نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

qom

New member
سلام. بچه ها میخوام در جریان امروز بذارمتون.
تجمعی که امروز جلوی وزارت خونه بوده حدودا 10 تا 12 نفر از بچه ها بودن که با 2 نفری که از طرف ما رفتن به زیر 15 نفر رسید. این تجمع بیشتر جنبه ی تفریحی داشته و به میتینگ شباهت بیشتری داشت.در این تجمع صحبت خاصی نشده و بیانیه یا نامه ای هم در ظاهر رد و بدل نشده !!

rozbanoo

New member
سلام. بچه ها میخوام در جریان امروز بذارمتون.
تجمعی که امروز جلوی وزارت خونه بوده حدودا 10 تا 12 نفر از بچه ها بودن که با 2 نفری که از طرف ما رفتن به زیر 15 نفر رسید. این تجمع بیشتر جنبه ی تفریحی داشته و به میتینگ شباهت بیشتری داشت.در این تجمع صحبت خاصی نشده و بیانیه یا نامه ای هم در ظاهر رد و بدل نشده !!

رسما بدبخت شدیم:14::13:

redrose.fbh

New member
به نظرم سوالا نسبت به تمام دوره ها سخت تر بود . من که اصلا خوب نبودم .

simon

New member
راستش اگه من جای وزیر بودم به بچه های امسال حتی اونایی که 110 تام زده بودن 11 نمره کم میکردم.چون شما دلتون واسه خودتون نمیسوزه فقط اون بالا نشستین میگین چپش کن.یه عدتونم حسابی ساده لوح نشستین میگین امسال 85 پاسه.اره به همین خیال باشین .امسال به هیچکس بیشتر از 7 نمره نمیدن .تازه میگن 7 نمره با اصلاحات یعنی اگه 3 نمره بدن تو اصلاحات یه 4 نمره فقط ارفاق میکنن.خدا قوت تبریک میگم

simon

New member
شهریور سوالها رو با دانشجوها کار نکرده بودنو بچه های دانشگاه تهران اعتراض کرده بودن.امسال دانشگاه تهران خوب داد بقه هم تو خونه نشستن مگفتن کمک میکنن .اره میکنن:applause:

miis.s

New member
خواهشا کسایی که از هیچی خبر ندارن جو سازی نکنن.. دانشگاه تهران اصلا قابل مقایسه نیست با بقیه دانشگاه ها و ملاک وزارت به هیچ عنوان دانشگاه تهران نیست..
امسال هم مثل سالهای پیش از روی تعداد مردودی های هر دانشگاه، ارفاق لازم رو میکنن.. 7 نمره 7 نمره هم که میگن دروغ محضه.. وقتی هنوز برگه ها تصحیح شده از روی چی میخوان تصمیم بگیرن چقد بدن!!
مطمئنا وزارت کاری نمیکنه که آزمون علوم پایه بره زیر سوال..
نمیدونم چرا یه عده فقط دنبال اینن که زندگی بچه های لب مرزی رو خراب کنن.. چیزی که واضحه دشواری آزمون و به دنبالش ارفاق وزارت خونه س که همیشه هم بوده..
از یه روز بعد آزمون اومدن میگن 7 نمره 7 نمره..! چه خبرتونه بابا.. از چیزی مطمئن نیستین خواهشا نگین اینجا.. چون خیلیا میخونن حالشون گرفته میشه..
از درد بچه های اینجا نمیتونین کم کنین، لااقل درد نشین!

خواهشا کسایی که از هیچی خبر ندارن جو سازی نکنن.. دانشگاه تهران اصلا قابل مقایسه نیست با بقیه دانشگاه ها و ملاک وزارت به هیچ عنوان دانشگاه تهران نیست..
امسال هم مثل سالهای پیش از روی تعداد مردودی های هر دانشگاه، ارفاق لازم رو میکنن.. 7 نمره 7 نمره هم که میگن دروغ محضه.. وقتی هنوز برگه ها تصحیح شده از روی چی میخوان تصمیم بگیرن چقد بدن!!
مطمئنا وزارت کاری نمیکنه که آزمون علوم پایه بره زیر سوال..
نمیدونم چرا یه عده فقط دنبال اینن که زندگی بچه های لب مرزی رو خراب کنن.. چیزی که واضحه دشواری آزمون و به دنبالش ارفاق وزارت خونه س که همیشه هم بوده..
از یه روز بعد آزمون اومدن میگن 7 نمره 7 نمره..! چه خبرتونه بابا.. از چیزی مطمئن نیستین خواهشا نگین اینجا.. چون خیلیا میخونن حالشون گرفته میشه..
از درد بچه های اینجا نمیتونین کم کنین، لااقل درد نشین!

بحث جوسازی و ناامید کردن بچه ها نیست، من خودمم مرزم ، اما باید واقع بین باشیم. همیشه تعداد اعتراض زیاد بوده این دفعه کم بوده با وجود سخت بودن سوالا، وقتی وزارت بهداشت ببینه کسی اعتراض نکرده فکر می کنن سوالا استاندارد بوده که کسی نرفته اونجا،اگرم زیاد بیفتن میگن خب اینا نخونده بودن،چون اگه سخت بوده اعتراض میشد!
با این حال من واقعا از ته دل امیدوارم 15-20 نمره بدن، دعا هم می کنم اما با این وضعیت بعید میدونم.

dr.kelly

New member
سلام دوستان عزیز.من با یک نفر مطمئن تو وزارت در ارتباطم.هنوز مشخص نیس چقد نمره میدن ولی احتمالا 15 تا 20 نمره اضافه بشه.بازم قطعی نیس...

dr.

New member
man faghad 8nomre mikham
nemidunam in soala ke javabesho mi
gan avaz shode cheghad haghighat dare
faghad montazeram pasokhname nahayi biad

miis.s

New member
بحث جوسازی و ناامید کردن بچه ها نیست، من خودمم مرزم ، اما باید واقع بین باشیم. همیشه تعداد اعتراض زیاد بوده این دفعه کم بوده با وجود سخت بودن سوالا، وقتی وزارت بهداشت ببینه کسی اعتراض نکرده فکر می کنن سوالا استاندارد بوده که کسی نرفته اونجا،اگرم زیاد بیفتن میگن خب اینا نخونده بودن،چون اگه سخت بوده اعتراض میشد!
با این حال من واقعا از ته دل امیدوارم 15-20 نمره بدن، دعا هم می کنم اما با این وضعیت بعید میدونم.

تو 92 زدی با اصلاحیه احتمالا تا 95 میره خوب یعنی میذارن بمونی؟
بعدشم وقتی تو کلاس مث کلاس ما نصف نمره ها زیر صده، اعتراض بدن یا ندن، وزارت خونه وضع میاد دستش و امکان نداره نصف بچه ها رو بندازه..
نمیدونم چرا فک میکنین 15-20 نمره دادن محاله یا خیلی امکانش کمه! همین 6ماه پیش دادن دیگه مث اینکه!

rozbanoo

New member
اگر بخوان فقط تهران رو در نظر بگیرن که اصلا با منطق جور در نمیاد
بالاخره اونا خودشون نمرات همه دانشگاه ها رو میبینن و زیر 15 تا که اصلا نمره اضافه نمیشه

miis.s

New member
man faghad 8nomre mikham
nemidunam in soala ke javabesho mi
gan avaz shode cheghad haghighat dare
faghad montazeram pasokhname nahayi biad

منم همین حول و حوشم.. خودم از پاس شدن اطمینان دارم ولی حرفای یه سری از بچه های اینجا رو میخونم عصبی میشم! خبراشون صحت نداره نمیدونم واسه چی میان تو دل آدمو خالی میکنن!

miis.s

New member
اگر بخوان فقط تهران رو در نظر بگیرن که اصلا با منطق جور در نمیاد
بالاخره اونا خودشون نمرات همه دانشگاه ها رو میبینن و زیر 15 تا که اصلا نمره اضافه نمیشه

دانشگاه تهران که همه تو کنکور رتبه یک رقمی داشتن، با بین الملل یا آزاد قابل مقایسه نیست اصلا!

rozbanoo

New member
اگر کم اضافه کنن که هیچ
دیگه کلی از بچه ها میوفتن از کلاس ما که خیلی بین 80 تا 90 داریم شاید 13 تا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا