نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shilaa

New member
به نظر شما با وجود وضعیت بحرانی دنیا و مشکلات فراوان و تصمیم جدید شورای نگهبان بازم خوشگلا باید برقصن؟

ali.esf

New member
@میس خانم
دندان غیر اورتدنسی شده---این آرزوی شما رو ندارم:پی..بلی:دی
وقتی صدای دزدگیر ماشین میشنوه باهاش میخونه ویو ویوو ویوو بابو بابوو وبژژژ وبژژژژ---تفریحمه، اصی یه وضیی!
یکی از فش های مورد علاقه ش شلغم و ساقه کرفس است---شلغم که آآره ولی جدیدا یه فشای دیگه ای میگم که اگه بگم پرده ی عفت رو میدره!!:دی
امشب عکسی رو میذاره که صد برابر از چهره واقعیش بهتره---نخیرم!!
یه بار از مهدکودک یه دونه مدادشمعی یواشکی برداشت، شب عذاب وجدان گرفت و فردا صبح زود آن را برداشته و تحویل مربی خود داده و در پی آن در دود محو شد---=))))))) وای دلم!!:دییی
بچه های اینجا رو خیلی دوس داره و نمیخواد دوستی های به وجود آمده قطع شه---دقیییییقا؛ چون فقط خوبی حس میکنم از همتون:)

miss.marya

New member
فک کنم اخراشه.ای وای فک کنم علی خیلی خسته شددددددددددددددددددددددددد:smilies-azardl (181

ali.esf

New member
به نظر شما با وجود وضعیت بحرانی دنیا و مشکلات فراوان و تصمیم جدید شورای نگهبان بازم خوشگلا باید برقصن؟

بنده در این رابطه با استاد اندی جلسه ای داشتیم، به نتیجه ای نرسیدیم؛ منتظر عمو قم و فتواهای خانمان برانداز ایشان میباشیم!:

t.91

New member
الان اینی که رو صندلی داغه اینقد نوشته که دیگه اثر انگشتش محو شده احتمالا... آفرین پشت کار:smiliess (8):

rozbanoo

New member
امشب دیگه کی میره رو صندلی؟
خیلی انرژی سوزوندیم امروز
خسته ایم

ali.esf

New member
اییییول تموم شد؛ تا یک دقیقه ی دگر عکس رو میس ماریا خانم خواهند گذاشت:دی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا