نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 91

samira.med

New member
bacheha tabrik be hame
belakhare fiziopath shodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
khodaya shokret
beghoel amoozeshe ma alan dg rasman shodim DR :D

dr_armin

New member
Vali bacheha khodemunima in site kolli beman aramesh midad ta ghable elame natayej vaghti miumadam mididam vaziate aksaremun mesle hame va baham harf mizadim khodesh ye khatere shod be hame tabri migam

Pari.GH

New member
بچه ها دیگه باید جدی جدی درسارو بخونیم که سر پره انترنی دوباره نگران نمره نشیم....درسای فیزیوپات هم که خیلی سخته.من الان فیزیوپات دو ام.اصلا نباید شوخی گرفت.دیگه مطالبش تا امتحان پره تکرار نمیشه.

کمال

New member
این کارکنان وزارت بهداشت چقد آدم های محترمی هستن. فقط از خدا دعا کنین که کارتون گیر یهودی بیفته ولی گیر ایرانی جماعت نیفته. رفتیم وزارتخانه برای اعتراض میگن اعتراض وارد نیست . من مطمئنم که 82 تا خودم زدم بعد با 15 الی 20 که اضافه کردن شده 90 . آخه این عدالته تو رو خدا ؟ این انصافه ؟

دیدم اونی که شده 79 پاس شده ولی من شدم 82 الان نمره م اومده 90
واقعا دیگه شورش دراومده . میخام یه جمله بنویسم ولی واقعیتش از جرات من خارج هست . ولش کنین . باید بسازیم و بسوزیم.

کمال

New member
به خدا از اون روزی که پامو گذاشتم دانشگاه تا الان یه دقیقه نبوده که من بگم آخیش . همه ش دنبال کار اداری و این و اون . بابا یه کم ایران رو سر و سامون بدین

Masih

New member
منم یکی از دوستام همین وضعیت براش به وجود اومده
خودش می گه 81تست زدم ولی نمرش شده 92 یعنی فقط 11تا اضافه شدم در صورتی که به بقیه بچه ها از جمله خودم 17-18تا اضافه شده!!
حالا رفته تهران واسه اعتراض
خدا کنه بهش نمره بدن وگرنه بیچاره یک سال عقب میفته :(

daneshjooee

New member
پره ی دولتی 84 تا مطمئن حساب کرده بودم الان شدم 89 !!!!!!!
در حالیکه به همه بین 15 تا 20 نمره اضافه شده
یعنی خیلی افتضاحه
یکی از آقایون وزارت گفت 20تا از سؤالات سخت رو درآوردن (یعنی سؤالاتی که 80% شرکت کنندگان غلط جواب دادن) و به اونایی که زدن که هیچی، اما به اونایی که نزدن، به ازای اون تعداد سؤالی که از بین این 20تا سؤال غلط جواب دادن بهشون نمره اضافه کردن !!!!!!
بعنی اینقدر افتضاحه تصمیماتشون
واقعا متأسفم
بچه ها حتما توی دانشگاه شما هم بودن کسایی که با 84 و حتی 80 هم پاس شدن؟ ...

کمال

New member
من از 1 مهر تا 8 مهر کلا تهران بودم .

خانم وزیر که اونقد سرش شلوغه که اصلا فرصت نمی کنه که بیاد یه سری به وزارتخانه بزنه . بنده خدا درگیر مسایل کشوری هست .میخواد به اقتصادمون کمک کنه.

مسولین محترم و خوش اخلاق وزارت بهداشت هم که سرشون گرم کارهای ارباب رجوعه .

من رفتم توی وزارت خونه . میگم یه کارت ورود به داخل بدین . میگن کجا و پیش کی میخوایی بری . تا میگم علوم پایه اونا میگن وقت خودتو تلف نکن و اعتراضی هم بررسی نمیشه . من میگم آقای محترم شما برگه ورود بدین .اینکه جواب اعتراضمو میدن یا نمیدن به شما مربوط نمیشه . میگم کار شما دادن کارت ورود به داخل ساختمون هست نه متخصص بخش علوم پایه و سنجش . اونجا هر چی زور زدم نشد. بالاخره یه پارتی گنده پیدا کردم و بدون کارت ورود هم رفتم توو . یه نامه ی خوشکل نوشتم برا معاون آموزشی وزیر زحمت کش . میگم آقای معاون پاسخنامه من و یه پسری رو که اسمشو نمیگم (اون شده بود 79 و پاس شده و من شدم 82 و پاس نشدم) بیارین . برای من توضیح بدین که چرا اون پاس شده و من نشدم . آقای به اصطلاح دکتر محقق(معاون آموزش وزارت بهداشت) میگه حق نداری اعتراض کنی . یعنی در اصل میگه که :حق نداری دنبال حق خودت باشی. بعدش رفتم بخش سنجش پیش یه مردی که اسمشو نمیدونم . گفت بفرمایید . گفتم من در مورد علوم پایه اومدم . تا اینو گفتم گفت: برو بیرون. من هم گفتم بزار اول سوالمو بپرسم . گفتم سوال من منطقی هست . با کمال تاسف برای این فرد زحمت کش گفت: ما هیچ منطقی سرمون نمیشه . من هم دیگه جوابی برام نموند . گفتم اگر واقعا اینطور که شما میگین باشه من قید اعتراضو میزنم و بر نمیگردم. گفتم دیدار به روز قیامت . اینو گفتم و اومدم بیرون.

به نظر من اونایی که افتادن و از جمله خودم بریم درسامونو بخونیم بهتر از کل کل با این جماعته. باید " ما هم " منتظر رحمتی از جانب خدا باشیم .( این ما هم رو خودتون تفسریش کنید) .

بای خانم دکتر ها و آقا دکتر ها . امیدوارم موفق بشیم

قاصدک

New member
salam
be bachehaye daroosazi ke faghat 6 nomre ezafe shode
migan injoor kr pish mire vase esfand asan shayad ezafe nakonan va vase shahrivaram baso bebaran bala:14
:

کمال

New member
سلام قاصدک . اینطوری که من از خود آقای نسل سراجی و دکتر محقق (زحمت کشان وزارت بهداشت) شنیدم واسه ی اسفند بیس احتمالا 10 تا بره بالاتر (یعنی برای پزشکی 120 و برای دندون 110 و دارو هم 110 ) . پس هر کی که این جمله رو میخونه خوب دقت کنه و خوب خوب بخونه . هیچ بعید نیست که بیس بره بالاتر (ریسک نکنین ).

ضمنا به دوستاتون هم بگین . امسال یه ظلمی شد . شما به دل نگیرین . دفعه ی بعد

آسمون که به زمین نیومده . این همه از عمرمون به تباهی گذشته این پنج شش ماه هم روش .چی میشه.

من اگه به خاطر پول و مقام نبود که نمیومدم دندون پزشکی . فوق فوقش یه سال دیرتر به پول می رسیم

D deniz

New member
سلام قاصدک . اینطوری که من از خود آقای نسل سراجی و دکتر محقق (زحمت کشان وزارت بهداشت) شنیدم واسه ی اسفند بیس احتمالا 10 تا بره بالاتر (یعنی برای پزشکی 120 و برای دندون 110 و دارو هم 110 ) . پس هر کی که این جمله رو میخونه خوب دقت کنه و خوب خوب بخونه . هیچ بعید نیست که بیس بره بالاتر (ریسک نکنین ).

ضمنا به دوستاتون هم بگین . امسال یه ظلمی شد . شما به دل نگیرین . دفعه ی بعد

آسمون که به زمین نیومده . این همه از عمرمون به تباهی گذشته این پنج شش ماه هم روش .چی میشه.

من اگه به خاطر پول و مقام نبود که نمیومدم دندون پزشکی . فوق فوقش یه سال دیرتر به پول می رسیم

vase poolo maghamm??:14:

بالا