نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی اردیبهشت 94

gognussss

New member
سلام بچه ها . باز دوباره که این انتخاب رشته محل تمدید شد !!!!!!! پس کی قراره این نتایج بیاد؟

- - - Updated - - -

راستی بچه ها نظرتون راجع به دانشگاه شیراز چیه ؟!
نتایج دیر میاد بایه هفته تاخیر شایدم ببشتر
برا سم شناسی دانشگاه شیراز دکترنقاب رو داره،مخ سم شناسی ایران بعد از دکترثنایی....بنظرم عالیه

Daimond

New member
سلام فکر نکنم این انتخاب رشته محل برای ما باشه احتمالا فقط برای استعداد درخشان باشه!

gognussss

New member
سلام فکر نکنم این انتخاب رشته محل برای ما باشه احتمالا فقط برای استعداد درخشان باشه!
نه من ازسنجش پرسیدم،این برا همه هست چون هنوز مهلت انتخاب رشته استعداد درخشان تموم نشده،ویرایشم میشه انجام داد

Daimond

New member
عجب! این سنجش پی هم یه چیزیش میشه ها! هر وقت دوس داشته باشه تمدید میکنه !!!:65d6a5d6s:

امینی

New member
نتایج دیر میاد بایه هفته تاخیر شایدم ببشتر
برا سم شناسی دانشگاه شیراز دکترنقاب رو داره،مخ سم شناسی ایران بعد از دکترثنایی....بنظرم عالیه

سلم،دانشگاه شیراز که خیلی خوبه،ولی دکتر نقاب عضو هیات علمی دانشکده بهداشت شیرازه نه داروسازی

alitaghipor71

New member
سلام دوستان.واسه اینکه بدونیم سایت سنجش شهر های انتخابیمو ثبت کرده یا نه ..میشه کاری کرد فهمید یانه؟ممنون

bioshimi93

New member
سلام دوستان.واسه اینکه بدونیم سایت سنجش شهر های انتخابیمو ثبت کرده یا نه ..میشه کاری کرد فهمید یانه؟ممنون

اگه ثبت نهایی رو زده باشید حتما ثبت شده
چاپ انتخاب هارو بزنید میاره واستون

آخرین ویرایش:

ava123

New member
سلام بچه ها . باز دوباره که این انتخاب رشته محل تمدید شد !!!!!!! پس کی قراره این نتایج بیاد؟

- - - Updated - - -

راستی بچه ها نظرتون راجع به دانشگاه شیراز چیه ؟!
بچها بنظرتون دانشگاه شیراز بهتره یا مشهد؟!

ava123

New member
دانشگاه شیراز من پرسیدم میگن دکترای سم شناسی نداره اما مشهد داره؛کسی اطلاعی داره؟

alitaghipor71

New member
سلام نه من انگل شناسی (مجموعه علوم آزمایشگاهی3)امتحان دادم..رتبم 29..تهران..شهید بهشتی..ایران...تربیت مدرس..الی آخر

بالا