نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

fateme5

New member
شب شما هم بخیر
من فعلا نمیخوابم. کارام همه مونده!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t
خوشا به حالت!

fateme5

New member
من 504 رو دارم به زور پیش می برم! هیچ علاقه ای بهش ندارم!!

ولی میخونم فقط برای اینکه تموم شه! چون سرسری سرسری میخونمش، عذاب وجدان دارم!!

و هی خودمو دلداری میدم و میگم: نگران نباش! دوستان میگن که این لغتا تو لزگی هم تکرار میشه!:tsimuzpzwoap1t9y3o7
........

الان دارم درسها رو انتخابی میخونم! دقیق نمیتونم بگم کدوم درسم!

البته این یه پیشنهاده خاطرت باشه گفتم 504 خیلی حوصله میخواد ای کاش هر چی زودتر لزگی رو شروع کنی چون واقعا حجیم و خیلی شیرین و اینکه تاثیر فوق العاده شو کاملا احساس میکنی

fateme5

New member
آره والا یادمه گفتی!

دفعه اول که حوندمش اینقدر خسته کننده نبود برام! شاید چون اونموقع برای کنکور میخوندم و درسهام تنوع داشت، 504 هم شیرینتر بود برام! نمیدونم!
امیدوارم لزگی خیلی خوب باشه

لزگی 4صفحه ی امروزت رو هم خوندی؟

راستش بستگی به صفحات لزگی داره بعضی وقتا برام آسونه با توجه به کششم و وقتم میخونم هر چند صفحه بعضی روزا هم هست که 1 صفحه میخونم ... چون در کنارش باشگاه و بقیه برنامه هام هست الان صفحه ی 67 رو تموم میکنم

fateme5

New member
آره دیدم لزگیو بعضی صفحاتش خیلی کمه! بعضیاشم کلی وقت گیره!:65d6a5d6s:

به نظرت میشه تابستون هفته ای یه مهارت بخونیم؟

یعنی تا 5شنبه مهارتو تموم کنیم و جمعه هم مروزش کنیم؟

با این فرض که نهایتا روزی 3 ساعت براش بذارم؟

والا من نمیدونم شما سطح زبانتون در چه حده ... ولی میتونم بگم واقعا اگه میخای پیشرفت کن خیلی با حوصله بخون هفته ای یه مهارت زیاده مثلا مهارت 3 خیلی وقت گیر برا من حالا شاید شما 504 رو مرور کردین براتون آسون تر باشه

fateme5

New member
زبانم تعریفی نداره!
آره بابا! جدیه جدی اومدم برا یادگیری زبان!

هفته ای یه مهارت زیاده؟ آخه اگه هفته ای یه مهارت بخونیم تا آخر تابستون تموم میشه! اینجوری خیلی خوب میشد اگه میشد! شاید هم بشه!
اگه ازش خوشم بیاد، براش بیشتر هم وقت میذارم

مکالمه هم خیلی دوست دارم. عشقم اینه انگلیسی حرف بزنم! الان تو خونه هم یه انگلیسی حرف میزنم که نگو! فقط خودم معنی حرفهامو می فهمم!!!

fateme5

New member
به به...
:riz304:
مرسی. آره سایت جالبیه. باید سر به سرش بذارم ببینم چی به چیه...
........

راستی میتونم برنامه تو برا کنکور بپرسم؟ کی شروع میکنی؟

آره حتما من طبق برنامه ی آقای کیانی پیش میرم
از اول فروردین هم کتاب جواد بهبودیان و کرایه چیان شروع کردم و الان دارم دوره میکنم زبان رو هم که در جریانش هستی اون سایت خیلی جالبه تو پیدا کردن مترادف و کلمه های هم معنی خیلی کمک میکنه

fateme5

New member
موفق باشید:riz304:

میگم این نتایجی که گفتن 6 تیر اعلام میکنند، چی توش مینویسن؟
با این کارنامه که 6تیر میاد، رتبه و نمره مون مشخص نمیشه؟!

والا در جریان نیستم اگه اجازه بدبد یه پرس و جو کنم میگم بهت :smiliess (14)::smiliess (3)::smiliess (3)::smiliess (3)::smilie

mhz2

New member
موفق باشید:riz304:

میگم این نتایجی که گفتن 6 تیر اعلام میکنند، چی توش مینویسن؟
با این کارنامه که 6تیر میاد، رتبه و نمره مون مشخص نمیشه؟!

نمره ها و رتبه ها مشخص میشه. اگر داوطلب مجاز به انتخاب شد، سه روز فرصت هست تا انتخاب دانشگاه انجام بشه.

fateme5

New member
نمره ها و رتبه ها مشخص میشه. اگر داوطلب مجاز به انتخاب شد، سه روز فرصت هست تا انتخاب دانشگاه انجام بشه.

آخه من شنیدم که سالهای پیش رتبه و نمره تو مهرماه اومده!!!
واقعا گیج شدم!!

fateme5

New member
آره jojo واقعا کاش زودتر نتایجو میگفتن بهمون!
من به همه گفتم که 6 تیر رتبه م معلوم میشه! آخه قرار بود جایزه متناسب با رتبه م بگیرم!!!:25r30wi:

اگه مهر بخاد جوابا بیاد که دیگه جایزه پَـــــــــر !!:65d6a5d6s:

jojo.ph

New member
آخه من شنیدم که سالهای پیش رتبه و نمره تو مهرماه اومده!!!
واقعا گیج شدم!!
نه جونم مهرکجابود!!!!!!!!!!!!!!!
پارسال که شبای احیااومدش نمرههاورتبه ها....حالااگه تا6ام نیاد تونیمه اول تیر میاد..
دعامیکنم رتبت خوب بیاد تایه جایزه تپل مپل نصیبت شه.......:thumbsupsmileyanim::smilies-azardl (113

بالا