نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

qom

New member
لطفا آدرس دقیق وزارتخونه رو بگید .از فرودگاه مهرآباد تا وزارتخونه چند ساعت راه است؟حتما باید خودم برم اونجا؟کس دیگه ای بره اشکال نداره؟

خیلی طول نمیکشه چون از اتوبان همت مسیرشه .وسط تعطیلاتم که تهران سوت و کوره
کس دیگه هم فک کنم بشه .
ضمنا اگر هم با مترو بخوای بری . باید از ازادی تاکسی سوار شی مال ایستگاه مترو ازادی. بعد نزدیک ترین ایستگاه میشه ایستگاه همت یا حقانی که دوباره از اونجا باید با تاکسی بری میدون صنعت که به نظرم همون از ازادی با تاکسی بری شهرک غرب راحت تر باشی

qom

New member
لطفا آدرس دقیق وزارتخونه رو بگید .از فرودگاه مهرآباد تا وزارتخونه چند ساعت راه است؟حتما باید خودم برم اونجا؟کس دیگه ای بره اشکال نداره؟

با اون دوستمون که تهران شمارشون رو دادم صحبت کردین؟

miis.s

New member
الان این دلیل موثقه؟
گیتی با پسرش بره آلمان اونوقت ... استغفرالله.
گیتی کجا گوگوش کجا . گیتی با اخوان ثالث کار میکرد وقتی گوگوش در فیلم ها ارزش های اخلاقی رو زیر پا میگذاشت

گوگوش آبرو و اعتبار موسیقی ایرانه

sara77

New member
شلام ب همگی :riz304::ad54ad:میس فک کردم تو افق محو شدی ای بابا:smiliess (2):

miis.s

New member
شلام ب همگی :riz304::ad54ad:میس فک کردم تو افق محو شدی ای بابا:smiliess (2):

سلام سارا.. شما از این فکرا نکن ازین به بعد! ما انقد آدم داریم پشتمون که افق بخواد منو ببلعه، از پشت نجاتم میدن! بعله!

p89

New member
با اون دوستمون که تهران شمارشون رو دادم صحبت کردین؟

آره ولی گفت هیچ راهی نیست و اینکه وزارتخونه بری هم فایده نداره واینکه نگفت پیش کی بریم.کلا به زور جواب داد انگار سختش بود.

sara77

New member
سلام سارا.. شما از این فکرا نکن ازین به بعد! ما انقد آدم داریم پشتمون که افق بخواد منو ببلعه، از پشت نجاتم میدن! بعله!

نه برو جلو خودمم گفتم دیشب که پشتتم--------خخ ولی خودمونیما خوب تو تعداد نوشته ها پیشرفت کردیا اووورین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا