نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

miss.marya

New member
خوب ماری چی بوده حالا؟ ب نظرمن ماها بهتریم البته اوناهم خیلی خوبنااا...:sarma::dadad4:

نظر من اینه که اونا همه اندامشونو ریختن بیرون واسه همین چهرشون با اندامشون ولباسشون جذابشون کرده
اما دخترای ایرانی مث یه غنچه نشکفته ان هر کسی حق نداره شکوفا شدنشو ببینه

ali.esf

New member
عاغا علی بیا تو بحثا شرکت کن فیض ببریم ولی بدون عمه ی...............

بسیار دوست دارم در بحث شرکت کنم؛ لاکن به لطف عمه ام؛ تخصصی در این زمینه ندارم؛ لذا نظاره میکنم و دستم را بر لایک مبارک نوازش میکنم!!!:دی

medical

New member
والا فقظ یاد داره دل بشکنه
این شناختت تو حلقمممممممممممممم
خوب بعدش چی شد؟
دهن مارو آب ننداز مدیکال؟؟؟؟
سفید براق؟؟؟؟ مگه اتومبیله؟ جونم تشخیص رنگ . از چند سانتی متری نظارش کردی شیطون.غرورش رو بشکوووووووووووون

sara77

New member
بسیار دوست دارم در بحث شرکت کنم؛ لاکن به لطف عمه ام؛ تخصصی در این زمینه ندارم؛ لذا نظاره میکنم و دستم را بر لایک مبارک نوازش میکنم!!!:دی

عیبی نداره فقط عمتو نیار ما اصن حرفی نمیزنیم که شما راحت باش(دود افقش تو چشممونه هنوز)

medical

New member
​به هیچکس افتخار دوستی نمیدهههههههههههههه11!!!!!!!!!!1نمدونم چرا
این شناختت تو حلقمممممممممممممم
خوب بعدش چی شد؟
دهن مارو آب ننداز مدیکال؟؟؟؟
سفید براق؟؟؟؟ مگه اتومبیله؟ جونم تشخیص رنگ . از چند سانتی متری نظارش کردی شیطون.غرورش رو بشکوووووووووووون

soheil

New member
پیشنهاد میکنم عکس دخترای روس و مادر بچه رونا لدو (که روس مقیم امریکاست) و دوست دختر ادمهای معروف که 80% انها روس هستن که البته خدایش پسراشونم خوشتیپن خلیی در مسکو قد پسر تو کلوپاشون زیر 190 نیست دختراشونم 180 .ورزش نمکنن ولی تیپشون 20 هست

روس ها به درد هم میخورن :)))))
یکی 3 متر یکی 2 متر...جور میشن :))))

miss.marya

New member
پیشنهاد میکنم عکس دخترای روس و مادر بچه رونا لدو (که روس مقیم امریکاست) و دوست دختر ادمهای معروف که 80% انها روس هستن که البته خدایش پسراشونم خوشتیپن خلیی در مسکو قد پسر تو کلوپاشون زیر 190 نیست دختراشونم 180 .ورزش نمکنن ولی تیپشون 20 هست

اغاااااااااا به شخصه هر این اجنبی های زیبارا میبینم هیچکودوم به دلم نمیشینن آخه مث سیب زمینی ان از نظر مرامو معرفت و......
زیبایی که فقط به چهره نیس به نحوه حرف زدنو وراه رفتنو و لباسه

sara77

New member
آره
افغانی ها جذابن :)))))))))))

صددرصد اصن شک نکن تازه الان اونا همشون مقیم ایرانن بعد شما فک کردی ایرونین که میگی پسرامون خوشگلن اشتبا دیدی اونا افغانین دیدی تیپاشونو.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا