نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اول نمره هامونو با اصلاحیه حساب می کنن بعدش ارفاق می کنن دیگه، نه؟!
اگه این جوری باشه 85 اینا هم احتمالا تا نزدیکای 90 میان بالا، بعدشم که ارفاق کنن حتما پاس می کنن! امیدوار باشین!
من خودم که نمی دونم چند زدم چون یه سری از سوالارو یادم نمیاد چی زدم فقط یه رینج نمره دستمه! :21:

qom

New member
سلام . بازم میبینم که یه عده اومدن و التهاب ایجاد کنن
اولا کسایی که بالا زدن نگن فلان زدیم آیا پاس میشیم؟ این افراد چون میدونن پاس هستن 100% اما خیلی کم میترسن چون به هر حال 100 به بالا نزدن دوس دارن از هر کسی بپرسن که آیا پاس میشن؟ با شنیدن آره تو پاس میشی ارضا میشن اما مثل ماده مخدر اثرش تا چند دقیقه تا چند ساعت از بین میره و دوباره دوس دارن که بپرسن . پس خواهش میکنم که نپرسین والا منم ازم پرسیدن و نمره ام رو گفتم . پس دل کسایی رو که یه امیدی میگیرن و اینجان رو نشکونین خواهشا . بعدم من نمیدونم این عزیزان 90 به بالا چطور به یک باره سرو کله شون پیدا شد نمیدونم. اینجا نمرات زیر 80 هم داریم که من خدا شاهده امید دارم که پاسن پس اینارو ناراحت نکنیم.

دومین مورد در مورد آقای شمس میخوام بگم که الان شما زنگ بزن به آقای شمس بگو ببخشید شهریور چند نمره ارفاق کردین؟ بهتون میگن ارفاق؟ مگه ما اینجا ارفاق میکنیم؟!
دکتر نسل سراجی تا روز 31 شهربور 91 تو مصاحبه اش گفته بود بیس 100 هست و هیچ تغییری نکرده! وزارت خونه هیچ وقت زیر بار اضافه کردن نمره نبوده عزیزان من پس بیخود و بیجهت کام خودتون رو تلخ نکنین.
یه بار گفتم ناموسا پاسین . آقا ، خانم شما پاسین . دلایلم رو هم تو پست های اول گفتم . خواهش هم میکنم عزیزان ابتدا پست های قبلی دوستان رو ببینین و سپس وارد بحث بشن!

Daneshju92

New member
سلام . بازم میبینم که یه عده اومدن و التهاب ایجاد کنن
اولا کسایی که بالا زدن نگن فلان زدیم آیا پاس میشیم؟ این افراد چون میدونن پاس هستن 100% اما خیلی کم میترسن چون به هر حال 100 به بالا نزدن دوس دارن از هر کسی بپرسن که آیا پاس میشن؟ با شنیدن آره تو پاس میشی ارضا میشن اما مثل ماده مخدر اثرش تا چند دقیقه تا چند ساعت از بین میره و دوباره دوس دارن که بپرسن . پس خواهش میکنم که نپرسین والا منم ازم پرسیدن و نمره ام رو گفتم . پس دل کسایی رو که یه امیدی میگیرن و اینجان رو نشکونین خواهشا . بعدم من نمیدونم این عزیزان 90 به بالا چطور به یک باره سرو کله شون پیدا شد نمیدونم. اینجا نمرات زیر 80 هم داریم که من خدا شاهده امید دارم که پاسن پس اینارو ناراحت نکنیم.

دومین مورد در مورد آقای شمس میخوام بگم که الان شما زنگ بزن به آقای شمس بگو ببخشید شهریور چند نمره ارفاق کردین؟ بهتون میگن ارفاق؟ مگه ما اینجا ارفاق میکنیم؟!
دکتر نسل سراجی تا روز 31 شهربور 91 تو مصاحبه اش گفته بود بیس 100 هست و هیچ تغییری نکرده! وزارت خونه هیچ وقت زیر بار اضافه کردن نمره نبوده عزیزان من پس بیخود و بیجهت کام خودتون رو تلخ نکنین.
یه بار گفتم ناموسا پاسین . آقا ، خانم شما پاسین . دلایلم رو هم تو پست های اول گفتم . خواهش هم میکنم عزیزان ابتدا پست های قبلی دوستان رو ببینین و سپس وارد بحث بشن!

امروز شما تونستی خبر جدیدی بگیری از دکتر حسن زاده؟ نمیدونی نتایج رو ممکنه کی بدن؟

qom

New member
خدایا منم میخوام با 89 پاس شم...خدایا به هممون کمک کن..

شما دقت میکنی داری میگی 89؟!!! شما سوال های اسفند 90 رو بگذار کنار اسفند 91 . بعد ببین کدوم سخت تر و چقدر سخت تره سپس برای خودت معادله درست کن . به این ترتیب اگه اینی که راحت بود و تکراری زیاد داشت رو 9 تا دادن خوب اینی که سخت بودو یه گونی دانشجو داریم تو رنج زیر 100 رو چند تا میدن؟

Daneshju92

New member
اول نمره هامونو با اصلاحیه حساب می کنن بعدش ارفاق می کنن دیگه، نه؟!
اگه این جوری باشه 85 اینا هم احتمالا تا نزدیکای 90 میان بالا، بعدشم که ارفاق کنن حتما پاس می کنن! امیدوار باشین!
من خودم که نمی دونم چند زدم چون یه سری از سوالارو یادم نمیاد چی زدم فقط یه رینج نمره دستمه! :21:

اره بعد اصلاحات ارفاق میکنن!ایشالا همه پاس میشیم

qom

New member
نه نتوستم امروز کلا درگیر یه اداره ای بودم با کارمندان زحمت کش بی اعصاب .میپرسم پیگیرش هستم.

Daneshju92

New member
شما دقت میکنی داری میگی 89؟!!! شما سوال های اسفند 90 رو بگذار کنار اسفند 91 . بعد ببین کدوم سخت تر و چقدر سخت تره سپس برای خودت معادله درست کن . به این ترتیب اگه اینی که راحت بود و تکراری زیاد داشت رو 9 تا دادن خوب اینی که سخت بودو یه گونی دانشجو داریم تو رنج زیر 100 رو چند تا میدن؟

اقا منم همش هی امیدوار میشم بعد میام اینجا یه حرفایی میخونم امیدم نا امید میشه!!امروز یکی زنگ زده به من میگه من 98 شدم یعنی پاس میشم؟؟؟شما باشی استرس نمیگیری؟

dr.mgh

New member
خب این پس بار پس بار که بچه ها هی می گن غلطه رو من همون پس بار زدم

هیچی معلوم نیست شاید همین پس بار درست باشه

تو کتاب گزینه برتر زده پس بار ولی هیچی معلوم نیس

امیدوارم 25 تا کمک کنن همه قبول شیم

واقعا هم احتمالش هست کمک کنن اینقدر چون خیلی ها بد دادن

Dr.Arash

New member
بستگى داره . مثلا يك سوال جواباش كلا عوض ميشه و يك سوال به جواباش اضافه ميشه . ولى اگر تو جواباش خيلى شك باشه ، هر چهارگزينه رو صحيح اعلام ميكنن

yadavar

New member
doktorhaye mohtaram ye soale fani-keme kam ke bashe chanta az soalat momkene ya eshtebah ya inke chanta javabe sahih dashte bashan؟

dr.mgh

New member
اینارو فعلا بیخیال
امام حصین توییت زده یه چیزایی داره آماده میشه

dokii

New member
man emruz vezaratkhune budam shams az hame ja bikhabar bud goft gozareshi az taghalob be ma nareside va ghesmate amuzesham goft printe madareke taghalobo dide va eteraz vared nisto taghalobi aslan surat nagerefte..

simon

New member
eyvay bacheha toro khoda injuri nagin sekte kardima
بابا به خدا به نظر ما کاری ندارن.به امتحان کار دارن و سختیش که خدایش سخت بودنسبت به سالهای قبل. و همچنین درصد قبولی( که دانشگاه تهران و سراسری تبریز گل کاشتن و تکلیف این امار چی میشه خدا داند). ولی باید ببینم اونی که اومده سر کار وجدان و عدالت بر پا میکنن یا نه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا