نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ali.esf

New member
@شیلاخانم
معتقدی ک خانوما خ بهتر ازآقایون از پس کارای مدیریتی بر میان---عمرااا! البته فقط مرحومه ی مفقوده مرضیه وحید دستجردی خوب بود!!!!:دی
کتاب استاد عشقو خوندی---متاسفانه بااینکه خیلی دوس دارم کتاب بخونم ولی اصلا نمیشه!:(
یه بار استاد از کلاس بیرونت کرد کلی خجالت کشیدی---آره ولی باافتخار رفتم بیرون، فرداش خود استاده شرمنده شده بود و جلو همه عذر خواهی کرد!
معتقدی میشه از نون و سیب به عنوان ی صبحانه سالم استفاده کرد---تالا نخوردم! ولی هرچیزیو میخورم!:دی
همیشه قبل از خواب ب این موضوع فک میکنی که پشه ها کجا میخوابن---تو بچگی دغدغم بود اصن یه وضی! :دی
احساس میکنی پرده اتاقت ب شستشو نیاز داره---دیروز این احساسو داشتم، الان تمیزه!:)

t.91

New member
سلام همه ها.... خدا رو شکر همه قبول شدین تبرییییک... راستی از ali.esf ممنون واسه پیگیریش واسه تقلبای علوم پایه:ad54ad:

sara77

New member
:33::33:اینجا چه خبرهههههههههههههه؟؟عاغا اصن تاپیکو کلهم تغییر دادین؟دمتون گرم چه پایه این همتون فک نمیکردم تاپیک شماها هم باحال باشه:(50)

miis.s

New member
:33::33:اینجا چه خبرهههههههههههههه؟؟عاغا اصن تاپیکو کلهم تغییر دادین؟دمتون گرم چه پایه این همتون فک نمیکردم تاپیک شماها هم باحال باشه:(50)

حتی یک نفرو داریم که 5 تا ستاره داره و اون من میباشم

ali.esf

New member
@میس خانم
بچه که بود، وسایل آرایش مامنشو ورمیداشت آرایش میکرد تو خلوت خودش.. بعد میرفت که پاک کنه میدید ای داد بیداد پاک نمیشه که و بارها به خاطر این قضیه آبروش رفته--- =))))))))))))))))))))) از دست شما!!:دی بلی یکبار فقط اون هم فقط سیبیل گذاشتم و مثل امیحسین جانتون شدم، از اون روز به عد از ایشون کینه به دل گرفتم!!!!:دی :پی
سوم دبستان از 7 ضربدر 9 متنفر بود و همیشه جواب صحیح یادش میرفت---:دیییییییییی بنده باهوووووش بود!
داریوش که میشنوه داغون میشه---فقط قمیشیییییییی :)
از اونهایی نیس که موقع امتحان برمیگردن بهت میگن داداش خودکار داری؟---همیشه وسایلم آمادست، بلی:)
حتی در روزهایی که کلاس نداره، در دانشگاه حضور داره---آآفففرین!
نه خدایی این میس خانم راپورت منو گرفته!!:دی

miss.marya

New member
●●●●●▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●●●●●●● ─▀██▀───▀██▀─▀██──██─▀██▀▀▀──── ──██─────██───██▄█▀───██▄█───── ─▄██▄▄█─▄██▄─▄██──██─▄██▄▄▄──── ●●●●●▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●●●
●●●●

ali.esf

New member
بازی شطرنج رو یه دوره ای دوست داشته اما الآن وقت و حوصلش رو نداره

دقیییییقا....تا10سالگی شدییییدا با بابام بازی میکردم...ولی حیف که دیگه از بازیش دور شدم بخاطر مهره های منحوسی همچون شاه و بیبی!!1:دی

miis.s

New member
اره دیگه سابقتون خرابه عسیسم فک کنم شما هم معتاد شدین مث مااااااااااااااااااااا:21:

خیر ما پزشکان مملکت و مخالف دود و دم و اعتیاد و این قرتی بازیها هستیم..
هدف علوم پایه است، صندلی داغ بهانه ست..

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا