نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

miis.s

New member
ای بابا شما همین الانش 200 تا بالا تری . نفرمایید
من قبل 5 ستارگیم که جا داره از همه عزیزانی که مرا در این مهم یاری کردند تشکر کنم خیلی به این خانم میس حسودیم میشد که دارای ستارگان بیشتری تا من بودند.
لازم به ذکر است بنده ستاره دوم رو از خانم میس زود تر اتخاذ کرده بودم که ایشان وقتی چشمان گیرایش به ستارگان دوخته شد ناگه برقی زد و دیگه لامصب امون نداد

البته ناگفته نماند همین خودم، لذت ستاره دوم را با گرفتن شیرینی نقدی، از حلقوم جناب قم بیرون کشیدم.. دوستان حضور داشتن

qom

New member
یا خدا این کی این همه پست داد؟؟عمو جادو کردی؟؟؟؟من الان توسط همتون محو شم سنگین ترم تحمل شکستو ندارم اخه-------من طلاق میخام بم دستور میدی؟؟؟؟الان برو همون دوس دخترات برات چایی بریزن خستگیت برا منه؟

خاک بر سرم . دوره آخر الزمانه کی الان شوهر کی هست

miis.s

New member

sara77

New member
خاک بر سرم . دوره آخر الزمانه کی الان شوهر کی هست

میس شوهر منه مگه خبر نداری؟؟؟؟/ ازدواج کردیم چند سال بعد--حالا میخایم طلاق بگیریم اخه خعلی دوس دختر داره و دنبال مخ زنیه من شوهر زندگی میخام

eli 72

Member
بچه ها من اینجا احساس حقارت بم دس داده!!!اخه چرا؟!!همتون ماشالله ستاره دارینا واسه خودتونا...پیش کسوتین!خدا قبول کنه از همتووووون

qom

New member
البته ناگفته نماند همین خودم، لذت ستاره دوم را با گرفتن شیرینی نقدی، از حلقوم جناب قم بیرون کشیدم.. دوستان حضور داشتن

و البته با رهنمود های حقیر در راه درست استفاده نمودی. و ناگفته نماند بنده هم لذت ستاره ها را با دریافت شیرینی غیر نقدی از ایشان که هزینه و اعتبارش چندین و چند برابر و چه بسا بدون قیمت بود چشیدم

miis.s

New member
میس شوهر منه مگه خبر نداری؟؟؟؟/ ازدواج کردیم چند سال بعد--حالا میخایم طلاق بگیریم اخه خعلی دوس دختر داره و دنبال مخ زنیه من شوهر زندگی میخام

تازه مراسم عقذمون با حضور حاج آقا افقیان و برادران دود زاده برگزار شد

sara77

New member
باشه عزیزم بیا یه بوس بده اول :(40):
بعد با کمربند دنبالت را میفتم:New (6):
یه بزرگتری بیاد وساطت کنه عاغا این تعادل روحی نداره بوس همراه با کتک ؟؟؟تکلیف من چیه عایا من باید چیکار کنمممممممممممم؟؟یعنی بدم ؟ندم؟؟؟نه برم ؟/؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا