نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

roya .h

New member
من موندم هر کی از راه میرسه میادم تو صفحه پرستاری ی پیام یازرگانی میده و میره

اره مهدی گروه ما شده کاروان سرا!!!
منظورش از امروز همون فرداست که از ساعت 12 به بعد خخخخخخخخخخخخخخخخخ همه که مثل ماها با سواد نیستن:applause:

roya .h

New member
دفترچه زده 31 خرداد یعنی از12 به بعد که میشه 31 ام ضمنا شما برو تو گروه خودت !!! نظر بده

gognussss

New member
اره مهدی گروه ما شده کاروان سرا!!!
منظورش از امروز همون فرداست که از ساعت 12 به بعد خخخخخخخخخخخخخخخخخ همه که مثل ماها با سواد نیستن:applause:
اگه شما پرستاری داخل جراحی خوندین ما 4واحد سم شناسی بالینی خوندیم اگه شما چند واحد پرستاری مراقبت ویژه خوندین ماهم 12واحد فیزیک خوندیم براهمین ما شدیم مهندس شما هم شدین پرستار.پس هیشکی از هیشکی برتر نیست.با طرز صحبت کردنتون شخصیت خودتونو نشون میدین.
موفق باشین

roya .h

New member
اگه شما پرستاری داخل جراحی خوندین ما 4واحد سم شناسی بالینی خوندیم اگه شما چند واحد پرستاری مراقبت ویژه خوندین ماهم 12واحد فیزیک خوندیم براهمین ما شدیم مهندس شما هم شدین پرستار.پس هیشکی از هیشکی برتر نیست.با طرز صحبت کردنتون شخصیت خودتونو نشون میدین.
موفق باشین

جنبه داشته باش!!! ضمنا من نگفتم اینجا کسی از کسی برتره مهندس!!!

roya .h

New member
موفق باشین

جنبه شوخی داشته باش داری به شخصیت من توهین میکنی؟؟؟فرهنگ حرف زدن داشته باش وعفت کلام خودتو حفظ کن:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

roya .h

New member
:smiliess (11):
میگم این سازمان سنجش باز خواب نمونه دیر کلید رو بذاره خخخخخخخخ

بالا