.::"نظرات شرکت کنندگان آزمون ارشد 93 پیرامون درس زبان"::.

solmaz01

New member
چجوری میگین اسون بود؟ریدینگ باید کلید بدن خوووووب
لغاته که مث اب خوردن بود به جز یکی دومورد گمراه کننده

natanaeel

New member
من امروز عصر امتحان داشتم به نظرم زبان آسون بود
امیدوارم درست زده باشم و این درس کمکم کنه تا قبول بشم

miladphysio

New member
zaban asr kheily asun bud,hame migan asun bude,age asun bude bara hame pas chandan khub nist age khubam bezani

khodadoust

New member
توی آزمون عصر جمعه متن ها خوب بود . قسمت vocabقدری سخت تر از پنجشنبه که من سوالای زبانشو زده بودم شده بود در مجموع به نظرم از سال های قبل قدری سخت تر بود.

آخرین ویرایش:

mamaie

New member
خوش به حالتون که زبانو خوب زدین من که افتضاح جواب دادم همش 16 تا سوال تازه نمیدونم درسته یانه؟؟؟؟؟؟ همش یه چشمم اشک یه چشمم خون ... اگه قبول نشم همه چی تمومه... دیگه نا امید نا امیدم...

mrc

New member
سلام به نظر منم سخت بود مشاوره در مامایی صبح جمعه

arshida124

New member
سلام من عصر جمعه امتحان داشتم،به نظرم سوالات بد نبود يكي از ريدينگها توي يكي از رفرنسهاي جديد بود، اگه كسي دامنه لغاتش در حد متوسط رو به بالا باشه راحت 60 ميتونست بزنه

sam mama

New member
سلام دوستان
میخاستم بدونم کسی هست که منابع جدیدو خونده باشه و امسالم امتحان داده باشه؟اخه من فقط لزگی خوندم و سئوالا واسم خیلی سخت بودن..

nbio

New member
ازمون من صبح پنج شنبه بود ریدینگارو دست نزدم چون وقتم کم.بود احتمال اشتباه جواب دادن زیاده لغاتشم زیاد سخت نبود ولی بعضی هاش گمراه کننده بود بین دو گزینه شک میکردم من 17زدم ولی نمیدونم چند تاش درس از اب در میاد خیلی میترسم.

sepideeee

New member
سلام دوست عزیز
میشه دقیق بگی منابع زبانت چیا بودن
سلام ببخشید اگه جواب دیر شد چون خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم
والا منم اول 504 رو خوندم
بعد تافل رو
بعد لزگیو
بعد رفتم سراغ سوالات کنکور گذشته ....
البته بگما من نهایت 50 درصد زده باشم ... ولی به نظر من اسون بود
به خصوص سوالات 4 گزینه ایش که به نظر من همون سوالای سالای قبل بود فقط کمی جمله بندیو عوض کرده بودن

arshida124

New member
من فقط يكي دوتا از رفرنس هاي جديد رو فقط خونده بودم،لزگيو نخوندم،تافل رو نخوندم،504 هم نخوندم، حدود 30 درصد ميزنم،يكي از ريدينگهاش كه متنش تو رفرنس بود،البته بعي سوالا خيلي راحت بود،من چندتا سوال خيلي راحت رو اشتباه خيلي خنده داري كردم،اصلا باورم نميشه،راحت ميتونستم بالاي 50 بزنم

goleyakh

New member
بچه هاي عصر جمعه درصداتون چطور شد؟ من خودم به دليل پاره اي از مشکلات اصلا زبان نخوندم! عاقا من بيست تا درست زدم پنج تا غلط! يکي ميشه لدفا بگه درصد من چند ميشه! عين بقيه دروس اگه حساب کنم ميشه 45درصد!

میشه بگید از رو چی خوندید؟؟ لطفا

اولش دو سال رفتم زبان و بعدش سعی کردم همیشه خودمو با زبان درگیر کنم. تقریبا 2 ساله که هیچ کتاب یا آموزشی نخوندم ولی مثلا واسه درس ژنتیک از رفرنس انگلیسی خوندم. فیلمو آهنگو مقاله و .. خوبه

midwif.mah

New member
سلام دوستان من صبح حمعه امتحان دادم.میشه بگید درصد زبان رو چه طوری محاسبه میشه؟مثل بقیه درسها درست ها ضرب در 3 منهای منفی ها؟

mehdi_m

New member
به نظر من تنها درسي كه هر سال سوالاتش استاندارد طراحي ميشه زبانه و خوب يا بد بودنش به سطح داوطلب بر ميگرده
:dadad4:

alireza.asdln

New member
من سی تا صحیح زدم و سه تا غلط و هفت تا هم نزدم یعنی 72.5% زدم. عصر جمعه بودم

Bita mohammadi

New member
چرا معتاد سوالات زبان رو متناسب با ضریب نمیدن! اینهمه زحمت می کشی ترجمه می کنی و جواب میدی سر آهر هر سوالی به اندازه ی 0.6 یک سوال ارزش داره!

بالا