نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط اردیبهشت 94

محمدرصا

New member
من دانشگاه تهران بودم کارشناسی نمره 200 حتما دانشگاه تهرانو میاره خیلی از ارشداشو میشناسم از نمره هاشونم باخبرم

12500

Member
من دانشگاه تهران بودم کارشناسی نمره 200 حتما دانشگاه تهرانو میاره خیلی از ارشداشو میشناسم از نمره هاشونم باخبرم

سال با سال متفاوته...من نمره های رتبه های برتر رو میدیدم پارسال رتبه 1 نمره اش 223 بود ولی سال 91 رتبه 37 نمره اش 237 بود ...بسگی ب سطح سوالات داره

آخرین ویرایش:

hosseintorabi

New member
پارسال سال اولم بود کاش میخوندم جدی... مثه اینکه قبولی راحت تر بود از امسال.. هرچی سوالا سخت تر باشه بهتره

محمدرصا

New member
به هر حال اینو بدونید که شما با بچه های ارشد دانشگاه تهران صحبت کنی بتون خواهند گفت اگه بالای 200باشی حتما دانشگاه تهرانی..به 1سری نمرات غلو شده توجه نکنید اینا با خودشونم روراست نیستند

12500

Member
به هر حال اینو بدونید که شما با بچه های ارشد دانشگاه تهران صحبت کنی بتون خواهند گفت اگه بالای 200باشی حتما دانشگاه تهرانی..به 1سری نمرات غلو شده توجه نکنید اینا با خودشونم روراست نیستند

نمیدونم...اگه اینجوری باشه واسه من خوبه..ایشالا شمام موفق باشی:rose:

محمدرصا

New member
به همچنین شما درصدای دوست من که رتبش 97شدو میدیدید شاخ در میاوردید
شما نمرتون چنده?

محمدرصا

New member
شیمی-میکروب 19.44/ هوا 0/ زباله 30.56/ کلیات 63.77/ هیدرولیک 60.6/ انتقال و توزیع 55.07/ تصفیه آب 36/ تصفیه فاضلاب 44.5/ زبان 34.17

pazzle

New member
عزیزان سوالات سال های گذشته سخت تر و استاندارتر بود مخصوصا سوال های سال 93 کم از سوالات دکترا نبود مقایسه امسال با پارسال قیاس مع الفارغ هستش به قول دوستمون باید منطقی بود رتبه های بالای 190 شانس قبولیشون زیاده رتبه های 230 به بالا هم تهران رو میارن.

hosseintorabi

New member
عزیزان سوالات سال های گذشته سخت تر و استاندارتر بود مخصوصا سوال های سال 93 کم از سوالات دکترا نبود مقایسه امسال با پارسال قیاس مع الفارغ هستش به قول دوستمون باید منطقی بود رتبه های بالای 190 شانس قبولیشون زیاده رتبه های 230 به بالا هم تهران رو میارن.

نه دیگه در این حد

محمدرصا

New member
کی اینو گفته من پارسال همین کنکوری که میگی رو دادم اتفافا به خاطر عدم استفاده از ماشین حساب امسال بدتر بود من پارسال زبانو 40زدم ولی امسال وقت نکردم متن هارو بخونم این موصوه برای اکتریت همین بوده

pazzle

New member
کی اینو گفته من پارسال همین کنکوری که میگی رو دادم اتفافا به خاطر عدم استفاده از ماشین حساب امسال بدتر بود من پارسال زبانو 40زدم ولی امسال وقت نکردم متن هارو بخونم این موصوه برای اکتریت همین بوده

رتبه ها امسال کم کمش 20 درصد رفته بالا ,پارسال میانگین نفر اول در حد 54 و 55 بود امسال یکی از دوستان تا میانگین 70 رفته,رتبه ها بیاد به حرف من می رسید زبانم همیشه سخت میدن

:':':

New member
رتبه ها امسال کم کمش 20 درصد رفته بالا ,پارسال میانگین نفر اول در حد 54 و 55 بود امسال یکی از دوستان تا میانگین 70 رفته,رتبه ها بیاد به حرف من می رسید زبانم همیشه سخت میدن

یعنی امسال میانگین چه درصدی قبول میشه؟
آخه امسال ماشین حساب نبود اینم تاثیر میذاره

hosseintorabi

New member
تووهمه ی سالها میانگین 8 درس 50 و بالای 50 (در صورتی که زبانو صفر بزنی) قطعا یعنی قبولی توو تهران...
ولی الان که من خودم میانگین 8 درسم شده دقیقا 50 ولی حتی احتمال میدم اصلا قبول نشم!...

بالا