نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

ممول

New member
یه پیشنهاد بهت میکنم شروع کن از الان به درس خوندن با برنامه ریزی.اگه قبول شدی چه بهتر اگه نشدی کلی به نفعت شده

ممول

New member
تو این وضع خراب سال به سال قبولی سخت تر میشه.برا همین کلی باید درس بخونی به هدفت برسی.لااقل میتونی نصف کتابها رو تا اومدن نتایج نهایی بخونی

ممول

New member
افرین.مطمئنم اگه امسال قبول نشی د درصد سال دیگه قبولی.بهت قول میدم

- - - Updated - - -

کسی موفقه که از تابستونش درست استفاده کنه

مسعود21

New member
:smilies:

همین جاییم
سلام رویا.:ad54ad:
خوبی؟
میگم ترسم ازینه ک درصدایی ک خودمون حساب کردیم درست درنیاد و با اون چیزی ک تو کارنامه میاد خیلی تفاوت داشته باشه.
آخه من پارسال درصدکودکانمو 70حساب کردم بعدش ک کارنامه اومد 50شده بود.:14:

سلام تا کلید نهایی نیاد هیچی معلوم نی.من خودمم نمیدونم شاید جابه جا زده باشم.ایشالا همونطور که گفتی مسعود این اتفاق نیوفتاده باشه

سلام رویا.:ad54ad:
خوبی؟
میگم ترسم ازینه ک درصدایی ک خودمون حساب کردیم درست درنیاد و با اون چیزی ک تو کارنامه میاد خیلی تفاوت داشته باشه.
آخه من پارسال درصدکودکانمو 70حساب کردم بعدش ک کارنامه اومد 50شده بود.:14:
پارسال مگه رتبت چن شده بوده؟

مسعود بعد شکی انداختی تودلم.یکم شک داشتم جا به جا زده باشم و با این تفاسیر میترسم شکم به یقین تبدیل بشه

مسعود21

New member
مسعود بعد شکی انداختی تودلم.یکم شک داشتم جا به جا زده باشم و با این تفاسیر میترسم شکم به یقین تبدیل بشه

وای نگو مهدی ک من هنوز از روز امتحان دارم خودمو سرزنش میکنم واس یه سوال کودکان .ک همون موقع سر امتحان جواب درست تو ذهنم بود بعدش ک اومدم خونه دیدم تو دفترچه اشتباه زدم
چشام چارتا شد:13:

آره داخلی.
160تا داخلی ظرفیت داشت
البته من دوستم با270قبول شد.
منم فقط 4تا شهر خراسان رو زدم و قبول نشدم:sadsmiley:
میگم من بر اساس ظرفیتا که نگا کردم منظقیش اینه که امثال 432نفر تقریبا ملی بیارن و تا رتبه 502هم ازاد و بین الملل

بالا