نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

gognussss

New member
آها برا شما مجموعه هست دگ...یعنی از روان قبولی؟نری خودت روانی شی...[emoji1]

فاطمه...

New member
بچه ها یه سوال
یه دوستی دارم ارشد شنوایی داده رتبش زیر 10شده همزمانم استخدامی قبول شده به نظرتون کدومو بره؟ !

roya .h

New member
فاطمه فهمیدی مسعود اخرش کودکانو اول زد یا داخلی؟؟؟خیلی درگیرش بود منم گفتم کودکان بهتره داخلی اشباع شده

- - - Updated - - -

بچه ها یه سوال
یه دوستی دارم ارشد شنوایی داده رتبش زیر 10شده همزمانم استخدامی قبول شده به نظرتون کدومو بره؟ !

:33:..................

مسعود21

New member
فاطمه فهمیدی مسعود اخرش کودکانو اول زد یا داخلی؟؟؟خیلی درگیرش بود منم گفتم کودکان بهتره داخلی اشباع شده

- - - Updated - - -

:33:..................
سلام بچه ها.
آخرش دلو زدم به دریا و داخلی زدم.
با خیلی از اساتید و اونایی ک ارشد میخوندین مشورت کردم گفتم اول به علاقه خودت و ازونجایی ک من حوصله نق و نوق بچه ها رو نداشتم و اگه قبول میشدم مجبور بودم اطفال کار کنم همون داخلی رو زدم.
دیگه توکل به خدا

مسعود21

New member
اساتید میگفتن واسه دانشگاهای تیپ یک مثل مشهد و تهران الانا دیگه به هیچ عنوان ارشد نمیگیرن و فقط دکترا هیئت علمی میگیرن
گفتن اگه میخوای هیئت علمی شی از الان باید به دکترا فک کنی.
میگفتن هر چی هم ک داخلی زیاد شده به همون نسبت هم واسه دانشگاه ها لازمه
چون نه فقط به درد پرستاری میخوره بقیه رشته هایی مثل اتاق عمل و...رو هم میتونه ساپورت کنه.
میگفتن اطلاعاتی ک بدست میاری مثل کودکان محدود نیست.

Eminem

New member
من اولویت بندیم اینطوری بود: داخلی جراحی-بهداشت جامعه-کودکان-سالمندی-روان

بنظرتون کودکان ارزششو داره بالاتر از سالمندی و روان باشه؟

مسعود21

New member
من اولویت بندیم اینطوری بود: داخلی جراحی-بهداشت جامعه-کودکان-سالمندی-روان

بنظرتون کودکان ارزششو داره بالاتر از سالمندی و روان باشه؟
آره بابا.به نظر من جدا از رشته ویژه کودکان رشته خیلی خوبیه.
در مورد سالمندی من از اساتیدم پرسیدم گفتم ارشدش ک کاربرد نداره مگه اینکه phdسالمندی بگیری ک اونم باید جذب هیئت علمی شی
کودکان گرایش خوبیه به شرطی ک علاقه داشته باشی

مسعود21

New member
من انتخابام.اول داخلی مشهد بعدش کودکان مشهد بعدش داخلی شهرای دیگه بود

Eminem

New member
آره بابا.به نظر من جدا از رشته ویژه کودکان رشته خیلی خوبیه.
در مورد سالمندی من از اساتیدم پرسیدم گفتم ارشدش ک کاربرد نداره مگه اینکه phdسالمندی بگیری ک اونم باید جذب هیئت علمی شی
کودکان گرایش خوبیه به شرطی ک علاقه داشته باشی

البته سالمندی انتخابای اولشو فقط دانشگاههای تهران گذاشنم، بقیه شونو اون پایینا گذاشتم. بیشتر به داخلی و بهداشت علاقه دارم. البته منم شنیدم که میگن الان ارشدای پرستاری زیاد با هم فرقی ندارن مگه اینکه دکتراشو بگیری!

مسعود21

New member
البته سالمندی انتخابای اولشو فقط دانشگاههای تهران گذاشنم، بقیه شونو اون پایینا گذاشتم. بیشتر به داخلی و بهداشت علاقه دارم. البته منم شنیدم که میگن الان ارشدای پرستاری زیاد با هم فرقی ندارن مگه اینکه دکتراشو بگیری!
ای بابا،تازه رشته های ما دیگه آموزش نیست ینی همه گرایشا بالینی شده.به هر حال باالفرض هم اگه با مدرک ارشد هیئت علمی بشی باید تو بیمارستان باشی.

مسعود21

New member
ای بابا.ما که اینقد بدشانسم ک دکترا هم بگیریم هیئت علمی خبری نیس.به علت نداشتن بند پ
فقط علاقه و افزایش اطلاعاته ک آدمو میکشونه به سمت ادامه تحصیل

بالا