نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

miis.s

New member
و البته با رهنمود های حقیر در راه درست استفاده نمودی. و ناگفته نماند بنده هم لذت ستاره ها را با دریافت شیرینی غیر نقدی از ایشان که هزینه و اعتبارش چندین و چند برابر و چه بسا بدون قیمت بود چشیدم

آغا گفتن نداشت که.. بلاخره عمویی گفتن، شیرینی ای گفتن!

qom

New member
بچه ها من اینجا احساس حقارت بم دس داده!!!اخه چرا؟!!همتون ماشالله ستاره دارینا واسه خودتونا...پیش کسوتین!خدا قبول کنه از همتووووون

عزیزم سخته ولی ممکنه . خوبیش به اینه که اینجا درجه اعتبار ادم ها رو نشون نمیده بلکه فقط پیشکسوت بودن رو میرسونه و وجوب احترام متقابل

simon

New member
بچه ها اینجا عین حموم زنانه شده کی یکی سنگ پاشو گم کرده.از همه چی میگیم .خلیی بی ربطش کردیم حا لا که دور هم هستیم استفاده کنیم نه .......

eli 72

Member
بچه هااا کجاااا؟؟؟؟تشریف داشتین همین جا!!:bunnyearsmiley:خوش میگذشتاا

dr ari

New member
رزی تمام رخ میذاشتیییییییییی ولی خیلییییی ناز و بااحساسیییییی یادت باشه باید باهم بریم بیرونااااااااا! من دقیقامیدونستم اینجوری هستی! :heart::heart:

miis.s

New member
ااااااااااااااااع شما چشاتو درویش کن دیگه پیش من ب ناموس مردم نگا نکن

دیدم مرسی رز خوشکله :*
آغا ببین توروخدا! عمری به مردان مملکت از راه همین تاپیک گفتم چشمانتان درویش شود! الان یک ضعیفه همین را به خودم میگوید!

eli 72

Member
راس میگن ی بحث درس درمون کنین دیگه !!! یچیزه باحال؟!!!کی نظر داره؟؟؟

simon

New member
رز خلیی قیافت خانم و با شخصیت واسه واقعا نمیدونم چی بگم.خوشحالم خانم با شخصیتیمثل شما اینجا هست

miis.s

New member
بحث گناه خیلی عالیه! میتونیم در پی اون تحت تاثیر قرار بگیریم و در دین وایمونمون محو بشیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا