نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

مسعود21

New member
سلام بچه ها.
شبتون بخیر.
خوابین یا بیدار؟
من ک همچنان منتظر کلیدم:smiliess (9):

M M

New member
ما نیز هم! ولی فکر نکنم امشب بیاد. من تا یک - دو هستم

مسعود21

New member
ای بابا.
از ین میترسم ک اینقد منتظر می مونیم آخرش کلیدا بیاد و گند زده باشم:smiliess (2):

M M

New member
سلام دوست عزیزم.
چه عجب تشریف آوردین شما؟
سربازی به سلامتی تموم شد؟

پریروز اومدم مرخصی. 55 روز مونده تموم شه.
یه خاطره بگم قبل از شروع کنکور.
نفر پشت سریم بهم گفت آقا شما زبانت چطوره؟ گفتم خوبه بد نیست. گفت خوش به حالتون من زبانم ضعیفه. گفتم ایشالا با بقیه درساتون جبرانش کنین. گفت اگه شما زبان رو یه کم بهم کمک کنین واقعا ممنون میشم. چشام چهار تا شد! گفتم ینی بهتون تقلب بدم؟ گفت تقلب نه! یه کمک در حد کم! گفتم شما میخواین جای یه نفر دیگه که تلاش کرده و میخواد با تلاش خودش وارد دانشگاه بشه رو بگیرین؟ گفت بیخیال اصن ولش کن!! گفتم اگه وضع تقلب تو کنکورها همینجوری باشه که انقدر راحت بشه تقلب داد واقعا باید به حال مملکت گریه کرد.
قبل و وسط آزمون هم با مراقبها بگو بخند داشت. فهمیدم یکی از کارمندهای دانشگاه هم بوده که اومده ارشد پرستاری داده. خلاصه دیگه... وضع اینجوریاس...

mohak1367

New member
سلام ارشد قبول شی طرحت تموم شده باشه میتونی استخدامی شرکت کنی مشکلی پیش نمیاد

M M

New member
جالب بود..
راستی زبانتو چطور دادی؟
درصدتو حساب کردی؟

زبانم خوب بود در حدی که امیدم فقط به زبانه. داخلی و کودکان و مادران رو احساس میکنم خیلی بد زدم. ولی روان و بهداشت رو بد نزدم. در کل راضی نبودم. نه درصدا رو حساب نکردم. راستش به نتیجه هم زیاد امید ندارم ولی همین که گذشته رو نگاه میکنم و میبینم که تمام تلاشمو کردم راضی ام. اگه قبول نشم هم واسم مهم نیست:whistle:

fs.safarzadeh

New member
سلام،بچها کسی میدونه چرا کلید روی سایت نذاشته اند؟امروز باید می گذاشتند؟

پریسا ر

New member
سلام دوستان.میگم این سنا که کلید داخلی جراحیو گذاشته؛ بنظر شما جواباش درسته؟؟؟؟اگه درست باشه من حسابی خراب کردم

مسعود21

New member
سلام دوستان.میگم این سنا که کلید داخلی جراحیو گذاشته؛ بنظر شما جواباش درسته؟؟؟؟اگه درست باشه من حسابی خراب کردم
نه همش درست نیس.
یه چند تا سوالش اشتباهه.
درصدواقعی رو با کلید سازمان سنجش باید حساب کرد

mohak1367

New member
الان همه با هم سنجیده میشن یا کسایی که دو سال سابقه دارن جدا واسه ویژه و...یا مثلا فوریتا فقط یه رشته میتونن شرکت کنن یا هوشبریا فقط میتونن ویژه ها رو برن الان اینا کلا جدا محاسبه میشن یا نه

پریسا ر

New member
من فک میکنم هرکسی طبق اولویت انتخاب رشته و شهرش با دیگران سنجیده میشه و البته ضریب درسا برا رشته مورد نظرش

mohak1367

New member
خب پس تو مرحله اول که شما نه شهری انتخاب کردی نه رشته ای همه بر اساس درصدا مقایسه میشن وه رشته و سابقه تو قبولی و مردودی تاثیری نداره واسه مرحله اوب

مسعود21

New member
خب پس تو مرحله اول که شما نه شهری انتخاب کردی نه رشته ای همه بر اساس درصدا مقایسه میشن وه رشته و سابقه تو قبولی و مردودی تاثیری نداره واسه مرحله اوب
احتمالا مدرک دال بر سابقه کار رو موقع انتخاب رشته یا بعد ورود به دانشگاه میخوان

بالا