نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 91

st@r

New member
19 تا هم میدونم اضافه شده اما 76 پاس نشده !!! مگر خود اون یارو باشه و پارتی داشته باشه و ب ما نمرش رو دروغ گفته باشه!!

st@r

New member
ببین...کسی رو میشناسم 81 شده بود بهش دادن 88!!!! واسه همین دوستم دارم تحقیق میکنم ک اگه 80 ب بالاست بره پیگیری کنه!!

soheil

New member
19 تا هم میدونم اضافه شده اما 76 پاس نشده !!! مگر خود اون یارو باشه و پارتی داشته باشه و ب ما نمرش رو دروغ گفته باشه!!
بچه ها اینم هستااااااا
احتمال داره طرف مثلا 76 شده بعد پاسش کردن الکی بگه 85 بودم!!!!
:idea_majidonline:

D deniz

New member
احتمالا براساس سوال ها سخت نمره دادن...واسه همین به هرکس یه نمره ای دادن
یکی با 76 پاس شده چون سوال های آسون رو لابد جواب داده سخت ها حذف شده نمره اش اومده بالا

حالا شاید من به سخترین سوال ها جواب داده باشم
:riz481::riz481:
soheil baba to dg ki hastiii
ye dunaro midan

par

New member
man 89am bacheha vaghan mitarsam yani zendegim be 4-5ta soal bande???!!! vooooooooyyy:sadsmiley:

jojo

New member
ببین...کسی رو میشناسم 81 شده بود بهش دادن 88!!!! واسه همین دوستم دارم تحقیق میکنم ک اگه 80 ب بالاست بره پیگیری کنه!!
یا خیلی بدشانس بوده که از بیست تا 7 تا سوال بهش رسیده..یا نمره شو اشتباه حساب کرده یا دروغ گفته 81 رو....

par

New member
:image170:
بچه ها اینم هستااااااا
احتمال داره طرف مثلا 76 شده بعد پاسش کردن الکی بگه 85 بودم!!!!
:idea_majidonline:
inke areeee... baba az bachehaye ma shahtrivare 90 shode bo0d70 zado 35ta besh dadan!!! bad migoft man khodam 98 bo0dam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:5:

soheil

New member
man 89am bacheha vaghan mitarsam yani zendegim be 4-5ta soal bande???!!! vooooooooyyy:sadsmiley:
من که فعلا گیر 1 سوال ام:idea_majidonline:
ولی به نظرم نمره میدن...خودشونم میدونن دیگه وقتی دارن نمره میدن تااونجا که میشه پاس کنن...اسفند هم اشتباه کردن طرف رو با 90 انداختن

Dr.Arash

New member
بچه ها منظورتون از جواب دادن به سئوالهاى سخت كدوم درس هاست ؟ مثلا من تو زبان و بافت همه رو جواب دادم ، مثلا سئوالات اين درس ها سخته يا آسون ؟

medic

New member
من 93 بودم
با اصلاحیه 97 شدم 112
دوستی با و بدون اصلاحیه 85 شد ک 19 تا بهش دادن

ما 2 تا افتاده داشتیم ک زیره 85 بودن...یکیش دوست صمیمیه خودمه! میخوام ببینم اگه 80 ب بالا رو دادن این طرف بره پیگیری کنه پاسش کنن
اینجوری که شما میگید احتمالا بدون اصلاحیه به همه 19 تا اضافه شده.شاید اون دوستتون قبل از اصلاحیه زیر 80 بوده.

st@r

New member
یعنی ما اینقدر مخ بودیم ک همه سوالای سخت رو درست زده بودیم ک چنین نمره ای بهمون تعلق نگرفت؟؟
عزیزم من پیگیره بچه های دانشگاهمون بودم! هیچکی نگفت 76!!!!

par

New member
bachehaaa deghat kardin cheghadr etelati ke be ham midim zedo naghize??? dge halam dare bad mishe vaghan mitarsam.....:smiliess (13):

soheil

New member
من ژنتیک و روان شناسی اصلا درست نزدم
فکنم حداقل ژنتیک جزء درسهای سخت حساب بشه

واسه شمام ژنتیک سخته یا راحت جواب میدین؟

jojo

New member
یعنی ما اینقدر مخ بودیم ک همه سوالای سخت رو درست زده بودیم ک چنین نمره ای بهمون تعلق نگرفت؟؟
عزیزم من پیگیره بچه های دانشگاهمون بودم! هیچکی نگفت 76!!!!
گمون نمیکنم همه راست بگن....منم تو بچه های خودمون زیاد دیدم ..اونی 73 شده بود نمره شو میگفت 80

بالا