نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

qom

New member
دکتر جان اون دقیقه ای که اخلاق و ارزش مبین انسانی زیر سوال میره و له میشه رو میگید لطفا با ذکر منبع و سطر و پاراگراف باشه که سانسور کنیم و بفرستیم واسه اعتراض
یا هو الغالب .
عذر میخوام از کی به کی؟ از به تذویر کشندگان بی بنیان سست عنصر غرب زده روشن فکر تازه به دوران رسیده ی ان ور آبی؟ یا به قوه قضاییه دستش از همه جا کوتاه
یا به کمپین های مدافع آزادی های لجام گسیخته ی رانده شده از میهن و از همه جا بریده ی روی آورده به به فنا

dr ari

New member
یا هو الغالب .
عذر میخوام از کی به کی؟ از به تذویر کشندگان بی بنیان سست عنصر غرب زده روشن فکر تازه به دوران رسیده ی ان ور آبی؟ یا به قوه قضاییه دستش از همه جا کوتاه
یا به کمپین های مدافع آزادی های لجام گسیخته ی رانده شده از میهن و از همه جا بریده ی روی آورده به به فنا
جاااااااااااااااااااااااااااااان؟ ایتا چی بود ک گفتین!!؟؟:33:

simon

New member
یا هو الغالب .

دلیله این همه مشکلات امریکاست. بچه ها ما که اعتراض نکردیم بیاین حداقل فردا رو سیزده ابان نام گذاری کنیم
دکتر شمام زیاد اعصابتونو خرابه در امتداد شیطان نکنین

rozbanoo

New member
بچه ها من برم

عمو نگران نباش این آدمی که من دیدم از همه تعریف میکنه فقط

بای بای تا شب
عمو و سایمون و علی و بقیه
صندلی بی شما لطفی نداره

qom

New member
بچه ها من برم

عمو نگران نباش این آدمی که من دیدم از همه تعریف میکنه فقط

بای بای تا شب
عمو و سایمون و علی و بقیه
صندلی بی شما لطفی نداره
برو . اما اینو بگم که شما اشتباهی مرا اشتباه میکنین.

dr ari

New member
منم برم دیگه مراقب خودتون باشین! عمو شب که اومدی همون عموی همیشگی باش:riz277:خدافظ:sarma:

ali.esf

New member
ماهم بریم؛
آقا سایمون، میس خانم، رزبانو، میس ماری، مدیکال جان، قم جون، دکتر آری، میگ میگ، دکتر سونیا، شیلا خانم و بقیه ی دوستان گرامی
فعلا خداحافظ...
شب ساعت9 همه اینجا که اگه هرکدومامون نباشیم، جای خالی حس میشه:)

dr ari

New member
ماهم بریم؛
آقا سایمون، میس خانم، رزبانو، میس ماری، مدیکال جان، قم جون، دکتر آری، میگ میگ، دکتر سونیا، شیلا خانم و بقیه ی دوستان گرامی
فعلا خداحافظ...
شب ساعت9 همه اینجا که اگه هرکدومامون نباشیم، جای خالی حس میشه:)

خدافظتون شمام زودبیاین ک کمک عمو بدین:sarma:

p89

New member
لطفا آدرس دقیق وزارتخونه رو بگید .از فرودگاه مهرآباد تا وزارتخونه چند ساعت راه است؟حتما باید خودم برم اونجا؟کس دیگه ای بره اشکال نداره؟

qom

New member
لطفا آدرس دقیق وزارتخونه رو بگید .از فرودگاه مهرآباد تا وزارتخونه چند ساعت راه است؟حتما باید خودم برم اونجا؟کس دیگه ای بره اشکال نداره؟

سلام عزیزم.
ببین مهراباد رو سوار تاکسی میشی میای تا میدون آزادی. اونجا هم تاکسی مینی بوس اتوبوس هست واسه شهرک غرب.(آزادی که پیاده شدی میپرسی میخوام برم شهرک غرب کجا باید سوار شم)
تاکسی های شهرک غرب رو که سوار شدی میدون صنعت پیاده میشی.
میپرسی میخوام برم ایوانک کجای میدون سوار میکنن . میری اون سمت میدون و ماشین های ایوانک رو سوار میشی میگی من وزارت خونه پیدا میشم.
آدرسش هم که شهرک غرب . بلوار فرحزادی. ایوانک . وزارت بهداشت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا