نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rozbanoo

New member
اینا همش فیلمه بخدا من خودم کارگردانی کردم این فیلمها رو)))))شوخی بود
عزیز من پسر شروع میکنه با نالیدن و بدبختیهاش که شایدم اصن همچین مشکلیم نداره واسه اینکه از نقطه ضعف دختر که همون قلبشه استفاده کنه

اتفاقا همدردیش ذر راستای بدست اوردن دل دختره بوده... یعنی سعی میکرده دل دختره رو داشته باشه

نه اینکه خودش غصه هاشو بگه.... مثلا تا میفهمیده دختره کشیکش سخته ... زودی میامده میگفته شزرایظ منم سخته............ بدون اینکه دختره بهش بگه...........
مثلا وقتی میشنیده دختره دچار یک بیماری شده زودی تموم رمز و راز زندگیشو میگفته به دختره...مثلا میگفته خاهر منم همینو داره[/quote]

پسره خیلی تیزه!

simon

New member
من کم کم رفع زحمت میکنم دوستا
بحث امشب رو خیلی دوست داشتم چون خیلی مفید بود واسه خودم
ممنون آقای سیمون که صادقانه صحبت میکنید، به عنوان تنها پسر حاضر در این انجمن امشب خیلی کارتون سخت بود:smiliess (9):

من خوشحال میشم اگه بتونم به کسی کمک کنموشبتون خوش

medical

New member
اتفاقا همدردیش ذر راستای بدست اوردن دل دختره بوده... یعنی سعی میکرده دل دختره رو داشته باشه

نه اینکه خودش غصه هاشو بگه.... مثلا تا میفهمیده دختره کشیکش سخته ... زودی میامده میگفته شزرایظ منم سخته............ بدون اینکه دختره بهش بگه...........
مثلا وقتی میشنیده دختره دچار یک بیماری شده زودی تموم رمز و راز زندگیشو میگفته به دختره...مثلا میگفته خاهر منم همینو داره

پسره خیلی تیزه![/quote]

یعنی چی تیزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

mig mig

New member
میگم میگ میگ من میخام خودمو بکشم از دست این موجودات.......

اين چ حرفيه!
بايد زنده باشي و در جهت شناخت اين موجودات فعاليت بنمايي.
ايشالا مشكلت حل ميشه
فقط بشين ي كم فك كن تو ك ميگي خانوادت مخالفن ببين دليلشون چيه
جايي ك پاي احساس مياد وسط خانواده منطقيتر تصميم ميگيره.

rozbanoo

New member
پسره خیلی تیزه!

یعنی چی تیزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!11[/quote]

یعنی خوب میتونه تشخیص بده دختره در حال حاضر به چه حرفی بهتر گوش میده
چه موضوعی واسش مهمتره و بیشتر تحت تاثیر قرارش میده

mig mig

New member
مدیکال که عزیزه
سوالاش کمکم کرده زیاااااااااااااد
سیمون رو گفتم آخه همش داره جای مشاور جواب میده و هرچی شگرد دارن این پسرا رو میکنه واسمون ;)

اره اقا سيمون با اينكه پسره اما چون دوست ماست ب ما كمك مينمايد!!!

medical

New member
یعنی چی تیزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

چه موضوعی واسش مهمتره و بیشتر تحت تاثیر قرارش میده[/quote]

حالا سوالم اینه بابا دختر کمههههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینهمه دختر

simon

New member
بچه ها پسر بد نیست دخترم بد نیست اگه بدی میبینیم از کسی دلیله اول و اخرش خودمون هستیم.
پس اگه خودمونو بشناسیم خوب بشناسیم از خطرات زندگی بدور هستیم

rozbanoo

New member
چه موضوعی واسش مهمتره و بیشتر تحت تاثیر قرارش میده

حالا سوالم اینه بابا دختر کمههههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینهمه دختر[/quote]

قیافه این دختر هوس این آقا رو برانگیخته خوب!
بعد هم یک دنده بودنش لج این آقا رو برانگیخته

medical

New member
سیمون جواب ما رو ندادییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shilaa

New member
اين چ حرفيه!
بايد زنده باشي و در جهت شناخت اين موجودات فعاليت بنمايي.
ايشالا مشكلت حل ميشه
فقط بشين ي كم فك كن تو ك ميگي خانوادت مخالفن ببين دليلشون چيه
جايي ك پاي احساس مياد وسط خانواده منطقيتر تصميم ميگيره.
خانواده؟؟؟؟اونا کلا قبولش ندارن اصن با همه چیش از شرایط مالی تا عقاید و افکار و لباس پوشیدنو ... مشکل دارن اصن دوسش ندارن حالا گیرم ک من باهاش کنار بیام نمیدونم خوانواده گرامی رو چه جوری راضی کنم!!!!!!!!

mig mig

New member
بچه ها پسر بد نیست دخترم بد نیست اگه بدی میبینیم از کسی دلیله اول و اخرش خودمون هستیم.
پس اگه خودمونو بشناسیم خوب بشناسیم از خطرات زندگی بدور هستیم

قضيه همون وقتيه ك انگشت اشارتو ميگيري طرف مقصر 1 انگشتت سمت خدا!!!و 4 تاش!!!سمت خودته!!!

dr ari

New member
خانواده؟؟؟؟اونا کلا قبولش ندارن اصن با همه چیش از شرایط مالی تا عقاید و افکار و لباس پوشیدنو ... مشکل دارن اصن دوسش ندارن حالا گیرم ک من باهاش کنار بیام نمیدونم خوانواده گرامی رو چه جوری راضی کنم!!!!!!!!

ای بابااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:14::dadad4:

simon

New member
سیمون جواب ما رو ندادییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میدم عزیزم
ببین واسه اون شخص الان فتح همین قله(ینی اون دختر مهمه) چون اون دست نیافتنی فعلا واسه اون فعلا تا اون دخترو شکست نده به دخترای دیگه زیاد فک نمیکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا