نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dr.

New member
vaaaaaay che jave khubi inja hakeme
dustan ahanga shadtar gush konin
albate hamin ke be gush kardane ahang fekram mikoin aaalie

qom

New member
منم بعد گوش دادن به عاشقانه خودم ( آرزو های گیتی) الان دارم به پیشنهاد دوستان باران امید گوش میدم .
شاید آهنگ بعدی پیشنهاد شما باشد ... .

qom

New member
امروز آپاراتی بودم یه مشت جوون اومدن لاستیک پراید رو دادن که باد بزن ، لاستیک سالم نبود و خطر داشت بهش گفتن این لاستیک خطر داره باد نزن لطفا یدونه بگیر مسافرم هستی گفت اشکال نداره باد بزنین الان پول ندارم هزینه کنم ایشالا برسم همدان درست میکنم.گفت حداقل یه کارکرده بنداز و ... به هر حال باد زد و گفت برو به امید خدااااااااااا .
خدایا سالم به مقصد برسنن خدایاا . واسشون صدقه دادم. این جا هم رسید به اوج آهنگ باروووووووون وااای چی شدددد

sheida

New member
منم بعد گوش دادن به عاشقانه خودم ( آرزو های گیتی) الان دارم به پیشنهاد دوستان باران امید گوش میدم .
شاید آهنگ بعدی پیشنهاد شما باشد ... .

می خواین تا 27 ام که نتیجه میاد بیایم اینجا بگیم ناهار چی خوردیم!چه بازی کردیم!باز اهنگ معرفی کنیم!

ولی خدایی جو باحالیه!یا میتونیم معما بگیم هرکی زودتر جواب داد.ببینیم کی باهوش تره!!!:25r30wi:

mig mig

New member
این آهنگ استانبولیه من معنیشو نمیفهمم ولی خیلی عالیه.. بهترین آهنگیه که تو عمرم شنیدم.. --> preview

یکی هم آهنگ مهام و رهام میخونن این همه خاطره یادگاری.. اونم عالیه واسه گریه :))

بابا اين ديگ چي بود؟!!!
اشكم در اومد با اينكه نميفهمم چي ميگه!!!

dr mashadi

New member
ma ham omadim,vali in rooza khab kheili michasbe adam be hochi fek nemikone.cheghad maskharas ye tafrihe doros hesabi nadarim joz web gardi,inja IRAN ast

simon

New member
میگم بچه ها اینجا facebook نیست که.شما میدونید هنوز نتایج رو ندادن.و مطمئن باشین اینجا هستن کسانی که .....از اصل دور نشین این سایت واسه یه چیزه دیگس

mig mig

New member
chera etelaate alaki midi azize man doktore ayandeeee-parsal man esfand emtehan dadam-natije bade eyd omad

دانشگاه ما 28ام جوابو داد ب بچه ها!!!
تازه اونقدرام مهم ني ك من بخام به خاطرش دروغ بگم جانم!!!
الان چيزي ك مهمه امساله نه پارسال.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا