نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

m.dr

New member
اینهمون چیزی هست که بد واسم سوال شده

من95 تا زدم بچه ها راستشو بخواین قبل اینکه بیام به این سایت سر بزنم از هر ترم بالایی پرسیدم بهم گفت 100% قبولی ولی اومدم اینجا بدجور افتادم تو شک:( خواهشا بقیه هم بگن چندتا زدن:33:

memor

New member
يه سوال اگر نمره اضافه كنند به پره انترني هم مثل علوم پايه اضافه مي كنن؟!!!!!

m.dr

New member
بچه ها امروز صبح یکی از بچه های کلاسمون رفته زنگ زده وزارت خونه دکتر شمس گفته امتحان رو طوری گرفتیم که مجبور نشیم نمره اضافه کنیم .

دکتر شمس..........................! این چه حرف مسخره ایه اخه؟؟؟امتحان ک از همیشه سختتر بوده:smiliess (2):

simon

New member
دکتر شمس..........................! این چه حرف مسخره ایه اخه؟؟؟امتحان ک از همیشه سختتر بوده:smiliess (2):
به نظر من وخلیی ها از شهریور 91 که میگن 20 تا 25 تا ارفاق کردن سختر بود
مخصوصا عمومی های مسخرش. با اون معارفش انگار میخواستن طلبه تحویل جامعه بدن.بجه ها ساکت نشینین جوابشونو بدین

yadavar

New member
man 92 zadam be 3 soal ham shak daram yani tarafa 95 mizanam-be 20 nafar az doostam zang zadam goftam-migan ya ali shirini biyar tamome

rozbanoo

New member
به نظر من هم بچه های 90 به بالا زشته دیگه که بیان هی بگن وای یعنی من قبول میشم یا نه
اگر مطمئن هستید بالای 90 میگیرید لطفا موج منفی به ما ندید

مرسی

do . m

New member
من همچنان معتقدم بخاطر انتخابات زیاد سربه سرمون نمی ذارن . بعداً اگه من اشتباه کرده بودمو هممونو انداختن بیاید منو پیدا کنید بگید با اون اعتقاد مسخره ت :(

do . m

New member
به نظر من هم بچه های 90 به بالا زشته دیگه که بیان هی بگن وای یعنی من قبول میشم یا نه
اگر مطمئن هستید بالای 90 میگیرید لطفا موج منفی به ما ندید

مرسی

جدی . حق با ایشونه . همه می دونن نود به بالاها پاسن . اینجوری حال مارو خراب تر از اینی که هستیم می کنید :(

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا