نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dr.maral

New member
سلام دوستان
من اسفند 90 علوم پایه داشتم به دوره ما حداکثر 10 نمرو اضافه کردن الان بعد 1 سال اومدم اینجا دیدم که حرف از تقلبه واقعا شوکه شدم
اگه واقعا تقلب شده باید همتون برین اعتراض چون این درست نیست که یه سری سوالا رو داشته باشن و به خاطر اونا به شما اضافه نکنن
به امید موفقیت همتون:a2d3:

Dr.Amir

New member
بچه ها من با دكتر حسن زاده تلفني حرف زدم. الان كامل در جريان هستن. خودشون هم گفتن سوال ها قبلا لو رفته بوده. واقعا تبريك به نماينده ي اصفهان. يك دنيا ازتون ممنونم كه اينقدر زرنگ هستيد.

soccermahdi12

New member
از زحمات دوستان اصفهان و همه ی کسایی که زحمت کشیدن تشکر می کنم. ولی اگه این طور که شما میگین سوالا لو رفته باشه، تبریکی نداره. چون امتحانی که سوالاش(نه فقط بافت و جنین )لو رفته باشه، قاعدتا باید دوباره گرفته شه! من که دیگه حوصله ندارم. اگه دوباره بخوان امتحان بگیرن، من خودم رو احتمالا به دژبان ارتش معرفی میکنم!:13::New (6):

doci.shishi

New member
na nabayad dobare emtehan begiran
ehtemalan nomrehaye bafto janin ro be ma midan
harchand ba in hesab man ke bafto khob zadam faghat 6ta ezafe mishe va ba 96 mioftam
biyayn kari konim 20 ta 25 nomre be hame bedan:thanks:

do . m

New member
از زحمات دوستان اصفهان و همه ی کسایی که زحمت کشیدن تشکر می کنم. ولی اگه این طور که شما میگین سوالا لو رفته باشه، تبریکی نداره. چون امتحانی که سوالاش(نه فقط بافت و جنین )لو رفته باشه، قاعدتا باید دوباره گرفته شه! من که دیگه حوصله ندارم. اگه دوباره بخوان امتحان بگیرن، من خودم رو احتمالا به دژبان ارتش معرفی میکنم!:13::New (6):

امتحان دوباره رو نمی گیرن . اصن نگران نباش . دم انتخابات کارای مهم تری دارن . امتحان جامع گرفتن همچی راحتم نیس

mig mig

New member
بچه ها من با دكتر حسن زاده تلفني حرف زدم. الان كامل در جريان هستن. خودشون هم گفتن سوال ها قبلا لو رفته بوده. واقعا تبريك به نماينده ي اصفهان. يك دنيا ازتون ممنونم كه اينقدر زرنگ هستيد.

سلام.
با اين اوصاف قراره چكار بكنن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا