نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sara77

New member
سلام:ad54ad: منم العان رسیدم خبر ندارم والا
ولی 11 نفر خواننده خاموش در حال حاضر داریم! نمیدونم کسی اینجا نیست اونا دارن چی رو میخونن :|
وای میس احساس میکنم انگشتام دارن بی حس میشن اصن دیگه نمیتونم تایپ کنم بیا محومون کن تا یه بلایی سرخودم نیوردم

miis.s

New member
وای میس احساس میکنم انگشتام دارن بی حس میشن اصن دیگه نمیتونم تایپ کنم بیا محومون کن تا یه بلایی سرخودم نیوردم

منم دستم کلا از کار افتاده دارم با پا تایپ میکنم.. بیا محو شیم بهتره از این وعض!

simon

New member
بر هر چی مردم ازاره...... همین چند دقیقه پیش فک کردم 5+1 تموم شد و امریکا زد مارو رفتم سنگر بگیرم دیدم دختر بچه 10 ساله داره با این صدا ها میرقصه.
بعد بی یاد عزیری افتادم که گفت بعضی از چه چه بلبل نئشه میشن بعضی از یاسین الاغ

sara77

New member
بر هر چی مردم ازاره...... همین چند دقیقه پیش فک کردم 5+1 تموم شد و امریکا زد مارو رفتم سنگر بگیرم دیدم دختر بچه 10 ساله داره با این صدا ها میرقصه.
ههههههههه:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

miis.s

New member

آقا سیمون آمریکا بزنه، شما میری سنگر بگیری یا میری جلو میجنگی؟ !

simon

New member
البته جنگ دیگه جبه ای نیست از تو خونش تو امریکا با یه دست ویسکی ( جک دنیلس سوپاپ دار 2 ستاره مشکی) میخوره با دست دیگش دکمه قرمز بمب قاره پیما رو میزنه

miis.s

New member
خدایش سربازی معاف شدم چون خارج بودم ولی جنگ بشه خدایی نکرده واسه سیاست نه واسه خاکم ونامسم میرم جنگ

امید است مردان غیور ما از آغا سیمون یاد بگیرند
از رسم و رسوم عید همان بس که ماهی قرمز میگیریم

miis.s

New member
بچه ها این جا رو ماری ساخته : نسل سوخته
واسه وقتی که تاپیک بسته شد بریم اونجا.. لطفا عضو شده و یوزر خود را تحویل ایشان دهید

simon

New member
امید است مردان غیور ما از آغا سیمون یاد بگیرند
از رسم و رسوم عید همان بس که ماهی قرمز میگیریم

در همین کشورمون جوانهای بسیار لایقی داریم که باید بهشون افتخار کرد که سعی میکنم بتونم به اونها برسم
قضیه ی هفت سین کی میدونه چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا