نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sara77

New member
پسرا با دخترايي دوستن ك جلفن يا هر هر چيزه ديگه!
اما اگه پا حرفشون بشيني زني ك ميخان باهاش ازدواج كنن دقيقا عكسشه!
بايد خانوم باشه....
خودشون با دختر مردم دوس ميشن اما دوس دارن زنشون پاكه پاك باشه!!!!!
کبوتر با کبوتر باز با باز شک نکن اگه طرف رایطه داشته باشه با یکی ازدواج میکنه که طرفم رابطه داشته

sara77

New member
متسفانه پسرای ما برای اشنایی با دختر زیر ابرو بر میدارن دماغ عمل میکنن و.... این دقیقا مث اینه خروس بخواد دل مرغو بدست بیاره بگه میخوای واست تخم کنم

ااااییییییییییییییییییییی دقت کردین پسرای دماغ عملی چقد زیاد شده اصن یه وضیه دیگه

sara77

New member
قیافه مهمه ولی اگه واسه قیافه فقط با یکی ازدواج کنی مث پیرهنی هست که برای زیبایی میخریش و بعد از 2 سال پاره میشه و دیگه جاش تو اشغالیی هست
این مثال هم برای دختره هم پسر

برا پسرا شاید ولی برا دخترا قیافه؟/فک نکنم خعلی یعنی من یکی اینجور فک میکنم که زن باید زیبایی داشته باشه حالا مرد حتما که نه اخه وظایف مهمتری هم هست

sara77

New member
بچه ها همه رفتن ماهم بریم یه وقت تنفس؟؟اخه دیگه نمیکشیممممممممممممممم هنگ کردیما

mig mig

New member
برا پسرا شاید ولی برا دخترا قیافه؟/فک نکنم خعلی یعنی من یکی اینجور فک میکنم که زن باید زیبایی داشته باشه حالا مرد حتما که نه اخه وظایف مهمتری هم هست

منم اهل ظاهر نيستم!!!
اما دخترايي هم هستن ك براشون مهمه!!!
ظاهر تا ي حدي اهميت داره بعضي وقتا طرفت انقده مرده ك ظاهر ديكه نقطست!!!

rozbanoo

New member
بحث جالبیه
اما واسه بحث هامون پیشنهاد میکنم بزاریم یکی نظرش رو بگه بعد در مورد نظرش صحبت کنیم و بعدش بعدی یه نظر بده
یهویی نمیشه هم در مورد قیافه دختر و پسر نظر داد هم اخلاق و هم پول و ....

فکر میکنم کسانی که اینجا هستن آدمهای باجنبه ای هستند و این کمک میکنه به ابراز راحت تر عقیده

منم فکر میکنم قبل از انتخاب باید شناخت داشت و برای شناخت باید با جنس مخالف حرف زد
البته این حرف زدن و رابطه باید حدومرزی داشته باشه که طبیعتا سلایق مختلف حد و مرزهای متفاوتی دارند

rozbanoo

New member
کاملا موافقم... چون خدا از دات بیخبر ادما اگاهه

نه من مخالفم و خیلی دیدم افرادی رو که رابطه داشتند اما دنبال کسی رفتند که به قول معروف آفتاب مهتاب ندیده بوده
البته میدونیم که اشتباه هست

mig mig

New member
نه من مخالفم و خیلی دیدم افرادی رو که رابطه داشتند اما دنبال کسی رفتند که به قول معروف آفتاب مهتاب ندیده بوده
البته میدونیم که اشتباه هست

منم ديدم!
كبوتر با كبوتر....رو موافقم
مسلما 2 نفر بايد هم كف هم باشن نه اينكه دقيقا مثه هم اما حداقلش ب هم نزديك باشن!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا