نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی اردیبهشت 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hosseinpour

New member
سوال 86 چطور شده دال؟ این باید بشه الف
آره اتفاقا منم زدم الف و تو کتاب تست چندین بار خوندم که میشه قرص ترکیبی اما برا اعتراض باید از تو منابع دقیقا صفحه ای که اون مطلبو نوشته برا سنجش بفرستیم.....من که کتاب بهداشت عمومی ندارم اگه کسی داشته باشه و قسمت تنظیم خانوادرو نگا کنه شاید متن کتاب باشه درونصورت حذف میشه فقط خدا کنه متن کتاب باشه وگرنه به هیچ عنوان قبول نمی کنن.

hosseinpour

New member
راستی در مورد سوال 79 هم تو کتاب تست نوشته بود برا خانمی با bmi نرمال باید وزن گیری دوران بارداری بین 9 تا 12 کیلو باشه bmi این خانم هم 22.26 به دست میاد یعنی باید وزن گیری بین 9 تا 12 کیلو داشته باشه که نزدیک ترین گزینه گزینه ب هست اما جواب سنجش شده ج

دوستان یکی از اساتید گفتن اگر یک سوال بالای 100 تا اعتراض بخوره حتی اگر درست باشه سازمان سنجش حذفش میکنن

لطفا سر این سوالها همه اعتراض کنید واقعا مسخره است

مبانی 62.2
اصطلاحات 59
بیماریها 50
بهداشت عمومی 70.8
آمار 69.4
زبان 5.8

درصدهاتون خوبه توکل به خدا انشالله قبول میشید

- - - Updated - - -

راستی در مورد سوال 79 هم تو کتاب تست نوشته بود برا خانمی با bmi نرمال باید وزن گیری دوران بارداری بین 9 تا 12 کیلو باشه bmi این خانم هم 22.26 به دست میاد یعنی باید وزن گیری بین 9 تا 12 کیلو داشته باشه که نزدیک ترین گزینه گزینه ب هست اما جواب سنجش شده ج

لطفا روی این سوال اعتراض کنید گزینه الف و ج اخه چقدر با هم فرق دارن

آخرین ویرایش:

ahmadkarimi88

New member
جواب سوال 86 در کتاب جامع بهداشت عمومی

پیوست‌ها

• uploadfromtaptalk1433169875973.jpg
    uploadfromtaptalk1433169875973.jpg
    189.9 کیلوبایت · بازدیدها: 31
سلام تا حدودی تغییر کرد اما نه چندان زیاد:مبانی 87.77 اصطلاحات 92.59 بیماری ها 94.44 بهداشت 65.27 آمار 94.44 زبان 87.5
دوستان نظر بذارین دیگه ، چرا اینقد سوت و کور؟ آدم دلش میگیره...

خیلی درصدهاتون عالی است الان من دارم فکر میکنم که یک سال ما داشتیم چکار میکردیم دقیقا که اینقدر درصدمون با شما فرق داره

ahmadkarimi88

New member
جواب سوال 79 از کتاب جامع بهداشت عمومی
البته من منکر هم گول تست روانشناسی خوردم مثل شما و سه جلد کتاب رو باز نکردم

پیوست‌ها

• uploadfromtaptalk1433170283164.jpg
    uploadfromtaptalk1433170283164.jpg
    98.4 کیلوبایت · بازدیدها: 30

ahmadkarimi88

New member
سایت علوم پزشکی. برای تخمین رتبه لینکش غیر فعاله هنوز همش باید انتظار بکشیم

ahmadkarimi88

New member
فکر نکنید همه خوب زدن چونکه سوالات امسال طوری،بوده که هرکس عمقی و چندین دور خونده باشه ميتونه از عهدش بر بیاد وگرنه ميره رو کانال نمره منفی

hosseinpour

New member
درصدای یکی از دوستام که امیدوار به رتبه نک رقمی بود اما متاسفانه نشد. مبانی 65.55 اصطلاحات 70.37 بیماری ها 68.05 بهداشت 75 آمار 90.27 زبان 43.33

hosseinpour

New member
سوال 121: با توجه به جمله روبرو میشه گزینه ب اتفاقا نظر آقای دکتر مهاجرنیا هم گزینه ب هست. : Investigators realized
that although significant and consistent , the relationship between
. adverse events and their outcomes was only weak to modest in strength

hosseinpour

New member
Many people with high numbers of events did not become ill or distressed while others with few events did (سوال 122 )دقیقا گزینه ج همین جملست منتها با یه ادبیات متفاوت.اما گزینه ب که گفته کمیت حوادث بر روی افراد به صورت متفاوتی تاثیر میذاره تو متن مطرح نشده ( تو متن گفته شده کمیت حوادث مهمه اما اینکه برروی افراد به صورت متفاوتی تاثیر بذاره تو هیچ جایی گفته نشده) اما کلید زده گزینه ب.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا