نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

simon

New member
پسرا کم عاشق میشن .خودشون نمیدونن که هوسه یا عشقه و وقتی هوسشونو چشیدن میفهمن عشق نبوده.ولی اگه پسر واقعا عاشق بشه بهمراتب عشقش از دختر قویتره

miis.s

New member
چون به هم رسیدن .رو سر هم منت دارن .بعدشم بعد زندگی ایقد درگیر فراز نشیبای زندگی میشن که دیگه هر روز از توجه به هم ناخوداگاه کاسته میشه

میدونی حسه از بین میره.. میبینی طرف اصلا اونقدی نبود که تو از اول میدیدی

rozbanoo

New member
حس خوب باقی میمونه ولی دیگه اسمش عشق نیس رز
عشق یعنی واسش تلاش کنی، دست و پا بزنی، ندونی بهت حسی داره یا نه.. و اونقد انتظار بکشی و بهش فکر کنی تا به دستش بیاری
به دستش که آوردی، یه دنیای جدید واست باز میشه که کم کم بشناسیش و جذابیتهاش رو دوست داشته باشی..
و کم کم جذابیتها عادی میشه و عشق کمرنگ و کمرنگ تر..

فکر کنم بستگی به شخصیت آدم ها داره

simon

New member
مدیکال جان بعضی وقته عشق ادمو مجبور به دروغ میکنه که این کارو میکنی عشقت از تو دل بکنه چون میدونی با تو به جایی نمیرسه.این هم عشقه

rozbanoo

New member
یه حسی بهم میگه عشق وجود داره و کمرنگ هم نمیشه
اما تشخیصش از همه چی سخت تره

miss.marya

New member
میدونی حسه از بین میره.. میبینی طرف اصلا اونقدی نبود که تو از اول میدیدی

اگه یه سال هم بابهاش باشی البته بدون رسیدن عاقلانه فکر کنی میبینی طرف اصن چیزی نیس......ولی احساست غلبه میکنه بر عقلت.اصنننننننننننننن یه چیزی جلو عقلتو میگیره....با اینکه میدونی داری خودتو بدبخت میکنی

miis.s

New member
یه حسی بهم میگه عشق وجود داره و کمرنگ هم نمیشه
اما تشخیصش از همه چی سخت تره

منم این فکرو میکردم
تجربه کنی میاد دستت که درسته خیلی مقدسه ولی اونقدا که به نظر میاد رویایی نیست! رویایی هست ولی فقط اولش

medical

New member
مدیکال جان بعضی وقته عشق ادمو مجبور به دروغ میکنه که این کارو میکنی عشقت از تو دل بکنه چون میدونی با تو به جایی نمیرسه.این هم عشقه

یعنی چی به جایی نمیرسه؟ یعنی رفته با یکی دیگه از حرص تو ازدواج کرده؟وبعد تو برا د ل کندن ذور غ گفتی که رابطه قطع شه ..
خب حالا اگه عشقه اون چرا با وجود تاهل و بد وبیراه گفتن تو برا ختم رابطه اونجور از خانوادش بگه؟

simon

New member
من بعد از 9 سال هنوز باورم نمشه اونو از دست دادم. چون همیشه کنارم بود ولی نمیدونستم عاشقشم ولی وقتی رفت فهمیدم ................

miis.s

New member
اگه یه سال هم بابهاش باشی البته بدون رسیدن عاقلانه فکر کنی میبینی طرف اصن چیزی نیس......ولی احساست غلبه میکنه بر عقلت.اصنننننننننننننن یه چیزی جلو عقلتو میگیره....با اینکه میدونی داری خودتو بدبخت میکنی

دختر معمولا این مدلیه که تو میگی
چقد خوبه که نذاریم احساس واسمون تصمیم بگیره
احساس رو برداریم واسه موقعی که نیاز هست بهش.. همین طور بیخود و بی جهت حرومش نکنیم و سرنوشتمون رو ندیم دست احساس

shilaa

New member
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

miss.marya

New member
دختر معمولا این مدلیه که تو میگی
چقد خوبه که نذاریم احساس واسمون تصمیم بگیره
احساس رو برداریم واسه موقعی که نیاز هست بهش.. همین طور بیخود و بی جهت حرومش نکنیم و سرنوشتمون رو ندیم دست احساس

اینایی که میگی را واقعن قبول دارم ولی تو گوشمون نمیره که..................

simon

New member
یعنی چی به جایی نمیرسه؟ یعنی رفته با یکی دیگه از حرص تو ازدواج کرده؟وبعد تو برا د ل کندن ذور غ گفتی که رابطه قطع شه ..
خب حالا اگه عشقه اون چرا با وجود تاهل و بد وبیراه گفتن تو برا ختم رابطه اونجور از خانوادش بگه؟

من یه دوست داشتم دوست دخترش از همه لحاظ از اون سر تر بود .دوستمم عاشقش بود واسه اینکه خوشبختی دختره از همه چی واسش مهمتر بود مخصوصا رفت با یه دختر دیگه حتی نامزد کرد .من دیدم دوستم چطور چندماه خون گریه میکرد

medical

New member
من یه دوست داشتم دوست دخترش از همه لحاظ از اون سر تر بود .دوستمم عاشقش بود واسه اینکه خوشبختی دختره از همه چی واسش مهمتر بود مخصوصا رفت با یه دختر دیگه حتی نامزد کرد .من دیدم دوستم چطور چندماه خون گریه میکرد

چرا خوشبختی دختره که با اون بوده... واسه چی خون گریه کنه؟

ایا واقعا عاشق دوست دخترش بوده و بیشتر از همسرش دوسش داره و داشته؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا