نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 91

mahdie

New member
آره اگه واقعا این فداکاری رو انجام بدی همه یک عمر تحسینت می کنن ما نیییز.....

dr saahaar

New member
emsal 5000 mantaghe 2 pezeshki ghabol shode. unvaght ina mikhan maro faghat azab bedan. khodayi chera.in azmun che arzeshe elmi dasht nemidonam man yeki ke

alireza24568

New member
سلام میخواستم ازتون خواهش کنم علاوه بر اینجا جاهای دیگه هم اعتراضاتتون رو وارد کنید شاید به گوش مسئولین برسه و کاری کنن.خدایی 6 ماه عقب افتادن و درسهای تکراری خوندن سخته.از شنبه هم اعتراضات جلو وزارت شروع میشه هرکس میتونه بی زحمت شرکت کنه.

alireza24568

New member
بعضی دوره ها که امتحان آسونتر بوده شنیدم حتی تا 30 نمره کمک کردن.پس قضاوت کنید این دوره به این سختی چقدر باید اضافه کنن.

delam gerefte

New member
باز گفتم بازم میگم باید 20 تا به پزشکی بدن و الا وزارت خونرو با کمسیون مجلس تو سرشون خراب میکنم

delam gerefte

New member
من نمیدنم چرا تو این دولت همه چیز برعکس میشه اون از وضع بازار اینم از اینجا حداقل اونای که بالا نشستین حرف من و امسال منو بشنوین که حداقل از این نظر ارامش داشته باشیم

soheil

New member
دوستان عزیز در وزارت خونه هم به دندون و هم به پزشکی باید 20 تا بدن به هزار دلیل
سوال غلط در یه همچین آزمونی
به همه ی دندون ها تا الان دادن...... تا حالا بالای 80 حتی بعد از این قانون نصف نمره نشده که قبول نشه
]نمره ندن ما میریم پیش رهبر عزیزمون]:heart::heart::heart:
تا به دادمون به رسه با این دولت که مارو از کارو زندگی داره میندازه

yasamansh

New member
بچه هایی که میرین وزارت بگین مثلا دندونا رو هم رفته 11 سوال غلط داشتیم چه تو کلید چه تو خود سوالات ... ما هم اینجا به سازمان مرکزی دانشگاه گفتیم...[SIZE=5][/SIZE]

soheil

New member
سلام بچه ها.
ما امروز رفتیم وزارتخونه رسما اعتراضمونو اعلام کردیم.
با دکتر محققی هم صحبت شد.
یه قولای مساعدی دادن....
زیاد نگران نباشید. ایشاله که به اندازه کافی نمره بدن....
چه خوب
به بچه های دندون هم نمره میدن؟
فردا هم قراره برین...اگر میرین من و چند تا از دوستام میایم:heart:

soheil

New member
فرقی ندار سهیل جان.
چندتا از بچه های دندونم اونجا بودن...
ایشاله که به همه نمره اضاف شه....
ممنون:heart:
20 تا بدن ما پاس میشیم
کلاس هامون هم شروع شده از استرس این امتحان نمیشه رفت سر کلاس:rose:

dr.MASOUD

New member
بازم بنظر من هرچی اعتراض بیشتر باشه احتمال نمره دادن خیلی بیشتره....
کسایی که دسترسی دارن حتما برن واسه اعتراض خیلی عالی تره....

medic

New member
کسانی که امروز رفتن وزارت لطفا بیشتر توضیح بدن . مردیم از استرس

dr saahaar

New member
bacheha toro khoda begid chi gofta. che gholayi dadan?20 ta ezafe mikonan?ghabol dashtan sakht bode soala? ghalata ro ghabol kardan. toro khoda bishtar tozih bedin. merc ke raftin .khoda kheyreton bede. ama nakone faghat goftan ta javo arom konan badjavaba biyad natonim kari konim?

afshin & Onar

New member
سلام به همه ی دوستان
من در جریان علوم پایه اسفند هم بودم ...اولش یه قولایی دادن مثله الان ولی وقتی کار از کار گذشتو کلاسا شروع شده بود گفتن هیچی نمیدیم....دفه پیش خودشون 9 تا دادن و مطمئنن ایندفه بیشتر از این مقدار نمیدن چون بچه های اسفندی هم که سر یکی دوتا تست افتاده بودن اعتراض میکنن.....اگه خیلی بخوان لطف کنن دوباره همون 9 تارو میدن....اینجا از 15 تا از دوستای من 12 تاشون افتادن با اینکه بعضی هاشون دفه دومشون بود که امتحان دادن..... پس تلاشتونو بکنین ولی اگه دیدین دارن میپیچونن برین درستونو بخونین چون اسفند احتمالا بیس عوض میشه و سخت تر میشه......یادمه اسفند ملت رفتن وزارت خونه ....مجلس هم رفتن....همه هم قول مساعد دادن ....ولی اخرش گفتن کسی که نتونه نصف نمره رو بگیره که همون 10 از 20 میشه ...
نسل سراجی :
در پاسخ به این خواسته دانشجویان که چرا چون گذشته به آنها ارفاق نشده است، گفت: از نظر من به عنوان رئیس مرکز سنجش اگر دانشجویی نتواند نیمی از نمره را کسب کند شایستگی ادامه تحصیل در این رشته را ندارد چرا که ارفاق در حد 3 تا 5 نمره طبیعی است نه 20 نمره.

jojo

New member
سلام به همه ی دوستان
من در جریان علوم پایه اسفند هم بودم ...اولش یه قولایی دادن مثله الان ولی وقتی کار از کار گذشتو کلاسا شروع شده بود گفتن هیچی نمیدیم....دفه پیش خودشون 9 تا دادن و مطمئنن ایندفه بیشتر از این مقدار نمیدن چون بچه های اسفندی هم که سر یکی دوتا تست افتاده بودن اعتراض میکنن.....اگه خیلی بخوان لطف کنن دوباره همون 9 تارو میدن....اینجا از 15 تا از دوستای من 12 تاشون افتادن با اینکه بعضی هاشون دفه دومشون بود که امتحان دادن..... پس تلاشتونو بکنین ولی اگه دیدین دارن میپیچونن برین درستونو بخونین چون اسفند احتمالا بیس عوض میشه و سخت تر میشه......یادمه اسفند ملت رفتن وزارت خونه ....مجلس هم رفتن....همه هم قول مساعد دادن ....ولی اخرش گفتن کسی که نتونه نصف نمره رو بگیره که همون 10 از 20 میشه ...
نسل سراجی :
در پاسخ به این خواسته دانشجویان که چرا چون گذشته به آنها ارفاق نشده است، گفت: از نظر من به عنوان رئیس مرکز سنجش اگر دانشجویی نتواند نیمی از نمره را کسب کند شایستگی ادامه تحصیل در این رشته را ندارد چرا که ارفاق در حد 3 تا 5 نمره طبیعی است نه 20 نمره.

سوال های غلطو درست کنن بعد هرچقدر خواستن اضافه بدن..اسفند حتی سوال های غلط نیومد روی کارنامه زیر نودیا....

بالا