نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط اردیبهشت 94

yalda.td

New member
خوب چ جوری حساب کردی؟؟؟؟؟
تصفیه آب همون گزینه 3 بود اگه پاسخنامه هم ببینی جای پاک شدن نیس:65d6a5d6s:

1.تعداد سوال ص ضربدر 3 منهای غلطا
2.زبانم تعداد سوال درس ضربدر 3 منهای غلطا بعد تقسیم بر دو
جمع این دوتا میشه نمره خام

yalda.td

New member
چرا نرفتی؟؟ نمره ات 208 ک خوبه هس

- - - Updated - - -

یعنی چی؟:smiliess (11):

زهرا من تخمین رتبه اصلا نرفتم ببین با نمره من رتبم چن میشه؟

- - - Updated - - -

چرا نرفتی؟؟ نمره ات 208 ک خوبه هس

- - - Updated - - -

یعنی چی؟:smiliess (11):

12500

Member

- - - Updated - - -

نمیدونم الان ک بسته هست ولی بین 10 تا 15 باید بشی..208 نمره جدیدت هست؟/.......///////

hosseintorabi

New member
نمره م از 162 شده 183
فکر کنم این افزایش نمره کم و بیش واسه همه بوده باشه چون اکثرمون روو این چندتا سوال اعتراض داشتیم.. با این اوصاف بعید میدونم تغییر محسوسی توو نتابج و رتبه ها ایجاد شه.

12500

Member
نمره م از 162 شده 183
فکر کنم این افزایش نمره کم و بیش واسه همه بوده باشه چون اکثرمون روو این چندتا سوال اعتراض داشتیم.. با این اوصاف بعید میدونم تغییر محسوسی توو نتابج و رتبه ها ایجاد شه.

مگر این ک یه عده این سوالا رو نزده باشن....یااز قبل درست زده باشن الان غلط بشه واسشون

hosseintorabi

New member
مگر این ک یه عده این سوالا رو نزده باشن....یااز قبل درست زده باشن الان غلط بشه واسشون

8 سوال کلیدش عوض شده و یه سوال حذف شده.. که اون یه سوالی که حذف شده رو توو کلید اولیه درست زده بودم و از او 8 سوال هفت سوالی که توو کلید اول غلط بود الان صحیح شده و یه سوالی که صحیح بود غلط شده!...
آره حق با شماس.. بیشترین شانسی که دایم اینا به نفع ا بشه اینه که خیلیا بوده باشن که این سوالارو تزده باشن... توو تخمین رتبه هم که انگار اونایی که مکانیک رو 90 زده بودن و انتقال رو 100! دلشون نمیاد بیان تغییرات بدن :)))) در هر صورت اوایل هفته ی بعد نتایج میاد وتکلیف مه مشخص میشه .. هرچی خدا بخواد انشاءا... همه به حقشون برست

12500

Member
8 سوال کلیدش عوض شده و یه سوال حذف شده.. که اون یه سوالی که حذف شده رو توو کلید اولیه درست زده بودم و از او 8 سوال هفت سوالی که توو کلید اول غلط بود الان صحیح شده و یه سوالی که صحیح بود غلط شده!...
آره حق با شماس.. بیشترین شانسی که دایم اینا به نفع ا بشه اینه که خیلیا بوده باشن که این سوالارو تزده باشن... توو تخمین رتبه هم که انگار اونایی که مکانیک رو 90 زده بودن و انتقال رو 100! دلشون نمیاد بیان تغییرات بدن :)))) در هر صورت اوایل هفته ی بعد نتایج میاد وتکلیف مه مشخص میشه .. هرچی خدا بخواد انشاءا... همه به حقشون برست
درصد هیدرولیک من در مجموع کمتر شد...چون از 3 تا سوالی ک عوض شد2 تا شو من قبلن درست زده بودم و 1 سوال واسه من درست شد...ولی انتقال توزیع با عوض شدن 4 تا سوال تقریبن 22 درصد بهم اضافه شد...سوال کلیاتم باز ب نفعم شد...اره اونی ک انتقالو قبلن 100 زده بود الان با تغییرات باید 78 بشه راستی نمره اون سوالی ک حذف شد رو میدن؟؟...ب هر حال انشالا دوستان بهترین نتیجه رو بگیرن:))

آخرین ویرایش:

yalda.td

New member
تمدید طرح برای بهداشت نیست خیلی خیلی کم پیش میاد که موافقت کنن برای بهداشتیا,دوست من اتاق عمل بود واسه تمدید موافقت نشد,در ضمن ۲سال نیست بستگی به محل طرح و ضریب داره

نمره خامت چن شد؟

- - - Updated - - -

درصد هیدرولیک من در مجموع کمتر شد...چون از 3 تا سوالی ک عوض شد2 تا شو من قبلن درست زده بودم و 1 سوال واسه من درست شد...ولی انتقال توزیع با عوض شدن 4 تا سوال تقریبن 22 درصد بهم اضافه شد...سوال کلیاتم باز ب نفعم شد...اره اونی ک انتقالو قبلن 100 زده بود الان با تغییرات باید 78 بشه راستی نمره اون سوالی ک حذف شد رو میدن؟؟...ب هر حال انشالا دوستان بهترین نتیجه رو بگیرن:))

زهرا نمره خامت چن شد؟

hosseintorabi

New member
سوالی که حذف شده کلا انگار وجود نداشته.. فکر کنید 11 سوال داشته هیدرولیک..
کات سوال اشتباه که آخرش حذف میشه به ضرر همه س..

بالا