نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه و پره انترنی شهریور 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

حامد2014

New member
بچه ها من قبول شدم.یک نمرم ارفاق نکردن.ایشالا همه قبول شیییییییییییییییییییییییییییییییییییییید

قاصدک

New member
سلام بچه ها
منم قبول شدم
امیدوارم بتونیم بازم با هم در ارتباط باشیم
مرسی از همراهیتون تو این دوران پر از استرس
به همه دوستانی که قبول شدن هم تبریک میگم

قاصدک

New member
سلام. من دردانشگاه خارج درس خوانده ام. دانشگاه امریکایی ولی درس خواندن به فارسی و تبدیل از انگلیسی به فارسی اون هم در یک ماه سخت بود. فکر می کنم 121 درست جواب دادم .ولی می دونم برای فارغ ا لتحصیلان خارج ارفاقی در کار نیست. ایا کسی هست مرا راهنمایی کنه؟ این تنها امیدمه و سخت واقعا نگران هستم. ایا راهی است بتوان کاری کرد؟ با قوانین ایران اشنایی ندارم؟

سلام
شرمنده
در این زمینه اطلاعی ندارم
امیدوارم موفق باشی

قاصدک

New member
سلام دوستان
مثل اینکه 1.7 که امروز باشه
ساعت 18 نتایج میاد
التماس دعای مخصوص از همتون دارم

بچه ها ببخشید
من تاریخ رو اشتباه زدم
ناشی از استرس فراوان بود
نخندین بهم.......
خوشحال میشم اگه دوستانی که تمایل دارن این ارتباطات ادامه داشته باشه ایدی و یا ایمیلشون رو پیام خصوصی بفرستن
به امید موفقیت روز افزون همه همکاران اینده

Dr.mehrad

New member
بچه هایی که کد ملی تونو میزنه اشتباه...باید اعداد فلرسی تایپ بشن.من با گوشیم رفتم فارسی نداشت.امروز چک کردم.قبول شدم .111 تا زده بودم.به همه تون خسته نباشید میگم.موفق باشید...

مریام

New member
سلام . بچه ها یه سواله فوری داشتم . من با 73 قبول نشدم.اگه نمره بخواد اضافه بشه بعد از اعلام نتیجه ، مجدد نمره ها رو اعلام می کنن یا نمره ای که شنبه اعلام کردن نهاییه و دیگه اصلا تغییر نمی کنه ؟

Nike313

New member
سلام . بچه ها یه سواله فوری داشتم . من با 73 قبول نشدم.اگه نمره بخواد اضافه بشه بعد از اعلام نتیجه ، مجدد نمره ها رو اعلام می کنن یا نمره ای که شنبه اعلام کردن نهاییه و دیگه اصلا تغییر نمی کنه ؟

سلام اون نمره نهاييه؛
شما اگر بريد وزارت خونه و سخت پيگيری كنيد شايد؛قبولتون كنن

Nike313

New member
دوستان؛منم بهتون قبوليتون رو تبريک ميگم
دوست داشتين 5 شنبه ها 9:30_10 شب بعد بياين اينجا
olumpezeshki.ir/thread10200.html

Dr.mehrad

New member
یه سوال میپرسم حرص همه درآد!!
حلا که پره قبول شدیم از این به بعد چی بخونیم؟!!!!چقدر درس بخونیم تو اینترنی؟؟؟!!!!

ashkan1110

New member
salam emsal pish karvarzi kheyli sakht bood mishod hads zad ke base payine alanam ke base shod hodoode 80 vagheanam bayad hamino mizashtan chon vaghean nesbat be esfande 91 kheyli skahtar bood

Dr.mehrad

New member
کاش اونایی که اسفند پره دارن یکم انصاف داشته باشن.به یکی میگم پره ی ما وحشتناک بود.برگشته میگه حالا خوبه شهریور بودی!!!!!آخه خدایی اسفند 91 و شهریور92 قابل قیاس هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من اسفند 91 رو از خودم امتحان گرفتم 150 زدم.امتحان خودمو 111!!

yamotana

New member
سلام
تو رو خدا کمکم کنید من اسفند علوم پایه دارم نمی دونم با چند می تونم پاس کنم مال شهریور امسال که 70 به بالا قبول شدن بدون نمره دادن
خدا کنه مال ما هم این جوری باشه
اگه کسی خبر داره لطفا راهنمایی ام کنه
ممنون:smiliess (2):

negar74

New member
سلام کسی میدونه کتابه علوم پایه جامع پزشکی میر خوبه و کافیه واسه ازمون یا نه؟

Nike313

New member
سلام کسی میدونه کتابه علوم پایه جامع پزشکی میر خوبه و کافیه واسه ازمون یا نه؟

سوالات علوم پايه؛كتاب كليدی انتشارات انديشه رفيع بهتر از همه هست؛
مير ديگه عمرش گذشته و پر از غلطه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا