نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dr.

New member
اگر کم اضافه کنن که هیچ
دیگه کلی از بچه ها میوفتن از کلاس ما که خیلی بین 80 تا 90 داریم شاید 13 تا

kash yeki masule bachehayi mishod ke injuri labe marzan
akhe khodaro khosh miad babate chand ta soal injur pedaremun dar biad???
az khabo khorak oftadam be khoda...

soheil

New member
وزارت خونه حتما این دور هم ارفاق میکنه
این ارفاق بین 15-20 برای بچه های دندون و در همین حد هم برای پزشکی ها هستش
بی خودی هم نگین امسال دیگه ارفاق نیس...امسال هم هیچ فرقی با دورهای قبلی نداره سیستم نمره دادن مثل دفعه های قبلی هستش
رئیس مرکز آزمون هم گفته ارفاق در تمام دوره ها هستش
-----
تا اونجا هم که من میدونم تو شهریور و .. هم بچه های دانشگاه تهران و چند تا دیگه همیشه نمره شون بالا بود ...
تو کل تاریخ علوم پایه هم تا حالا بالای 90 پزشکی و بالای 85 دندون نیافتاده....پس این دورهم هم ارفاق هست..
ولی بیشتر از 20 دیگه میشه گفت محال هستش حتی اگر 50% دانشجوها هم بیافتن:heart:

Daneshju92

New member
وزارت خونه حتما این دور هم ارفاق میکنه
این ارفاق بین 15-20 برای بچه های دندون و در همین حد هم برای پزشکی ها هستش
بی خودی هم نگین امسال دیگه ارفاق نیس...امسال هم هیچ فرقی با دورهای قبلی نداره سیستم نمره دادن مثل دفعه های قبلی هستش
رئیس مرکز آزمون هم گفته ارفاق در تمام دوره ها هستش
-----
تا اونجا هم که من میدونم تو شهریور و .. هم بچه های دانشگاه تهران و چند تا دیگه همیشه نمره شون بالا بود ...
تو کل تاریخ علوم پایه هم تا حالا بالای 90 پزشکی و بالای 85 دندون نیافتاده....پس این دورهم هم ارفاق هست..
ولی بیشتر از 20 دیگه میشه گفت محال هستش حتی اگر 50% دانشجوها هم بیافتن:heart:
سهیل من پزشکی ام میگی بالای 90 یعنی من با 89 پاس نمیشم؟؟:((

soheil

New member
سهیل من پزشکی ام میگی بالای 90 یعنی من با 89 پاس نمیشم؟؟:((

پاس میشی 100%
من منظورم این بود هر دوره ارفاق میشه دلیلی نیس این دوره ارفاق نشه
شهریور به پزشکی ها 20 نمره دادن این ترم هم 20-15 تا میدن
رئیس مرکز آزمون هم که همون قبلی هست...پس روال مثل 2 سال گذشته هستش

abozzar

New member
پاس میشی 100%
من منظورم این بود هر دوره ارفاق میشه دلیلی نیس این دوره ارفاق نشه
شهریور به پزشکی ها 20 نمره دادن این ترم هم 20-15 تا میدن
رئیس مرکز آزمون هم که همون قبلی هست...پس روال مثل 2 سال گذشته هستش

شهريور به پزشكي ازاد دقيقا 16 تا دادن ، نه 20 تا . يه طوري محاسبه ميكنن كه بچه هاي خودشون كمترين تلفات داشته باشن واين خيلي بده . مثلا به بين الملل 20 تا دادن . مدركشم تو چند صفحه قبل موجوده .

آخرین ویرایش:
شهريور به پزشكي ازاد دقيقا 16 تا دادن ، نه 20 تا . يه طوري محاسبه ميكنن كه بچه هاي خودشون كمترين تلفات داشته باشن واين خيلي بده . مثلا به بين الملل 20 تا دادن . مدركشم تو چند صفحه قبل موجوده .

منظورتون دقیقا کیاست؟ که به فکر بچه های خودشونن؟

doci.shishi

New member
bacheha ma faghat inja darim vase khodemon harf mizanim
dast ro dast gozashtan faydei nadare
man emroz raftam amozeshe daneshgah goftan vezarat hichvaght nemiad khodesho motaham kone va bege soala lo rafte sakht bode va...
goftan bayad az tarighe ghazai eghdam konid yani tebghe ye asli goftan ke man nemidonam chie ye name tanzim konan bedan be hamin omore daneshjoyan

miis.s

New member
به آزاد و سراسری انذازه هم اضافه میشه.. به بین المللی ها یه کم بیشتر

rozbanoo

New member
بچه ها من الآن خبر دادن بهم که بچه های نجف آباد رفتن از طریق آموزش دانشگاه نامه تنظیم کردن برای اعتراض به لو رفتن سوالات...
و پیگیری کردن...

soheil

New member
آزاد جدا از بين الملل و سراسريه ، به ازاد كمتر ارفاق ميشه. خدا كنه به همه ارفاق هم اندازه بشه .

بی خیال!!!
من خودم دوستم تو آزاد بود بهش 20 تا اضافه شد
مگه وزارت خونه با کسی پدر کشتگی داره
:auizz3ffy9vla57584x:5:

qom

New member
خواهشا کسایی که از هیچی خبر ندارن جو سازی نکنن.. دانشگاه تهران اصلا قابل مقایسه نیست با بقیه دانشگاه ها و ملاک وزارت به هیچ عنوان دانشگاه تهران نیست..
امسال هم مثل سالهای پیش از روی تعداد مردودی های هر دانشگاه، ارفاق لازم رو میکنن.. 7 نمره 7 نمره هم که میگن دروغ محضه.. وقتی هنوز برگه ها تصحیح شده از روی چی میخوان تصمیم بگیرن چقد بدن!!
مطمئنا وزارت کاری نمیکنه که آزمون علوم پایه بره زیر سوال..
نمیدونم چرا یه عده فقط دنبال اینن که زندگی بچه های لب مرزی رو خراب کنن.. چیزی که واضحه دشواری آزمون و به دنبالش ارفاق وزارت خونه س که همیشه هم بوده..
از یه روز بعد آزمون اومدن میگن 7 نمره 7 نمره..! چه خبرتونه بابا.. از چیزی مطمئن نیستین خواهشا نگین اینجا.. چون خیلیا میخونن حالشون گرفته میشه..
از درد بچه های اینجا نمیتونین کم کنین، لااقل درد نشین!

من با نظر ایشون کاملا موافقم و گله دارم از کسایی که همیشه آیه یاس میخونن. اولا تا به حال (در حد شایعه) حرفش بوده که از وزارت خونه هم این تاپیک های مربوط به این سایت رو در مورد امتحان علوم پایه چک میکنن.البته در حد شایعس. حالا من میگم عزیز من نگو فلانی بده فلانی خوب نیس واسه همینه یا اینکه نیاین هی بگین 7 تا 7 تا در صورتی که هنوز برگه ای تصحیح نشده. آخه الکی که از تو لوپ لوپ عدد در نمیارن که ، اینجوری بود میگفتن باشه اعتراضی نیس پس اضافه بی اضافه. منطق کسی که میگه 7 چیه؟ اصلا درست هم باشه نامه رو بگذارن رو میز مسئول که میخوایم 7 تا بدیم امضا کن نمیگه این 7 رو از کجا در اوردی؟ انگار شده رمز فتنه که دل بچه ها رو بلرزونه. نه آقا نه خانم نکنین این کارو.امید بدین بگین واقعا سطح امتحان چطور بود کی میگه راحت بود؟ به قران نبود گنده و کوچیکش دارن میگن.اینا اصولی دارن که هر سال رو همون اصول حرکت میکنن حالا نماینده اعتراض کنه یا مثلا فلان دلال آهن.هنوز اصلاحیه نیومده این یک . دو اینکه هنوز برگه ای صحیح نشده.دیگه نمیان 30 40 % رو بندازن که.اینطوری خودشون هم زیر سوال میرن که سطح آموزشی برابر نیست که این وضع پیش میاد. به هر حال برادرانه بهتون میگم نه شایعه کنین و نه رقم بدین. به مرگ بگیرین که به تب راضی باشن نه اینکه بیاین بگین 7 تا!! خدا من میسوزم میشنوم. بار ها گفتم نمره های سطح کشور آنچنان نبوده به خدا نبوده حالا هی بیاین بگین دانشگاه تهران. یا حق

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا