نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
دوستان من چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدی

اونایی ک ارشدو تو دانشگاه های وزارت بهداشت تموم میکنن..تو بیمارستان بهشون کار میدن؟ اگه ندن بعد ارشد کجا میشه استخدام شد؟

یه سوال دیگه درمورد مازاد داشتم اونایی ک مازاد قبول میشن ترمی چقدر شهریه میدن؟ همون دفه اول شهریه رو ازشون میگیرن؟آیا بهشون در اول ورود وام میدن؟ بچه ها میدونین به مازادی هاهم خوابگاه میدن یانه؟؟
ممنون میشم ب سوالاتم جواب بدین
:riz304:

کریزی جان من شنیده بودم که فارغ التحصیل ارشد وزارت بهداشت می تونه با دفترچه بیمه مراجع ببینه و حتی سراغ دارم روانکاوی رو که دوست خودم داره با ایشون روانکاوی می شه و با دفترچه بیمه کار می کردند
اما دوستانی تو انجمن اومدند که دانشجوی انستیتو بودند و تکذیب کردند و گفتند از این خبرا نیست
در مورد کار به طور کلی روی هیچ مدرکی نمی شه حساب کرد, همه چی بستگی به خودت داره که چقدر بتونی مهارت پیدا کنی و چقدر دایره نفوذ داشته باشی هرچند که قطعا وقتی درخواست کار می دی و تو رزومه ات نوشته باشی که ارشد وزارت بهداشت هستی , احتمال انتخابت بالاتره

crazy 4 u

New member
کریزی جان من شنیده بودم که فارغ التحصیل ارشد وزارت بهداشت می تونه با دفترچه بیمه مراجع ببینه و حتی سراغ دارم روانکاوی رو که دوست خودم داره با ایشون روانکاوی می شه و با دفترچه بیمه کار می کردند
اما دوستانی تو انجمن اومدند که دانشجوی انستیتو بودند و تکذیب کردند و گفتند از این خبرا نیست
در مورد کار به طور کلی روی هیچ مدرکی نمی شه حساب کرد, همه چی بستگی به خودت داره که چقدر بتونی مهارت پیدا کنی و چقدر دایره نفوذ داشته باشی هرچند که قطعا وقتی درخواست کار می دی و تو رزومه ات نوشته باشی که ارشد وزارت بهداشت هستی , احتمال انتخابت بالاتره

راوی جون ممنونم یک دنیا ممنونم:heart:

greenbook

New member
دوستان من چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدی

اونایی ک ارشدو تو دانشگاه های وزارت بهداشت تموم میکنن..تو بیمارستان بهشون کار میدن؟ اگه ندن بعد ارشد کجا میشه استخدام شد؟

یه سوال دیگه درمورد مازاد داشتم اونایی ک مازاد قبول میشن ترمی چقدر شهریه میدن؟ همون دفه اول شهریه رو ازشون میگیرن؟آیا بهشون در اول ورود وام میدن؟ بچه ها میدونین به مازادی هاهم خوابگاه میدن یانه؟؟
ممنون میشم ب سوالاتم جواب بدین

والا من از آقای زیار بود فکر کنم. شنیدم که گفتند. امسال 15 درصد به شهریه مازاد اضافه شده. یعنی ترمی حدودا 5.5 تا 6.5 میلیون درمیاد:j58r36j3gcr4suxymup

crazy 4 u

New member
والا من از آقای زیار بود فکر کنم. شنیدم که گفتند. امسال 15 درصد به شهریه مازاد اضافه شده. یعنی ترمی حدودا 5.5 تا 6.5 میلیون درمیاد:j58r36j3gcr4suxymup

:shocked:ممنون ک گفتین... هزینه اش خیلی بالاست آدم دلش نمیاد پولشو ..............

من فکرم ب هم ریخته نمیتونم تصمیم درست بگیرم،از طرفی هم آزمون استخدامی آموزش وپرورشم ثبت نام کردم و اصلن دلم نمیخواد امتحانشو شرکت کنم.:smiliess (12):

crazy 4 u

New member
این تاپیکم دیگه خلوت شد.... یادش بخیر انگار همین امروز بود ک کنکور داده بودم و ب همه میگفتم من قبول میشم و خوب زدمو و بعد کنکور هی میخندیدم خخخخ بعد بررسی دیدم گند زدم و قبول نشدم............:5:

....................
جای اقا باشو و مژگان جان و دوستانی ک تو مطالعم بودن والان اینجانیستن واقعا خالی بود برای همه ی عزیزان ارزوی موفقیت دارم:riz304::riz304::riz304:

psychology93

New member
این تاپیکم دیگه خلوت شد.... یادش بخیر انگار همین امروز بود ک کنکور داده بودم و ب همه میگفتم من قبول میشم و خوب زدمو و بعد کنکور هی میخندیدم خخخخ بعد بررسی دیدم گند زدم و قبول نشدم............:5:

....................
جای اقا باشو و مژگان جان و دوستانی ک تو مطالعم بودن والان اینجانیستن واقعا خالی بود برای همه ی عزیزان ارزوی موفقیت دارم:riz304::riz304::riz304:
اینجا خلوت شده بجاش بیاید تو ۹۵شلوغ کنید تا از خلوتی در بیاد[emoji6]

greenbook

New member

داغ دلم تازه شد. :sad:

منم دقیقاهمین احساسو دارم و کاملا درکت میکنم:rose:

zhiar

New member
تکمیل ظرفیت قبول شیم باید از بهمن بریم یا همین مهر ثبتنام میکنیم؟؟
تکمیل ظرفیت فقط روزانه ها رو پذیرش میکنه یا بین الملل هم میگیره؟؟

crazy 4 u

New member
crazy 4 ببخشید شمارتبتون چند بود؟؟

من رتبه ام رو ب کسی نگفتم چون اصلن نتیجه تلاشمو نگرفتم متاسفانه:1dco2x0p1lilzhfpg1tولی اینو میدونم ک کارم یه سری نقصهایی داشت... کنکوره دیگه:ph34r-smiley:

تکمیل ظرفیتمم ک اومد،چقدرم آمار پذیرش بالاست... بقیه الله ک شامل ما نمیشه و بقیشم ک از همه بیشتره استعداد درخشانههههه

marzieh88

New member
بچه ها بقیه الله و ارتش رو دخترا نمیتونن بزنن ؟
این دو دانشگاه واسه کی هاس؟

marzieh88

New member
بچه ها فرایند تکمیل ظرفیت چجوریه؟ ینی الان از رتبه 78 ب بعدو حساب میکنن؟؟؟

ظاهرا قبولی ها هم میتونن شرکت کنن ولی در صورت قبولی تو کدرشته جدید قبولی قبلیشون -به قول سازمان سنجش- کان لم یکن تلقی میشه !
حالا شما چرا میگید 78؟ این رتبه چه ویژگی خاصی داره ؟!!!

negar shekarchi

New member
ظاهرا قبولی ها هم میتونن شرکت کنن ولی در صورت قبولی تو کدرشته جدید قبولی قبلیشون -به قول سازمان سنجش- کان لم یکن تلقی میشه !
حالا شما چرا میگید 78؟ این رتبه چه ویژگی خاصی داره ؟!!!

پس ینی بازم ی تکمیل ظرفیت دیگه هم هست؟؟ من خودم 84 شدم میخاستم ببینم شانس قبولیم چقدره..

IL-2

Well-known member
پس ینی بازم ی تکمیل ظرفیت دیگه هم هست؟؟ من خودم 84 شدم میخاستم ببینم شانس قبولیم چقدره..

اینجوری که معلوم نیست
ولی فردا و پس فردا مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیته حتما ثبت‌نام کن انشاءالله که قبول شی

marzieh88

New member

نه دیگه ، چقدر تکمیل ظرفیت !
راستش احتمال قبولی رو نمیدونم ، حالا انتخاب میکنیم ضرر که نداره

- - - Updated - - -

نه دیگه ، چقدر تکمیل ظرفیت !
راستش احتمال قبولی رو نمیدونم ، حالا انتخاب میکنیم ضرر که نداره

zhiar

New member
دوستانی ک رتبتون خوبه اگه بین الملل نمیرین تو انتخاب رشته نزنید تا شانس ما نپره.خیلی ممنون.

زینب63

New member
سلام تو سایت سنجش پی لینکی واسه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت نذاشته پس کجا باید انتخاب کنیم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا