نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

tila

New member
سلام بچه ها مگه قرار نبود امروز نتیجه ها بیاد پس چیییییی شد؟؟؟؟

qom

New member
ممکنه از 37 تا شانسی چیزیدر بیاد؟کسی از شانسیاش گرفته؟

ّببین دوستم شما 75 تا درست زدی از 160 تا و حدودا 40 تا رو شانسی زدی. خوب شانسی اصولا باید یک چهارم در بیاد که خوب معمولا بالاتر میشه. شما حداقل 15 تا از این 37 38 تا درست داری که حول و حوش 90 میشی

mig mig

New member
بچه ها پس كي جواب مياد؟
من نگرانننننننننننننننننننننم!:New (6):

ali.esf

New member
بچه ها من با دكتر حسن زاده تلفني حرف زدم. الان كامل در جريان هستن. خودشون هم گفتن سوال ها قبلا لو رفته بوده. واقعا تبريك به نماينده ي اصفهان. يك دنيا ازتون ممنونم كه اينقدر زرنگ هستيد.

خب خدا رو شکر که آخر این وزارتخونه تقلب رو قبول کرد!!
خواهش میکنم؛ ان شاالله که تلاشامون جواب بده.ممنون:)

ali.esf

New member
از زحمات دوستان اصفهان و همه ی کسایی که زحمت کشیدن تشکر می کنم. ولی اگه این طور که شما میگین سوالا لو رفته باشه، تبریکی نداره. چون امتحانی که سوالاش(نه فقط بافت و جنین )لو رفته باشه، قاعدتا باید دوباره گرفته شه! من که دیگه حوصله ندارم. اگه دوباره بخوان امتحان بگیرن، من خودم رو احتمالا به دژبان ارتش معرفی میکنم!:13::New (6):

خواهش میکنم؛ وظیفه بود
مطمئن باشید احتمال باطل شدن امتحان صفره!
رییس دانشکده ی ما(دکتر رزمجو) مثل دکتر عین اللهی(معاونت آموزش کل وزارتخونه)چشم پزشک هستن و ایشون به ما گفتن که دکتر عین اللهی بسیار محافظه کارن و اصلا امتحان رو باطل نمیکنن.شاید هم اصلا وزارتخونه به صورت رسمی اعلام نکنه که تقلب شده ولیطوری نمره اضافه میکننکه همه ی اعتراضا بخوابه و همه راضی بشن،مخصوصا که حالا اول کار وزیر جدید میخواد شروع بشه و انتخابات هم در پیشه

simon

New member
:smiliess (11)::smiliess (11)::smiliess (11):
خواهش میکنم؛ وظیفه بود
رییس دانشکده ی ما(دکتر رزمجو) مثل دکتر عین اللهی(معاونت آموزش کل وزارتخونه)چشم پزشک هستن و ایشون به ما گفتن که دکتر عین اللهی بسیار محافظه کارن و اصلا امتحان رو باطل نمیکنن.شاید هم اصلا وزارتخونه به صورت رسمی اعلام نکنه که تقلب شده ولیطوری نمره اضافه میکننکه همه ی اعتراضا بخوابه و همه راضی بشن،مخصوصا که حالا اول کار وزیر جدید میخواد شروع بشه و انتخابات هم در پیشه

simon

New member
قصد بی احترامی به هیچکس را ندارم.منظور من هیچکسی تو این مثال نیست.دلیل بدبینی من و اعتقاد نداشتن زیاد به خوش شانسی این است:.“گوسفندانی” بودیم..
آمدند “خرمان” کنند…
“گرگ” شدیم….!!!

ali.esf

New member
سلام به همگی
رییس دانشکده ی ما(دکتر رزمجو) مثل دکتر عین اللهی(معاونت آموزش کل وزارتخونه)چشم پزشک هستن و کاملا دکتر عین اللهی رو میشناسن.ایشون به ما گفتن که دکتر عین اللهی بسیار محافظه کار و ترسو هستن و اصلا امتحان رو باطل نمیکنن.شاید هم اصلا وزارتخونه به صورت رسمی اعلام نکنه که تقلب شده ولی طوری نمره اضافه میکنن که همه ی اعتراضا بخوابه و همه راضی بشن،مخصوصا که حالا اول کار وزیر جدید میخواد شروع بشه و انتخابات هم در پیشه
کارهایی که ما کردیم:
همونطوری که میدونید دوشنبه ی هفته ی پیش حضوری رفتیم وزارتخونه و ناممون رو تحویل 5تا مسئول که به قرار زیر باشن، دادیم:
معاونت آموزشی-دبیر شورای عالی آموزش علوم پایه-رییس سازمان سنجش-رییس رسیدگی به شکایات-رییس بخش حفظ امنیت سوالات
ناممون به دو موضوع اشاره داشت:
1- سطح سخت و گنگ سوالات 2- تقلب صورت گرفته
برای اثبات ادعای خودمون در راستای تقلب؛ مدارکی رو ارائه کردیم ولی بعداو همین چند روزپیش مدارک جدیدتر و محکم تری پیدا کردیم که پریروز نامه ای نوشتیم و مدارک جدید رو ضمیمش کردیم و به رییس حراست کل، معاونت آموزشی کل و رییس دانشکدمون تحویل دادیم و آن ها هم رونوشتی روش زدن و به وزارتخونه فاکس کردن.
دیروز هم معاونت آموزش کل دانشگاهمون رفته تهران و نامه و مدارک تقلب رو حضوری به دکتر عین اللهی تحویل داده
ان شاالله که این اقدامات باعث بشه که هم با دکتر سلیمانی راد برخورد بشه و هم امتیازات رتبه ی 1 که با نمره ی بالای180 از تبریز بوده بهش داده نشه و هم به همه ی دانشجویان25تا30نمره اضافه بشه
امید به خدا:)
بچه های بقیه دانشگاه ها هم لطفا فعالیت هاشون رو اطلاع بدن؛ ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: dr sonia
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا