نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

simon

New member
بچه ها خدایی نکرده در مورد درس حرف نزنین درس مال ما نیست
.یه عده دکتر مشن
یه عده مهندس
م هم عبرت واسه دیگران

miis.s

New member
.یه عده دکتر مشن
یه عده مهندس
م هم عبرت واسه دیگران

چرا ما عبرت واسه دیگران؟ دو روز دیگه جوابا میآد همه قبول میشیم.. ورودیآی بعد ما میان میخونن و برای شادی روحمان فاتحه میخونن..
درس مال ماس.. خیلی ام در موردش بحث کردیم.. الان که دیگه کاری نمیتونیم بکنیم کمتر در موردش حرف میزنیم که استرسی نشیم

dr ari

New member
.یه عده دکتر مشن
یه عده مهندس
م هم عبرت واسه دیگران

سيمووووووووووووووووووووووووووووووووووون:smiliess (13)::smiliess (2)::1dco2x0p1lilzhfpg1t

miis.s

New member
سيمووووووووووووووووووووووووووووووووووون:smiliess (13)::smiliess (2)::1dco2x0p1lilzhfpg1t

آری این دختر توی عکس تویی که در یک نیمه شب برفی داری از خدا میخوای 25 نمره به علوم پایه بده که کسی نیفته؟

dr ari

New member
آری این دختر توی عکس تویی که در یک نیمه شب برفی داری از خدا میخوای 25 نمره به علوم پایه بده که کسی نیفته؟

آره عزيزززززم تازه گريه هم كردم كلي دعاكردم واسه هممون خيليم هواسردبوووووووووووووود ميدونم خداكمكمون ميكنه:sarma:

DR.k

New member
وقتی دارید اعتراض می کنید اینو هم در نظر داشته باشید دانشگاه تهران دو تا پردیس داره . سر کلاس های اناتومی و بیوشیمی اصلا ما پردیس همتی ها رو راه ندادن . حق ما رو اجحاف نکنید لطفا . اگه واقعا همچین اتفاقی افتاده باشه و سوالی لو رفته باشه به ما پردیس همتی های دانشگاه تهران ربطی نداره . اینو بفهمید و پیش هر کس اعتراض می کنید اینو بگید . اگه نمره های تپل مپل قراره اضافه بشه حق ما هم هست . ما هم منبعمون مث شما درسنامه جامع میر بود . کجایید استرس هم کلاسی هامو ببینید که نمیدونن میفتن یا پاس میشن . اگه از سوالات خبر داشتیم وضعمون به از این بود قطعا . اوکی ؟

اون کلاسی که با 200 تومن می تونستین برین ( و طبق اخباری که از مسول برگزاریش که آشنای خودم هست حدود 100 تا از 140 تاتون رفتن) و نه تنها بیوشیمی و آناتومی رو با همون استادای ما داشتین با ساعت بیشتر بلکه کلاسای دروس دیگه مثل فیزیولوژی و آناتومی و پاتو و ... رو داشتین! اونا چی بود!؟ هنوز اعلامیه هاش و محل جزوه هاش رو بلاگتون هست! تازه به اونم راضی نشدین و سر کلاسای ما هم اومدین!!!الان اینطوری که گفتی راتون ندادیم به شخصه اگه خودم بچه هاتون و جزوه نوشتن و خریدنشونو ندیده بودم باور می کردم....اسم هم می تونم ببرم که البته اینجا جاش نیست:-|
سر جلسه هم ک ماشالله بچه ها تون چنان با صدای بلند تقلب می کردن که می شد صداشونو از فاصله 5 متری شنید!!! شمایی که وقتی دانشگاه ادغام شد معترض بودین مثلا ولی هفته بعدش همتون در پروفایل facebook نام دانشگاه رو از ایران کرده بودین تهران!!! الان مثلا نمره بیشتر می خواین بیاین بیمارستانای ما!؟ ببین قول می دم اگه 1 % با اضافه کردن N نمره هم بیاین امام و شریعتی تو ی هفته کاری می کنیم که از پزشکی زدنتون پشیمون شیم! یادت نره! ما 280 تاییم! :)) و 80 تامون فقط زیر 100 کنکورن!!! اگه باور نداری برو بپرس 88 ای ها چه کردن با بچه هاتون و هنوز دارن با اونایی که نرفتن چه می کنن!!شنبه می بینمت ;)

nili

New member
پردیس همتی های دانشگاه تهران یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

simon

New member
اون کلاسی که با 200 تومن می تونستین برین ( و طبق اخباری که از مسول برگزاریش که آشنای خودم هست حدود 100 تا از 140 تاتون رفتن) و نه تنها بیوشیمی و آناتومی رو با همون استادای ما داشتین با ساعت بیشتر بلکه کلاسای دروس دیگه مثل فیزیولوژی و آناتومی و پاتو و ... رو داشتین! اونا چی بود!؟ هنوز اعلامیه هاش و محل جزوه هاش رو بلاگتون هست! تازه به اونم راضی نشدین و سر کلاسای ما هم اومدین!!!الان اینطوری که گفتی راتون ندادیم به شخصه اگه خودم بچه هاتون و جزوه نوشتن و خریدنشونو ندیده بودم باور می کردم....اسم هم می تونم ببرم که البته اینجا جاش نیست:-|
سر جلسه هم ک ماشالله بچه ها تون چنان با صدای بلند تقلب می کردن که می شد صداشونو از فاصله 5 متری شنید!!! شمایی که وقتی دانشگاه ادغام شد معترض بودین مثلا ولی هفته بعدش همتون در پروفایل facebook نام دانشگاه رو از ایران کرده بودین تهران!!! الان مثلا نمره بیشتر می خواین بیاین بیمارستانای ما!؟ ببین قول می دم اگه 1 % با اضافه کردن N نمره هم بیاین امام و شریعتی تو ی هفته کاری می کنیم که از پزشکی زدنتون پشیمون شیم! یادت نره! ما 280 تاییم! :)) و 80 تامون فقط زیر 100 کنکورن!!! اگه باور نداری برو بپرس 88 ای ها چه کردن با بچه هاتون و هنوز دارن با اونایی که نرفتن چه می کنن!!شنبه می بینمت ;)
وای عجب یه امتحان چرت علوم پایه چه چیزای کثیفی رو نشون داد. حالا فهمیدم که واقعا چرا مسئولین سخترش کردن و چرا اصرار دارن تو برگذاریش .توف به شرفتون مسولین که با زندگی ما بازی مکنین و استرس بهمون میدین .

اصلا علوم پایه برای درآمد دانشگاه هایی مثل تهرانه دیگه، 7 روز کلاس میذاره 300 تومن! تازه از دانشگاه های دیگه هم دانشجوها میرن برای ثبت نام! وگرنه جز این هیچ دلیلی برای علوم پایه نیست، خودشونم می دونن که خیلی از این درسای علوم پایه بعدا فراموش میشه و به هیچ دردمون نمی خورن! حالا پره انترنی باز معقولانه تره! حداقل یه اینترن یه "پزشک" درحال تحصیل محسوب میشه.

fa2

New member

خب تک تک جواب میدم . اولا طرز حرف زدنت نشون میده چقدر ادب داری . ثانیا ادغام که شدیم چی به ما اضافه شد ؟ استادهای بهتر ؟ ساختمون های نوسازتون ؟؟؟؟ چی دارید که بهش می نازید ؟ عوضش بودجه ی دانشگامونو گرفتید . غذای جمعه های ما رو حذف کردند تا شما پنج شنبه غذا داشته باشید گشنه ها . حتی سهمیه ی مایع دستشویی خوابگامونو نصف کردند تا شما تمیزتر باشی . به چی می نازی ؟ اره 280 نفرید ... ولی طبق دفترچه کنکور باید 190 می بودید . بقیتون از کجا پبدا شدید ؟ خیلیاتون سهمیه دارید . از هم کلاسی هام خبر ندارم ولی وقتی با یک فارغ التحصیل از دانشگاه تهران صحبت میکردم گفت سگ بیمارستان رسول به بیمارستانای شریعتی و امام شرف داره . امار بیمارستان امامتون رو هم داریم که همه دانشجوهاتون اونجا ولن و واسه خوش گذرونی میرن . مگه غیر از اینه که بیمارستان رسول اول اموزش کشوره ؟ ممم ؟ در ضمن کلاسایی که گفتی اولا خوب شد گفتی پولی ، ولی شما مفت خورید ، در ثانی من که نرفتم سر این کلاس ها اما جزوه هاش هست اگه یک جا استاد گفته این سواله بعد بیا نطق کن . ادبیات کوچه بازاریتو هم اصلاح کن . چاله میدون نیس . تهدید میکنی ؟ متاسفم برات

DR.k

New member
وای عجب یه امتحان چرت علوم پایه چه چیزای کثیفی رو نشون داد. حالا فهمیدم که واقعا چرا مسئولین سخترش کردن و چرا اصرار دارن تو برگذاریش .توف به شرفتون مسولین که با زندگی ما بازی مکنین و استرس بهمون میدین .

سال کنکور نشستی خوندی درست با رتبه 2 رقمی دانشگاه تهران قبول شدی!بعد میان ی دانشگاه دیگه رو با شما ادغام می کنن! میگن اینها هم از بعد علوم پایه با توچه به نمرشون می تونن بیان بیمارستانای شما!و دقیقا مدرک شما رو بگیرن ! به خودت می گی علوم پایه که سر تا سر تقلب و غلط و نامردیه! نباید این کارو بکنن! ولی می کنن! بعد دانشجوهای اون دانشگاه ایران که همش می گقتن ادغام و قبول ندارنو دانشگاه خودشون رو میخوان یهو شیفته اومدن به بیمارسنانی ما میشن و اسم دانشگاشونو تندی میکنن تهران و این ور و انور باش کلاس می ذارن( البته چیزی برای کلاس گذاشتین نداره ) بعد هم با کلی تقلب و پارنی بازی و ... یک تعداد کمیشون(20) تا میان بیمارستانای ما و جای بچه هامونو میگیرن در حالی که از قبل نماینده ها دانشجو ها هماهنگ کردن دانشجویان هر دانشگاه برن بیمارستانای خودشون! امکاناتو از ما گرفتن دادان اونا! مثلا ما می تونستیم از کتابخانه مرکذی دانشگاه تهران استفاده کنیم!این حق از ما سلب شد!و ی کتابخانه 7 طبقه با تمام امکانات در دانشکده اونها ساخته شد!(با بودجه ی ما) به ما گفتن خواستین درس بخونین برین اونجا!...( فاصله زمانی با ترافیک خوب حداقل 1 ساعت) ! آخر سر هم ایرانیا به ما میگن متقلب و سهمیه ای و کسایی که سوالا رو دارن! بالاخره طاقت ما هم تموم شد و می خوایم جلو همه وایسیم! و دانشگاه تهرانیا معروفا به اعتراض! و مقاومت!

fa2

New member
سال کنکور نشستی خوندی درست با رتبه 2 رقمی دانشگاه تهران قبول شدی!بعد میان ی دانشگاه دیگه رو با شما ادغام می کنن! میگن اینها هم از بعد علوم پایه با توچه به نمرشون می تونن بیان بیمارستانای شما!و دقیقا مدرک شما رو بگیرن ! به خودت می گی علوم پایه که سر تا سر تقلب و غلط و نامردیه! نباید این کارو بکنن! ولی می کنن! بعد دانشجوهای اون دانشگاه ایران که همش می گقتن ادغام و قبول ندارنو دانشگاه خودشون رو میخوان یهو شیفته اومدن به بیمارسنانی ما میشن و اسم دانشگاشونو تندی میکنن تهران و این ور و انور باش کلاس می ذارن( البته چیزی برای کلاس گذاشتین نداره ) بعد هم با کلی تقلب و پارنی بازی و ... یک تعداد کمیشون(20) تا میان بیمارستانای ما و جای بچه هامونو میگیرن در حالی که از قبل نماینده ها دانشجو ها هماهنگ کردن دانشجویان هر دانشگاه برن بیمارستانای خودشون! امکاناتو از ما گرفتن دادان اونا! مثلا ما می تونستیم از کتابخانه مرکذی دانشگاه تهران استفاده کنیم!این حق از ما سلب شد!و ی کتابخانه 7 طبقه با تمام امکانات در دانشکده اونها ساخته شد!(با بودجه ی ما) به ما گفتن خواستین درس بخونین برین اونجا!...( فاصله زمانی با ترافیک خوب حداقل 1 ساعت) ! آخر سر هم ایرانیا به ما میگن متقلب و سهمیه ای و کسایی که سوالا رو دارن! بالاخره طاقت ما هم تموم شد و می خوایم جلو همه وایسیم! و دانشگاه تهرانیا معروفا به اعتراض! و مقاومت!

امکانات رو خوب اومدی ‍! اولا مرکزی درسته نه مرکذی ! دکتر ! دانشمند ! دو رقمی ! قدمت ساختمون هاتون با ابنیه ی تاریخی شهر سوخته زابل قرابت داره ! اگه امکانات داشتید وروردی های جدیدتون رو نمی فرستادند پردیس همت . هر چی آزمون مهمه که داره تو دانشکده ما برگزار میشه . یه کم تامل کن ... فقط یه کم ...

simon

New member
دعوا نکنین مقصر شما نیستین که مقصر ادمهای کوچیک در پستهای بزرگه.البته در کل همه ما مقصر خوانده میشیم که اجازه فعالیت به این افراد میدیم.و سهمه قشر تحصیل کرده در هر مشکلی که در جامعه هست از همه بیشتره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا