نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 91

raya91

New member
baba be dandoona ke 20 ta dadan ghshang... chera migid kam ezafe kardan? daneshgahe ma hame razi boodan vaghean...

کمال

New member
drr ? :25r30wi:
cheraa akheeeeee??/

برای آنکه زیرا دنیز جان / به من 9 تا شیفت دادن . چی میگی برا خودت raya 91 .

به بعضی ها زیاد اضافه شد و بعضی ها هم کم.

فقط چند تاسوال فنی و حرفه ای : من دندونپزشکی میخونم . ورودی مهر 89 ............... سوال اول: چند ترم عقب میفتم ؟ سوال دوم :انتخاب واحد ترم بعدمون (بعد از عوم پایه ی اسفند 91 ) چطوریه ؟ و سوال سوم : ترم بعد چندم شروع میشه ؟

خواهش میکنم اگر کسی اومد اینجا و جواب سوالامو بلد بود جواب بده . ممنون میشم. دمتون گرم

آخرین ویرایش:

کمال

New member
به من 8 تا دادن:thanks:
کلا اینا شوتن!!!!

و در جواب شما آقا سهیل : خودمونیم سهیل ما شوت بودیم که نتونستیم پاس بشیم . خداییش خودمون شوت بودیم که نتونستیم یه 90 تا بزنیم . 30 تا شانسی درمیاد . کافیه خودت 60 تا بزنی . همین .

ولی اشکالی نداره .

آخرین ویرایش:

soheil

New member
و در جواب شما آقا سهیل : خودمونیم سهیل ما شوت بودیم که نتونستیم پاس بشیم . خداییش خودمون شوت بودیم که نتونستیم یه 90 تا بزنیم . 30 تا شانسی درمیاد . کافیه خودت 60 تا بزنی . همین .

ولی اشکالی نداره .

نه خب من خر خونی نکردم واسه همین پاس نشدم

ولی اینا مونگول تشریف دارن که اینجوری نمره اضافه میکنن:rose:

اینجوری هم نگو شانسی بزنی پاسی اگر اینجوری بود کسی اصلا تو دانشگاه واحد نمیافتاد دیگه 50% و میزد شانسی قبول میشد!!!!!

کمال

New member
نه خب من خر خونی نکردم واسه همین پاس نشدم

ولی اینا مونگول تشریف دارن که اینجوری نمره اضافه میکنن:rose:

اینجوری هم نگو شانسی بزنی پاسی اگر اینجوری بود کسی اصلا تو دانشگاه واحد نمیافتاد دیگه 50% و میزد شانسی قبول میشد!!!!!

بگین خب چند ترم عقب می افتم؟ دندون پزشکی هستم

MD.Mazdak

New member
علوم پایه اسفند 91

سلام. بچه ها من 4 سال پیش(اسفند 87) علوم پایه دادم و اونموقع یادمه دوستم 91 شد قبول شد و من حدود 78 زده بودم و در سایت نوشته بود مردود ! اما من از همه جا بی خبر بودم و از این اضافه کردن نمره خبری نداشتم... این اضافه کردن نمره کی اتفاق میافته ؟ قبل از اعلام نتیجه روی سایت یا بعدش هم این اتفاق رخ میده ؟ جون من فکر میکردم مردودی 100% و دیگه از ایران رفتم....یعنی امکان داره منم پیش رو میگرفتم قبول شده بودم ؟ آخه حدود 10 تا کم داشتم....
سوال دیگه اینکه هنوز هم سوالای تکراری زیاد میدن ؟ همون کتاب میر کافیه ؟ من اون سال نصف آناتومی رو خوندم داشتم قبول میشدم اگر 10 نمره کم نداشتم ! سخت تر شده ؟؟ خیلی استرس دارم .... کسی میدونه هنوز 3 بار میشه امتحان داد یا نه ؟ شنیدم نامحدود شده ! :smiliess (7):

jojo

New member
bacheha in doroste ke migan be hame 20 nomre ezafe mishe?man esfand emtahan daram

اولا آقای هادی وزیر عوض شده و دیگه دستجردی منحوس نیست..منفرد تو وزارت خونه آدم سخت گیری نبود ولی در هر حال به چیزی دلتونو خوش نکنین

vahidsabab

New member
لطفا در مورد اضافه کردن نمره بعد امتحان بگید چطوریه ؟ کسی تجربه داره بگه ، باید اعتراض زد یا حضوری رفت ؟ من امسال پره دارم

بالا