نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

gognussss

New member
یعنی این دیگه نهایت بی مسولیتی ه،خودشون گفتن ساعت 6 ولی هنوز کلیدی در کار نیست!درضمن مهلت ویرایش مشخصات تو سایت خودشون نوشتن که 3 تا 5 خرداد ولی هنوزم ویرایش میشه.بابا اینا دیگه آخرشن!

hebe.nurse

New member
سلاممممم دوستای گل پرستاری
خخخ این وقت نشناسی سنجش پارسال هم همین بلا رو سر ما دراورد.
یادمه پارسال گفته بودن ساعت 6 عصر میاد اما من تا 12 شب بیش از هزاربار لود کردم اما خبری نشد دیگه ناامیدانه کامپیوترو خاموش کردم رفتم بخوابم دقیقا 5 دقیقه بعد دوستم اس داد که کلیدا اومده نگا کردی؟ :j58r36j3gcr4suxymup واقعا سر کلیدا بیش از نتایج حرص خوردم :13:.

مسعود21

New member
سلاممممم دوستای گل پرستاری
خخخ این وقت نشناسی سنجش پارسال هم همین بلا رو سر ما دراورد.
یادمه پارسال گفته بودن ساعت 6 عصر میاد اما من تا 12 شب بیش از هزاربار لود کردم اما خبری نشد دیگه ناامیدانه کامپیوترو خاموش کردم رفتم بخوابم دقیقا 5 دقیقه بعد دوستم اس داد که کلیدا اومده نگا کردی؟ :j58r36j3gcr4suxymup واقعا سر کلیدا بیش از نتایج حرص خوردم :13:.
سلام دوست عزیز.
مرسی ک اینو گفتی.
پس تا دوازده شب چک نمیکنم.
احتمالا امسال هم همینجوریه.

hosein 4

New member
تو صفحه های قبل یکی از بچه ها پرسیده بود که چون مجموعه پرستاری هست چطوری میخوان حساب کنن و اینا
من فکرمیکنم جای نگرانی نباشه مثل کنکور میشه دیگه ما درصدای هر کدوم از دروسمون مشخص میشه مثلاً من میزنم ویژه شیراز سیستم من و با کسایی دیگه ای که این انتخاب و داشتن مقایسه میکنه و هرکی وضعیتش بهتر بود قبول میشه، فقط نکتش اینجاس که هر گرایشی ضریب خاصی واسه دروسش داره و که بر اساس همون هم سنجیده میشه، مثلا من انتخاب دومم و میزنم سالمندی رشت و با کسایی که این انتخاب داشتن مقایسه میشم، فکر میکنم شانس قبولیمون با این شرایط بیشتر باشه

آخرین ویرایش:

مسعود21

New member
آره منم همینطور فکر میکنم.بر اساس درصدهایی ک زدی اولویت قبولیت مشخص میشه.
دقیقا مثل کنکور سراسری
این طرحشون امسال خیلی خوبه.
ینی اگه تو یه گرایش خاص شکست خوردی میتونی شانستو تو بقیه امتحان کنی.

roya .h

New member
یعنی بازم اونایی که هنوزطرحشونو نگذروندن نمیتونن ویژه بدن؟ اخه چراااااااااااااااااا

re.re

New member
یعنی بازم اونایی که هنوزطرحشونو نگذروندن نمیتونن ویژه بدن؟ اخه چراااااااااااااااااا

نه نمیشه. واسه رشته های 1- ویژه 2- ویژه نوزادان و 3- اتاق عمل حتما 24 ماه سابقه بالینی میخاد

gognussss

New member
حداقل یه اطلاعیه میدادن بد نمیشد
دوستان عزیز فعلا که میبینین وزارت بهداشت هنوز هیچ کلید آزمونی ارایه نکرده استرس نداشته باشین به خدا توکل کنین انشاا...که امشب اعلام میکنن اونایی هم که زحمت کشیدن به نتیجه میرسن.

بالا