نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

simon

New member
من حدود يك ساعت و نيم وقت اضافه اوردم.مگه تو همه درسارو خونده بودي؟
خوش بحالت من چون به شانس اعتقاد زیادی درباره خودم ندارم همه درسارو خوندم11 تا رو اصلا نرسیدم پر کنم 22 تای اخرم همینطور زدم

فوتي

New member
اگه 25 تا 30 تا بدون استثنا به همه بدن خيلي خوب ميشه ميتونم كلي كلاس بذارم

a.behvand

New member
من حدود يك ساعت و نيم وقت اضافه اوردم.مگه تو همه درسارو خونده بودي؟

نه همرو نخوندم همون تور که میدونی سوالات خیلی گیج کننده بود منم تست زدنم ضعیفه ولی فکر نمیکردم وقت کم بیارم مدادمم کم رنگ بود داشت پاسخنامم خراب میکرد خواستم مداد بگیرم مراقب پاسخناممو گرفت بعد از کلی قسم والتماس بهم داد یه 30 دقیقه از وقتمم اینجا دفت

a.behvand

New member
شما همتون میدونید چکار کردید امید دارید به ارفاق من با این گندی که زدم چکار کنم با این 75

sheida

New member
!!!

نه همرو نخوندم همون تور که میدونی سوالات خیلی گیج کننده بود منم تست زدنم ضعیفه ولی فکر نمیکردم وقت کم بیارم مدادمم کم رنگ بود داشت پاسخنامم خراب میکرد خواستم مداد بگیرم مراقب پاسخناممو گرفت بعد از کلی قسم والتماس بهم داد یه 30 دقیقه از وقتمم اینجا دفت

اونجا به ما اب میوه و کیک و اب معدنی دادن.تازه یه جامدادی هم دادن که توش مداد با پاک کن و تراش بود.به شما ندادن مگه؟:33:

a.behvand

New member
اونجا به ما اب میوه و کیک و اب معدنی دادن.تازه یه جامدادی هم دادن که توش مداد با پاک کن و تراش بود.به شما ندادن مگه؟:33:

به ما اب میوه و کیک و اب معدنی دادن مدادو پاکن نهههههههههه
مراقبه موجی بود گفتم بخدا تقلب نکرم داد میزد میگفت مگه تو خدا میشناس

Daneshju92

New member
سلام به همگی چه خبرای خوبی اینجاس امروز که من نبودم:)))) مرسی از علی اقا و دوستاشون واسه زحمتهایی که کشیدن:)
بچه ها یه سوال یعنی به نظرتون الان میان فقط نمره بافت و جنین دو به همه میدن یا بازم اضافه میکنن؟

nili

New member
سلام به همگی چه خبرای خوبی اینجاس امروز که من نبودم:)))) مرسی از علی اقا و دوستاشون واسه زحمتهایی که کشیدن:)
بچه ها یه سوال یعنی به نظرتون الان میان فقط نمره بافت و جنین دو به همه میدن یا بازم اضافه میکنن؟

به نظر من اینا مثه همیشه رو هوا یه 10تایی طبق روال اسفند اضافه میکنن که خیلیا پاس میشن
بعدشم میان دوباره بیسو یه 7 8 تا میارن پایین.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا