نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

simon

New member
البته بچه ها عشق من دختر نبود که از دست دادمش 9 سال پیش.داداش بزگترم بود که زندگیشو واسه اینکه راه زندگیرو بفهمم ویران کرد.حتی لحظه اخر جونشو فدا کرد

miss.marya

New member
من به اینکه عشق باید بعد از ازدواج ایجاد شه و قبلش وجود نداره و...... عقیده ندارم

ببین اگه قبل ازدواج باهاش باشی وقتی بهم رسدسین دیگه جذابیت واسه هم ندارین.چون شکوفا شده قبلن الان دیگه داره پزمرده میشه

miis.s

New member
ولی تا حالا هر وقت خواستمایجوری فک کنم حالم بد شد از اینکه با کسی که هیچ احساسی ندارم بهش برم زیر یه سقف زندگی کنم
اغااااااا من خیلی گیج شدم تو زندگیم.میترسم از ایندم

دوره نامزدی واسه ایجاد عشقه دیگه
تقریبا مثل دوستیه و میشه بهتر شناختش و آماده شد واسه ازدواج

simon

New member
چرا خوشبختی دختره که با اون بوده... واسه چی خون گریه کنه؟

ایا واقعا عاشق دوست دخترش بوده و بیشتر از همسرش دوسش داره و داشته؟؟؟؟؟

اره عاشق دوست دخترش بود ولی دوسته من یه دانشجو ساده هنر بود که واسه اینکه خرج زندگیشو دراره شبا تا صب تو کافه کار میکرد ولی اون دختر خلیی از اون بالاتر بود.

rozbanoo

New member
منم یکیو سراغ دارم که بعد 40 سال زندگی مشترک زنش مرد
و دقیقا همون موقع فهمید عاشقش بوده
حالا 9 سال گذشته ، اون آقا ازدواج مجدد کرده اما هر روز از عشقش میگه و همیشه با چشم خیس ازش یاد میکنه

medical

New member
اره عاشق دوست دخترش بود ولی دوسته من یه دانشجو ساده هنر بود که واسه اینکه خرج زندگیشو دراره شبا تا صب تو کافه کار میکرد ولی اون دختر خلیی از اون بالاتر بود.

خب از کجا بدونه که واقعا عاشقش بوده و از عمد رفته با یکی دیگه؟

بخاطر این میگی که با وجود تاهل میخاد بازم با دوست دخترش باشه چون عاشقسشه؟

simon

New member
عشقه به جنس مخالف میتونه زندگیتو ویران کنه.باید ازش ترسید

dr ari

New member
ولی تا حالا هر وقت خواستمایجوری فک کنم حالم بد شد از اینکه با کسی که هیچ احساسی ندارم بهش برم زیر یه سقف زندگی کنم
اغااااااا من خیلی گیج شدم تو زندگیم.میترسم از ایندم

منمممممممممممممممممممم ماری!میخوام ازالان ب حرف میس گوش کنم اما فکرشومیکنم عاشق نشم بعدازدواج کنم احساس میکنم سریع ازش جدامیشم!

shilaa

New member
ای بابا من امشب اومدم اینجا روحیم عوض شه شما که از من خراب ترین!!!!!

simon

New member
خب از کجا بدونه که واقعا عاشقش بوده و از عمد رفته با یکی دیگه؟

بخاطر این میگی که با وجود تاهل میخاد بازم با دوست دخترش باشه چون عاشقسشه؟

اتفاقا بعد از ازدواجش به دوست دخترش گفت اصن هیچوقت دوستت نداشتم همش دروغ بود هر چی بهت گفتم
من اون پسرو میشناختم خوب چون با من چند ما هی زندگی کرد

rozbanoo

New member
عشقه به جنس مخالف میتونه زندگیتو ویران کنه.باید ازش ترسید

اگر هم نباشه باز هم زندگیت رو ویران میکنه
من حس میکنم اگر عاشق نشم نمیتونم زندگی خوبی رو برای خودم و خانوادم در آینده ایجاد کنم

miis.s

New member
منمممممممممممممممممممم ماری!میخوام ازالان ب حرف میس گوش کنم اما فکرشومیکنم عاشق نشم بعدازدواج کنم احساس میکنم سریع ازش جدامیشم!

اگه با شناخت کافی ازدواج کنی و ازش خوشت بیاد، وقتی بری زیر یه سقف مطمئنا عاشقش میشی و عشق قوی تری خواهد بود نسبت به عشق های دوره مجردی

shilaa

New member
بچه ها ب نظر من عشق مثل تخم مرغ شانسیه .کسی که میره طرفش از آخرش خبر نداره . یا پشیمون میشه یا بخت یاری میده و.......

medical

New member
اتفاقا بعد از ازدواجش به دوست دخترش گفت اصن هیچوقت دوستت نداشتم همش دروغ بود هر چی بهت گفتم
من اون پسرو میشناختم خوب چون با من چند ما هی زندگی کرد

چرا اینو بگه؟

مورد دوست من چی؟؟؟ میگم دوست من رفت با یکی دیگه ازدواج کرد ولی دختر اولی هر کار کرد قطع کنه اون حاضر نبود و... من میگم اینجا عشقه یا هوسه؟حتی دختره بهش ایراد میگرفت و بد وبیراه میگفت اون میگفت مسیه ای نیست!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا