نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Daneshju92

New member
دوستان عزیز سوال 6 معارف یا 183 گروه b دو تا گزینه ی صحیح داره. یعنی هم گزینه ی 1 و هم 3 درست هستن.
منبع قرآن کریم - سوره ی یس - آیه ی 60 تا 62. خداوند می فرماید : {{ أَ لَمْ أَعْهَدْ إِلَيْكُمْ يَابَنى آدَمَ أَن لا تَعْبُدُوا الشيْطانَ إِنَّهُ لَكمْ عَدُوُّ مُّبِينٌ (یس 60) }} و در آیه ی 62 می فرماید این همان دوزخی است که به شما وعده داده شد.

لطفا شما هم وارد کنید تا ترتیب اثر داده بشه.

من اعتراض زدم

rozbanoo

New member
منم چندتا اعتراض زدم
واسه آناتومی و فیزیو و معارف و ژنتیک

rozbanoo

New member
خیییلی حالم خرابه
15 بدن پاس بشم خدایااااااا

20تا بدن دوستام هم پاس میشن خیلی خوب میشه

simon

New member
خیییلی حالم خرابه
15 بدن پاس بشم خدایااااااا

20تا بدن دوستام هم پاس میشن خیلی خوب میشه

دوستام میگن اسفند90 :15 تا 20 تا اضافه کردن.البته بخاطر اعتراضات شدیدی که اون سال ترکوند بود.ولی شهریور 91 میگن فقط 10 تا کمک کردن.منبع من کاملا درسته .حالا امسال که هیچ خبری از اعتراض نبود چی فکر میکنی ؟فک میکنی اونا دلشون واسه ما میسوزه که همینطور کمک کنن؟این معادله از مسا ئل ژنتیک خلیی خلیی اسونتره.پس اگه 10 تام کمک کنن خلیی خلیی مردن.که بدون هیچ اعتراضیی....

rozbanoo

New member
دوستام میگن اسفند90 :15 تا 20 تا اضافه کردن.البته بخاطر اعتراضات شدیدی که اون سال ترکوند بود.ولی شهریور 91 میگن فقط 10 تا کمک کردن.منبع من کاملا درسته .حالا امسال که هیچ خبری از اعتراض نبود چی فکر میکنی ؟فک میکنی اونا دلشون واسه ما میسوزه که همینطور کمک کنن؟این معادله از مسا ئل ژنتیک خلیی خلیی اسونتره.پس اگه 10 تام کمک کنن خلیی خلیی مردن.که بدون هیچ اعتراضیی....

نه بابا کی میگه اسفند 90 ،10 تا 20 تا دادن
اتفاقا فقط 9 تا اضافه کردن.من سال بالاییم با 89 افتاد اسفند 90 رو مطمئنم 89 بود

اما شهریور 91 ،16 تا دادن تا جایی که من میدونم

rozbanoo

New member

نگو تو رو خدا که یه فکری نمیکنن که من یکی داااااااااااغون میشم
البته با واقعیت نمیشه جدل کرد اما میمیرمم من

شنیدم بچه ها تهران نامه اعتراض نوشتند
کسی خبری داره؟

من از نامه ی اعتراض خبری ندارم اما یه تعداد زیادی از بچه های دانشگاهمون رفته بودن وزارت خونه برای اعتراض، اونجا یه سری از بچه های دانشگاه تهران رو دیده بودن که همش می گفتن امتحان خیلی آسون بوده به خاطر همین هم اونجا اعتراضی نکردن و دارن اینترنتی به سوالا اعتراض می کنن، شاید فایده ای داشته باشه!

rozbanoo

New member
من از نامه ی اعتراض خبری ندارم اما یه تعداد زیادی از بچه های دانشگاهمون رفته بودن وزارت خونه برای اعتراض، اونجا یه سری از بچه های دانشگاه تهران رو دیده بودن که همش می گفتن امتحان خیلی آسون بوده به خاطر همین هم اونجا اعتراضی نکردن و دارن اینترنتی به سوالا اعتراض می کنن، شاید فایده ای داشته باشه!

والله اینایی ک من شنیدم امروز وزارت نبودن.رفتن آموزش خودشون واسه نظیم نامه نوشتن اما دیگه نمیدونم چی شد!!!

simon

New member
البته من باره اولم بود شرکت کردم .ما یه گروهی بودیم که علوم پایه واسمون مهم بود بنا بر دلایلی. و بطور کاملا مستقیم با وزارت در ارتباط بودیم و هستیم.اماری که دادم امار شرکت کنندها نیست وامار مستقیم بود.انشاالله هر کی زحمت کشیده قبول بشه.ولی بر طبق یکسری اخبار, علی رغم گنگ بودن سئوالات نسبت به بعضی دورهها .به دلیله اینکه اعتراضی نبود اصلا نبود.منتظر معجزه نباشین

البته من باره اولم بود شرکت کردم .ما یه گروهی بودیم که علوم پایه واسمون مهم بود بنا بر دلایلی. و بطور کاملا مستقیم با وزارت در ارتباط بودیم و هستیم.اماری که دادم امار شرکت کنندها نیست وامار مستقیم بود.انشاالله هر کی زحمت کشیده قبول بشه.ولی بر طبق یکسری اخبار, علی رغم گنگ بودن سئوالات نسبت به بعضی دورهها .به دلیله اینکه اعتراضی نبود اصلا نبود.منتظر معجزه نباشین

یعنی این دوره هیچی اضافه نمی کنن؟!؟!

simon

New member
من نمیدونم ولی چون هیچ اعتراضی نسبت به اسفند 90 و شهرور91 نبوده شاید ......چون این 2 سری اخر که اضافه کردن واسه فشار شدید دانشجوها بود.ولی امسال هیچ اعتراضی نبود .و میدونم تا 2 ساعت پیش هم نبوده.خدتون چی فکر میکنین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا