نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
!!!!!!!!!

:33:
تو کلاس ما(یاسوج) که خودم 154زدم و فکر کنم تقریباً همه بالای صد بیارن. اما از اون جایی که امتحانمون اگه از شهریور 91 سخت تر نباشه آسون تر هم نیست و تا جایی که از بقیه ی دانشگاهها خبر دارم که خیلی هاشون زیر100 زدن فکر کنم حداقل بین 15 تا 20 نمره اضافه کنن، آخه تو وزارت اینجوری نمره اضافه میکنن که میان درصد قبولی رو حساب میکنن و بعدش یه نمره ای اضافه میکنن تا درصد بره بالاتر. تو آزمون شهریور 91 قبولی بدون ارفاق وزارت 55درصد بوده که وزارت اومده 15نمره اضافه کرده تا قبولی رسید به 90درصد!! پس امسال چون از یه طرف دانشجوای ضعیفتر هم شرکت کردن(طبق قانون جدید که میتونی 5واحد بزاری واسه بعد علوم پایه ) و هم امتحان سخت تر از شهریور بوده درصد قبولی حسابی میاد پایین، وزارت مجبوره یه 20 تایی کمک کنه!! البته اعتراض بچه های تهرانم نمیتونه بی تأثیر باشه!!!!!
انشاالله که همه پاس کنن

شما چه جوری خوندین که 154 اوردید؟احسنت تبریک میگم:thanks:

dinaTR

New member
bacheha man daftarcham B bod ama pasokhnamam A,ino alan fahmidam,bayad chikar konam? kheili halam bade

qom

New member
بچه ها انگار چند تا از دانشگاه ها بعضی از درس ها رو سوالات رو در قالب نکته با بچه ها کار کردند طی کلاس های قبل از آزمون.
دلیل اعتراض امروز هم این موضوع بوده.

qom

New member
دوستان عزیز سوال 6 معارف یا 183 گروه b دو تا گزینه ی صحیح داره. یعنی هم گزینه ی 1 و هم 3 درست هستن.
منبع قرآن کریم - سوره ی یس - آیه ی 60 تا 62. خداوند می فرماید : {{ أَ لَمْ أَعْهَدْ إِلَيْكُمْ يَابَنى آدَمَ أَن لا تَعْبُدُوا الشيْطانَ إِنَّهُ لَكمْ عَدُوُّ مُّبِينٌ (یس 60) }} و در آیه ی 62 می فرماید این همان دوزخی است که به شما وعده داده شد.

لطفا شما هم وارد کنید تا ترتیب اثر داده بشه.
میشه توضیح بیشتر بدی؟

بچه ها انگار چند تا از دانشگاه ها بعضی از درس ها رو سوالات رو در قالب نکته با بچه ها کار کردند طی کلاس های قبل از آزمون.
دلیل اعتراض امروز هم این موضوع بوده.

مگه کلاس های آمادگی علوم پایه اشکالی داره؟ دانشگاه تهران گذاشته بود از بقیه ی دانشگاه ها هم بچه ها می رفتن اونجا!

mrna3r

New member
نمیخوام تهمتی چیزی بزنم.فقط میخوام بدونم صحت داره یا نه؟خیلی از بچه ها میگن تو دانشگاه تهران و شهید بهشتی کلاس رویو میزارن و بعد چندتا سوالا را بهشون میدن.خودمم تو وبلاگ بچه های شهید بهشتی که رفتم در مورد رویو و سوال هایی که استادا بهشون دادن حرف زده بودن . حالا من نمیدونم قصد تهمتی چیزی هم ندارم.

simon

New member
پس واسه علوم پایه دکان باز کردن . اره دیگه تو این تحریم ها زیاد دور از انتظار نبود.خدا رحم کنه به ما امسال

dinaTR

New member
toro khoda harki midone javabamo bede,daram mimiram,man 101 misham va ba eslahie pasokhname shayad be 110 ham beresam,chon be nazaram kheili soala ghalatan,hala gij bazi daravordam sare jalase pasokhnamam A bode chika konam??

Dr.Amir

New member
بايد با هموني كه هست حساب كني ... كه فكر نكنم اصلا نمره ي مطلوبي بشه چون تقريبا هيچ گزينه ي مشتركي نداره! بايد بري وزارت خونه. چون روي دفنرچه نوشته پس از پايان آزمون هـيچ اعتراضي پذيرفته نسيت.

Dr.Amir

New member
كسي مي دونه جوابش كي مي اد؟
يكي از دوستام مي گفت ٢٦ به بعد مي اد در صورتي كه رو پاسخ نامه نوشته بود ١٢/٢٠ مي اد.

miis.s

New member
بچه های بالای 85 اصلا جای نگرانی نیست. چون نمره 85 اسفند امسال عین 100 شهریور91 هستش.. 80 تا 85 هم شانس خوبی دارن امسال..
کلاس ما بیشتر نمره ها 90 تا100 بود .. بعد 85 تا 90.. و عده کمی هم 100 به بالا.. با این وجود مطمئنم وزارت اون همه دانشجو رو نمیندازه.. 20 تا نمره دادن که محال نیست.. مطمئنم نمره بالایی میدن..
مثل اینکه بچه های ارومیه زیاد ناراضی ان مشغول اعتراضن..
به امید قبولی همه..

Daneshju92

New member
toro khoda harki midone javabamo bede,daram mimiram,man 101 misham va ba eslahie pasokhname shayad be 110 ham beresam,chon be nazaram kheili soala ghalatan,hala gij bazi daravordam sare jalase pasokhnamam A bode chika konam??

فکر کنم باید بری وزارتخونه ببینی درست میشه یا نه...ایشالا که درست میشه

Daneshju92

New member
بچه های بالای 85 اصلا جای نگرانی نیست. چون نمره 85 اسفند امسال عین 100 شهریور91 هستش.. 80 تا 85 هم شانس خوبی دارن امسال..
کلاس ما بیشتر نمره ها 90 تا100 بود .. بعد 85 تا 90.. و عده کمی هم 100 به بالا.. با این وجود مطمئنم وزارت اون همه دانشجو رو نمیندازه.. 20 تا نمره دادن که محال نیست.. مطمئنم نمره بالایی میدن..
به امید قبولی همه..
خدا کنه حداقل 15 تا بدن...

miis.s

New member
معلومه که میدن.. چون من اکثر دوستام 90 یه پایینن.. همه شونم دانشجوای زرنگ و معدل 16 به بالان.. اگه 20 تا ندن که کلاس ما 25 نفر به بالا میفتن..

miis.s

New member
اصن بچه ها خیلی جالبه.. یکی از هم کلاسیام با معدل کل 12 و خورده ای 112 تا زده! مثلا کل اندیشه رو شانسی درست زده.. کلی ام افتخار میکنه به خودش!! خیلی ناعادلانه س خیلی!

به امید قبولی همه..

بعید میدونم 15-20 تا اضافه کنن، اسفند 90 فقط 9 تا دادن،یعنی حتی 90هم افتاد! با اینکه نسبتا سوالای آسونی هم نداشت. شهریور همیشه بیشتر نمره میدن.
منم خیلی نگرانم، بین 90 تا 100 میشم :-s

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا