نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مامایی اردیبهشت 94

sara120

New member
منم از شهر خودم تبریز قبول شدم ایشا الله همگی باهم از دکتری قبول میشیم

obstetrician88

New member
با سلام و احترام
همکارای عزیز به همتون با توبه خودم تبریک میگم
سربلند باشید
برای ما هم دعا کنید
ما رو تنها نگزاریی
در پناه الله

آخرین ویرایش:

shaghayegh 71

New member
سلام بچه ها نتایج اومد , هورررررررا من مامایی علوم پزشکی گیلان قبول شدم تو شهر خودم, خدایا ممنوووووونم شکرت شکرررررررر:smiliess (10):
تبريك عزيزم

- - - Updated - - -

منم از شهر خودم تبریز قبول شدم ایشا الله همگی باهم از دکتری قبول میشیم
تبريك ايشلا دكترا:)

- - - Updated - - -

​دانشگاه تهران قبول شدم
واووو خوش به حالتون .تبريك.ايشلا هميشه موفق باشيد

nahid_7

New member
دوستای عزیز nabinood , آذر (مامایی 86 ) شقایق و سارای عزیز بهتون تبریک میگم:thanks: امیدوارم تو مراحل بعدیم همینجور موفق باشین :rose: اگه ممکنه لطف کنید رتبه هاتون و درصداتون رو بگین :28: لطفا ما رو تنها نزارین و بهمون کمک کنین واسه سال آینده:thanks:

naboonid

New member
سلام
منم مازندران ،ساري قبول شدم
كي اونجا قبول شده؟

سلام سلام, تبریک عزیزممممم عالیه, موفق باشی, منم هنوز همکلاسی ندارم اینجا,کی تبت نامها شروع میشه؟خیلی خوشحال شدم بیشتر بچه های اینجا قبول شدن:28:

naboonid

New member
دوستای عزیز nabinood , آذر (مامایی 86 ) شقایق و سارای عزیز بهتون تبریک میگم:thanks: امیدوارم تو مراحل بعدیم همینجور موفق باشین :rose: اگه ممکنه لطف کنید رتبه هاتون و درصداتون رو بگین :28: لطفا ما رو تنها نزارین و بهمون کمک کنین واسه سال آینده:thanks:

قربونتتتتتت عزیزم, حتما خودت از قبولیهای ٩۵هستییی

shaghayegh 71

New member
سلام سلام, تبریک عزیزممممم عالیه, موفق باشی, منم هنوز همکلاسی ندارم اینجا,کی تبت نامها شروع میشه؟خیلی خوشحال شدم بیشتر بچه های اینجا قبول شدن:28:
مرسي عزيز دلم
ايشلا زودتر شروع ميشه
هم كلاسي هم پيدا ميكنيم:28:
باز خوبه ماها به هم نزديكيم شما گيلان من مازندران:smilies-azardl (113

shaghayegh 71

New member
دوستای عزیز nabinood , آذر (مامایی 86 ) شقایق و سارای عزیز بهتون تبریک میگم امیدوارم تو مراحل بعدیم همینجور موفق باشین :rose: اگه ممکنه لطف کنید رتبه هاتون و درصداتون رو بگین :28: لطفا ما رو تنها نزارین و بهمون کمک کنین واسه سال آینده:thanks:
مرسي عزيز دلم ايشلا 95 شما هم مياي اينجا ميگي قبول شدي تهران:28:
من رتبم 88 بود
براداري50
بهداشت70
نوزادان70
روان 23
زبان 40
جنين 50
داخلي 40

nahid_7

New member
:rose::riz304:
مرسي عزيز دلم ايشلا 95 شما هم مياي اينجا ميگي قبول شدي تهران:28:
من رتبم 88 بود
براداري50
بهداشت70
نوزادان70
روان 23
زبان 40
جنين 50
داخلي 40

مرسی شقایق عزیز خیلی لطف کردی :heart: امدوارم تو مراحل بعدبم همینجور موفق باشی

shaghayegh 71

New member
[

مرسی شقایق عزیز خیلی لطف کردی :heart: امدوارم تو مراحل بعدبم همینجور موفق باشی[/QUOTE]
خواهش ميكنم گلم:heart:
مرسي ز تو برا اين ارزو خوبت:thanks:
ايشلا برا شماهم بهترينها پيش بياد

ronas87

New member
سلام به همه دوستای گلم
شقایق عزیزم،naboonid ساراجون و خانم مامایی86 خیلی خوشحال شدم خبر قبولیتون رو دیدم، .ایشالا همیشه خبرای خوب ازتون بشنوم.من قبول نشدم،چند روزی هم هست که شروع کردم به 2باره خوندن.فقط 2تا مشکل دارم یکی اینکه ویلیامز 2014 رو ندارم و دومی اینکه هنوز تو اینکه بهداشت چی بخونم موندم!شقایق جون میشه بگی چه کتابی خوندی بهداشت رو 70 زدی؟اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم

ی دنیا تبریک و بوس به همتون:rose::thanks::4d564ad6:

آخرین ویرایش:

shaghayegh 71

New member
سلام به همه دوستای گلم
شقایق عزیزم،naboonid ساراجون و خانم مامایی86 خیلی خوشحال شدم خبر قبولیتون رو دیدم، .ایشالا همیشه خبرای خوب ازتون بشنوم.من قبول نشدم،چند روزی هم هست که شروع کردم به 2باره خوندن.فقط 2تا مشکل دارم یکی اینکه ویلیامز 2014 رو ندارم و دومی اینکه هنوز تو اینکه بهداشت چی بخونم موندم!شقایق جون میشه بگی چه کتابی خوندی بهداشت رو 70 زدی؟اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم

ی دنیا تبریک و بوس به همتون:rose::thanks::4d564ad6:
سلام عزيز دلم
مرسي خانمي برا تبريك .ايشلا امسال شماهم قبولي مطمين باش:28:
من بهداشت هرچي جزو داشتم خوندم با سوسن وتمام تست هاي دكتري قسمت بهداشت باروي رو زدم همچنين كتاب دكتر صلاحي رو خوندم تستش هم كه مجموعه كامل بود رنگش اين سبزه كتابش قسمت بهداشتشو زدم خيلي خوب بود چون تشريحي توضيح داده بود خيلي كمك كننده بود حتما يه ماه مونده به كنكورت اوو بخون
در كل هرچي جزو داري رو بخون بهداشت مطالبش خيلي پراكنده است من بيشتر تو تست مطالب رو ياد گرفتم
برا واكسن وتنظيم هم فقط دستور العمل كافيه:))

naboonid

New member
سلام به همه دوستای گلمشقایق عزیزم،naboonid ساراجون و خانم مامایی86 خیلی خوشحال شدم خبر قبولیتون رو دیدم، .ایشالا همیشه خبرای خوب ازتون بشنوم.من قبول نشدم،چند روزی هم هست که شروع کردم به 2باره خوندن.فقط 2تا مشکل دارم یکی اینکه ویلیامز 2014 رو ندارم و دومی اینکه هنوز تو اینکه بهداشت چی بخونم موندم!شقایق جون میشه بگی چه کتابی خوندی بهداشت رو 70 زدی؟اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم ی دنیا تبریک و بوس به همتون:rose::thanks::4d564ad6:
سلام عزیزم، حتما امسال قبولی به امید خدا، درباره بهداشت که شقایق جان توضیحات کامل رو گفتن، ولی در مورد بارداری حتما ویلیامز 2014 رو بخون اونم میتونی از انتشارات گلبان تهیه کنی به همراه تستاش، کلا بارداری رو خیلی بخون چون رتبتو عالی میکنه حتی میتونه درسای دیگرو هم اگه پایین زدی جبران کنه

بالا