نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

a.behvand

New member
خب ده پونزده تاشم درست میشه. 20 تا هم ک میدن یا 25 تا . پس پاسی نمره اضاف هم میاری

دکتر اگه چیزی از این 40 تا در بیاد کاملان شانسی زدم فقط تند تند پاسخنامه پر کردم .کاش 10 تا از این شانسی در بیاد خدااااااااااااااااااااااااا

yadavar

New member
hich madareki nemikhad-safhe baz mishe-shomare meli-nam va name khanevadegi tamam
سلام ببخشید هنوز معلوم نی چه مدارکی لازمه واسه مشاهده نتایج اموزش ما تعطیله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a.behvand

New member
75 تا زدی از 40 تا 12-13 تاشم درست میشه میشه 87-88.در ضمن بدبینانه بررسی میکنیم.قبولی مطمئن باشن.با اصلاحیه همه میان بالا یه 5-6 تایی بعد هم که 15 نمره مطمئن باش میدن و راحت قبولی.هر کی 85 شده و قبول نشد دروغ گفته.خیالتون جمع که همه بالای 85 ها 100% و بین 80 تا 85 90% قبولن.

وای خدا کنه از 40 تا 10 تاش بگیره ارزومه .

rozbanoo

New member
75 تا زدی از 40 تا 12-13 تاشم درست میشه میشه 87-88.در ضمن بدبینانه بررسی میکنیم.قبولی مطمئن باشن.با اصلاحیه همه میان بالا یه 5-6 تایی بعد هم که 15 نمره مطمئن باش میدن و راحت قبولی.هر کی 85 شده و قبول نشد دروغ گفته.خیالتون جمع که همه بالای 85 ها 100% و بین 80 تا 85 90% قبولن.

فعلا که اصلاحیه ای در کار نیست!

yadavar

New member
in tor ham nist azize dele baradar-man az 180 soal 93 zadam-goftam tamam ghabolam-bad didam aaaaaaaaake heyyyyy 20tash eshtebahe:14:

elnaz perfect

New member
سلام ببخشید هنوز معلوم نی چه مدارکی لازمه واسه مشاهده نتایج اموزش ما تعطیله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان زنگ زدم اموزشمون گف کارت ملی و ش دانشجویی

سلام بچه ها
من از یکی از مسئولین دانشگاهمون پرسیدم ایشون تا پارسال مسئول دبیرخانه سازمان سنجش آموزش پزشکی بودن
روال کار اینجوریه که اول اصلاحیه رو اعمال میکنن بعد یه 10 نمره اضافه میکنن که خیلی پاس میشن بعد اگه تعداد افتاده ها زیاد بود باز نمره اضافه میکنن تا اینکه تعداد افتاده های آزمون کمتر از 10% برسه
حالا دیگه باید ببینیم که بچه های دیگه چقدر خراب کردن
و یه نکته دیگه اینکه بعداز اعلام نتایج باز میشه اعتراض کرد که دوباره تقریبا 1-2 % هم اینجوری پاس میشن......

elnaz perfect

New member

خدا از دهنت بشنوه منم 85 زدممممممممممممممممممممممممممممممممممم

چرا کلید نهایی نیومد آخه؟ :|
یعنی عمدا اینکارو کردن که کسی دقیق ندونه چقدر دارن اضافه می کنن؟!

rozbanoo

New member
سلام بچه ها
من از یکی از مسئولین دانشگاهمون پرسیدم ایشون تا پارسال مسئول دبیرخانه سازمان سنجش آموزش پزشکی بودن
روال کار اینجوریه که اول اصلاحیه رو اعمال میکنن بعد یه 10 نمره اضافه میکنن که خیلی پاس میشن بعد اگه تعداد افتاده ها زیاد بود باز نمره اضافه میکنن تا اینکه تعداد افتاده های آزمون کمتر از 10% برسه
و یه نکته دیگه اینکه بعداز اعلام نتایج باز میشه اعتراض کرد که دوباره تقریبا 1-2 % هم اینجوری پاس میشن......

امسال هنوز اصلاحیه ای نیومده....

Oracle

New member
عزیز جان همه جا به خاطر لو رفتن سوالا اعتراض کردن چون به فکر امتحان تخصص هستن که وضعیت درام نشه.اصلاحیه با همون نمره میدن.میشه بین 15 تا 20.هر کی هر چی زده +15 تا 20 کنه.قبول شد بیاد اینجا من کارش دارم نشدم باید قبول نمیشده.

rozbanoo

New member
عزیز جان همه جا به خاطر لو رفتن سوالا اعتراض کردن چون به فکر امتحان تخصص هستن که وضعیت درام نشه.اصلاحیه با همون نمره میدن.میشه بین 15 تا 20.هر کی هر چی زده +15 تا 20 کنه.قبول شد بیاد اینجا من کارش دارم نشدم باید قبول نمیشده.

من 85 زدم با کلیده اولیه
خدا کنه قبول شم

a.behvand

New member
سلام بچه ها

پس چرا اصلاحیه نزدن کاشاینو میپرسیدی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا