نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mig mig

New member
خانواده؟؟؟؟اونا کلا قبولش ندارن اصن با همه چیش از شرایط مالی تا عقاید و افکار و لباس پوشیدنو ... مشکل دارن اصن دوسش ندارن حالا گیرم ک من باهاش کنار بیام نمیدونم خوانواده گرامی رو چه جوری راضی کنم!!!!!!!!

:5: :5:
خداوند كمكتان بنمايد در تصميم گيري!

simon

New member
فک کنم تو این جمع هیچ کس اندازه من بدبختی نداره!!!!!!!!! هی خدا شکرت

اینطور نیست به خدا و قسمت اعتقاد داشته باش اگه اون فک کنه این کار درسته همه مشکلاتو از بین میبره مگر نه حتما حکمتی هست و شک نکن .البته شمام باید تلاش کنی واسه هدفت باقیش با خدا

shilaa

New member
اینطور نیست به خدا و قسمت اعتقاد داشته باش اگه اون فک کنه این کار درسته همه مشکلاتو از بین میبره مگر نه حتما حکمتی هست و شک نکن .البته شمام باید تلاش کنی واسه هدفت باقیش با خدا
میگن حضور هیچکس در زندگی ما اتفاقی نیست.....ولی خدایا کسی رو که مال ما نیست از اول سر راهمون قرار نده
آخه میدونین قضیه ما خیلی فرق میکنه قبل از پیشنهاد ازدواج من ازش متنفر ب معنای واقعی کلمه بودم همه اطرافیانم هم اینو میدونستن اما یه سری اتفاقات همه چی رو عوض کرد واسه خودمم عجیبه!!!

medical

New member
میدم عزیزم
ببین واسه اون شخص الان فتح همین قله(ینی اون دختر مهمه) چون اون دست نیافتنی فعلا واسه اون فعلا تا اون دخترو شکست نده به دخترای دیگه زیاد فک نمیکنه

2 سوال دیگه؟

حالا راه پیرزوزی دختره و شکست پسره چیه؟
سوا ل دوم اینه که پسره چه شکستی میتونه بده منطورم اینه که منظورت از فتح قله چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

simon

New member
2 سوال دیگه؟

حالا راه پیرزوزی دختره و شکست پسره چیه؟
سوا ل دوم اینه که پسره چه شکستی میتونه بده منطورم اینه که منظورت از فتح قله چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1 راه پیروزی دختر قطع رابطه کامل با این شخصه که شاید محتاج درگیری بسیار شدید لفظی بشه
2 معزت میخوام چیز اینجا از این کلمه استفاده میکنم سکس یا چیزی مث اون بستگی به .....

simon

New member
دختر خانومها اینقدر نا خواسته تجربه کسب میکنین که به امروزتان لبخند میزنید.فقط اون موقع بگید ای یه سیمونی بود که ......

rezaaaaa

New member
عزیزان ببخشید وسط بحث شیرینتون وارد میشم-من دارم سکته میزنم آخه-کسی میدونه بچه های دندون شهید بهشتتی یا ساری یا ارومیه چی کار کردن؟ یا اینکه چندتا نمره بالای 180 وجود داره؟ خواهش میکنم بهم بگین چون میخوام بدونم میتونم جز 2.5% اول بشم یا نه! ممنون!

rozbanoo

New member
دوستان من توی قسمت سرگرمی یه انجمن جدید ایجاد کردم به نام خودمونی
اگر جمع راضی باشه از این بعد اونجا صحبت کنیم

simon

New member
سلام
خسته شدیم از تعطیلات کاش زودتر تموم شه بریم سر زندگیمون

simon

New member
عزیزان ببخشید وسط بحث شیرینتون وارد میشم-من دارم سکته میزنم آخه-کسی میدونه بچه های دندون شهید بهشتتی یا ساری یا ارومیه چی کار کردن؟ یا اینکه چندتا نمره بالای 180 وجود داره؟ خواهش میکنم بهم بگین چون میخوام بدونم میتونم جز 2.5% اول بشم یا نه! ممنون!

خبری نداریم.ولی دوست گرامی برای چه این مسئله برای شما مهم است

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا