نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

gognussss

New member
تو رو خدا خواهری ... برادری کنین نظرتون رو بگین من بدجوری گیر کردم نه خواب دارم نه استراحت نه هیچی همش فکرم درگیره پوستم داغون شده :j58r36j3gcr4suxymup
ببین دوست من،اگه مشکل مالی نداری برو مازاد بخون چون معلوم نیست سال بعد چی میشه!اگه مازاد هم قبول نشدی ولی آزاد قبول شدی برو آزاد.امد تو از وزارت علوم قبول شدی اونم پردیس بین الملل!اینم خوبه ولی یکم خرجش زیاده

marzieh88

New member
بچه ها خواهشا کسی میتونه راهنماییم کنه دیگه وقتی برا ثبتنام وزارت علوم نمونده کمک ... کمکککککککککککک
من در علوم پردیس شیراز قبول شدم بهداشت هیچی و آزادم ک هنو نیمده 3 تا گزینه رو میزمه ک موندم کدومو بردارم
1- با هر سختی ک شده برم شیراز (خودم تهرانم ) گرچه شهریش برام اونقدرام راحت نیستا ک فک کنین بی خیال پولشم ولی خب اگه میرزه هر جوری هس برم ؟
2- اگه آزاد واحد خوبی مث علوم تحقیقات قبول شدم برم آزاد ؟
3- 1 ساله دیگه تلاشمو بکنم و ببینم خدا چی میخاد و اینبار برا بار آخر سعی کنم واقعا بخونم چون تا سالای قبل نمیخوندم درست ؟

ی سوال دیگه هم هست اینه که آیا امکان رزرو در پردیس هست یا نه؟؟؟

به نظر من اگه آزاد تهران قبول شدی اونو برو

marzieh88

New member
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:
تو رو خدا خواهری ... برادری کنین نظرتون رو بگین من بدجوری گیر کردم نه خواب دارم نه استراحت نه هیچی همش فکرم درگیره پوستم داغون شده :j58r36j3gcr4suxymup

ای ی ی ی ی جااااان !
نگران پوستشه !
خخخخخخخخخخخ

marzieh88

New member
راستی دوستان من یه سوال داشتم...

به نظر شما من تو تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنم ومازادو برم یعنی فعلا تصمیم گرفتم مازادو تا زاهدان بزنم نمیدونم کدوم راه درسته... میترسم پشت کنکور بمونم و دوباره رتبه ام بد شه چون من اعتماد به نفسم زیر صفره،موندم چیکارکنم؟
به نظر من اگه با هزینه و دوری مشکل نداری وزارت بهداشت مازادشم خوبه .
بچه ها تو تکمیل ظرفیت فقط مازاد میگیرن ؟ روزانه نداره ؟!

rawy

New member

مرضیه جون تو تکمیل ظرفیت جاهایی که خالی مونده رو پر می کنن دیگه, معمولا روزانه ها رو همه می رن یا اگه کسی نخواد بره نمی زنه که محروم نشه, اما موارد استثناء هم ممکنه مثل فدا پیش بیاد که منصرف بشند و نبت نام نکنند
الان ما اطلاع داریم که یک کرسی در زاهدان خالی مونده :black_eyed:
انتخاب مازاد چون هزینه داره و اگر قبول بشیم و نریم محرومیت نداره, امکانش بیشتره که بچه ها بزنن و ثبت نام نکنند, برای همینه که معمولا تو تکمیل ظرفیت بحث مازاد مطرح هست

henri

New member

وزارت بهداشت ک هیچی قبول نشدم بین پردیس شیراز وزارت علوم موندم و آزاد... چقدرم طول میدن تا جواب بدن تازه 17 جواب آزاد میاد ای خدااااااااااا

crazy 4 u

New member
میدونی هنری جان تصمیم گرفتن بین چند تا گزینه ب نظر من خیلی سخته، آخرش تصمیمو باید خودت بگیری ، من خودم ک از اون گزینه ها گفتی هیچ اطلاعات ندارم، ب نظرم بهتره از یه مشاوره ک تخصصی تره هم کمک بگیری. موفق باشی و ان شاالله باکمک خدا بهترین تصمیمو بگیری:riz304:
....................
یه لحظه احساساتم فوران کرد ، بچه ها خییییییییییییییییییییییییلی دوستتون دارم:riz304::riz304: خدا همگیتونو موفق بکنه:riz304:

crazy 4 u

New member
بچه ها تو تکمیل ظرفیت فقط مازاد میگیرن ؟ روزانه نداره ؟![/QUOTE
ممنون مرضیه جون :riz304::(40)::heart:
دوستم میگفت ب تکمیل ظرفیت امید هست ، منم دقیق نمیدونم براساس شنیده ها گفتم.

henri

New member
میدونی هنری جان تصمیم گرفتن بین چند تا گزینه ب نظر من خیلی سخته، آخرش تصمیمو باید خودت بگیری ، من خودم ک از اون گزینه ها گفتی هیچ اطلاعات ندارم، ب نظرم بهتره از یه مشاوره ک تخصصی تره هم کمک بگیری. موفق باشی و ان شاالله باکمک خدا بهترین تصمیمو بگیری:riz304:
....................
یه لحظه احساساتم فوران کرد ، بچه ها خییییییییییییییییییییییییلی دوستتون دارم:riz304::riz304: خدا همگیتونو موفق بکنه:riz304:

مرسی دوستم ... واقعا تصمیم سختیه منم استرسییییییییی بدبختی آخه جواب ازادم نیمده تا جواب آزاد بیاد مهلت ثبتنام پردیس تموم شده مشاورام این روزا سرشون شلوغه ولی بازم پیگیرش هستم برم
ایشالا شمام موفق و سلامت باشی

sepideeee

New member
سلام, فکر کردم ترک یار و دیار کردی سپیده جان :thanks:
خوبی؟ چه خبر از درس ها؟
یه سوال داشتم ازت, اینکه با توجه به درگیری های ها و اینکه تو بهداشت بیشتر هفته یا هست یا بیمارستان, دوستانی که شاغل هستند چطور می تونند هم کار کنند هم به ها برسن؟

راستش ترم اول سه روز تو هفته داشتیم و سخت نبود .. ترم دوم چهار روز تو هفته شد و بار درسا سنگین !! به نظرم برای بچه های شاغل خیلی سخته بتونن همزمان کار تمام وقت داشته باشن .. مگر اینکه غیبت کنن از کلاسا که البته کار سازه :))
ولی کار پاره وقت ماشه مشکلی نداره

sepideeee

New member
بچه ها خواهشا کسی میتونه راهنماییم کنه دیگه وقتی برا ثبتنام وزارت علوم نمونده کمک ... کمکککککککککککک
من در علوم پردیس شیراز قبول شدم بهداشت هیچی و آزادم ک هنو نیمده 3 تا گزینه رو میزمه ک موندم کدومو بردارم
1- با هر سختی ک شده برم شیراز (خودم تهرانم ) گرچه شهریش برام اونقدرام راحت نیستا ک فک کنین بی خیال پولشم ولی خب اگه میرزه هر جوری هس برم ؟
2- اگه آزاد واحد خوبی مث علوم تحقیقات قبول شدم برم آزاد ؟
3- 1 ساله دیگه تلاشمو بکنم و ببینم خدا چی میخاد و اینبار برا بار آخر سعی کنم واقعا بخونم چون تا سالای قبل نمیخوندم درست ؟

ی سوال دیگه هم هست اینه که آیا امکان رزرو در پردیس هست یا نه؟؟؟
به نظرم ازاد تو شهر خودت خیلی بهتر از پردیس تو یه شهره دیگس .. پردیس هم هزینه ی خیلی زیاد داره !! هم هزینه ی خابگاه .. غذا .. رفت و امد .. خلاصه دردسرت ندم سختی زیاد داره .. اگه بخای بخونی و همت کنی همون ازادم میتونی ... فک نمی کنم رزرو هم داشته باشه

sepideeee

New member
راستی یادم رفت سلام کنم به دوستان :5: به خصوص راوی عزیز ... من اکثر وقتا میام و پیامارو میخونم اما افسوس که این شبکه های اجتماعی دست و پای مارو بسته و ماروپاگیر کرده :)) معتاد شدم رفت :riz481:

henri

New member
به نظرم ازاد تو شهر خودت خیلی بهتر از پردیس تو یه شهره دیگس .. پردیس هم هزینه ی خیلی زیاد داره !! هم هزینه ی خابگاه .. غذا .. رفت و امد .. خلاصه دردسرت ندم سختی زیاد داره .. اگه بخای بخونی و همت کنی همون ازادم میتونی ... فک نمی کنم رزرو هم داشته باشه

سلام سپیده جونم دلم برات تنگ شده بود ممنونم ک راهنماییم کردی :ad54ad: خودمم تقریبا ب همین نتیجه رسیدم دیگه

negar shekarchi

New member
سلام دوستان. منم ی سوال دارم. به نظرتون من که رتبه ام 84 بوده توی تکمیل ظرفبت مازاد قبول میشم که دیگه آزاد ثبت نام نکنم؟؟

rawy

New member
راستش ترم اول سه روز تو هفته داشتیم و سخت نبود .. ترم دوم چهار روز تو هفته شد و بار درسا سنگین !! به نظرم برای بچه های شاغل خیلی سخته بتونن همزمان کار تمام وقت داشته باشن .. مگر اینکه غیبت کنن از کلاسا که البته کار سازه :))
ولی کار پاره وقت ماشه مشکلی نداره

راستی یادم رفت سلام کنم به دوستان :5: به خصوص راوی عزیز ... من اکثر وقتا میام و پیامارو میخونم اما افسوس که این شبکه های اجتماعی دست و پای مارو بسته و ماروپاگیر کرده :)) معتاد شدم رفت :riz481:

مرسی عزیزم که جواب دادی, من تا جایی که ممکن بوده بیشترشون رو حذف کردم, واقعا خیلی وقت هدر می ره بدون اینکه نتیجه ی چندان مثبتی داشته باشند, به جای پیام های تکراری و تفریحی می شه یه کتاب خوب خوند یا ک ل ا س خوب رفت , یا یه شعر خوب, تقویت زبان و خلاصه کلی کار مثبت جایگزینش کرد :smilies-azardl (113 بازم مرسی که هستی :thanks:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

henri

New member
استادان گرامی 1 سوال :
کلا خوندن ارشد در دانشگاههای وزارت بهداشت در آینده چ فرقی با خوندن در آزاد یا در وزارت علوم داره ؟ میدونم در بهداشت واحدای عملیشون بیشتره و قویتر میشن ... از نظر اعتبار مدرکی و یا فرصت جذب شدن برای شغل و ... چ مزایایی دارن ؟؟
راستش میخام ببینم آیا بهداشت ارزش ماندن پشت کنکورو داره یا نه؟؟؟؟؟
خوشحال میشم نظراتتونو بدونم

rawy

New member
استادان گرامی 1 سوال :
کلا خوندن ارشد در دانشگاههای وزارت بهداشت در آینده چ فرقی با خوندن در آزاد یا در وزارت علوم داره ؟ میدونم در بهداشت واحدای عملیشون بیشتره و قویتر میشن ... از نظر اعتبار مدرکی و یا فرصت جذب شدن برای شغل و ... چ مزایایی دارن ؟؟
راستش میخام ببینم آیا بهداشت ارزش ماندن پشت کنکورو داره یا نه؟؟؟؟؟
خوشحال میشم نظراتتونو بدونم

هنری جان, بحث سر همون قوی تر شدن هست, بچه های بهداشت تغییر رشته ای نیستند که از یک رشته ی نامرتبط دو سال روانشناسی خونده باشند و روانشناس بشن, دوستان واقف هستند که حقیقتا چیز عجیبیه که کسی با دو سال تحصیل هرچند تو بهترین دانشگاهها عنوان روانشناس پیدا کنه!هشت سال می خونیم هنوز اندر خم یک کوچه ایم!!!
به لحاظ اعتبار صد در صد مدرک دانشگاههای وزارت بهداشت تو رشته ی ما حرف اول رو می زنه, اما با این حال همه چیز بستگی به خودت داره, اگر دانشگاه دیگه باشی و خودت خودت رو قوی کنی و خودت بخوای ایجاد فضای کاری کنی نیازی به وابستگی به مدرک تحصیلی نداری, بعضی دانشگاههای بهداشت منابع درسی شون لاتین هست, روانشناسی نیاز به زبان و آمار قوی داره , من سراغ دارم دوستانی که تو دانشگاههایی به غیر از بهداشت بودند و حتی بعد از گرفتن ارشد هم زبانشون از الان من ضعیف تر هست!!! مگه داریم ؟ مگه می شه؟ :smiliess (3):

بنابراین اگر می خوای رو پای خودت بایستی و خودت خودت رو قوی کنی لزومی نداره وابسته به دانشگاه یا حتی مدرک باشی, اما معتبرترین مدرک تو رشته ما مدرک وزارت بهداشت هست
که البته این رو هم در نظر داشته باش که ظرفیت پذیرشش وحشتناکه (ولی حسنش اینه که منابعش مشخصه, تقریبا :tonguesmiley:)
موفق باشی :riz304:

آخرین ویرایش:

rawy

New member
سلام دوستان. منم ی سوال دارم. به نظرتون من که رتبه ام 84 بوده توی تکمیل ظرفبت مازاد قبول میشم که دیگه آزاد ثبت نام نکنم؟؟

نگار جان, چندتا پست قبل تا جایی که اطلاع دارم در مورد نحوه پر شدن تکمیل ظرفیت عرض کردم, بعضی از دوستان حتی خودشون هم هنوز مردد هستند که ثبت نام کنند یا نه, به همین دلیل نمی شه فهمید که چندتا جا خالیه فقط باید صبر کرد تا اعلام کنند
موفق باشی :riz304:

crazy 4 u

New member
دوستان من چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدی

اونایی ک ارشدو تو دانشگاه های وزارت بهداشت تموم میکنن..تو بیمارستان بهشون کار میدن؟ اگه ندن بعد ارشد کجا میشه استخدام شد؟

یه سوال دیگه درمورد مازاد داشتم اونایی ک مازاد قبول میشن ترمی چقدر شهریه میدن؟ همون دفه اول شهریه رو ازشون میگیرن؟آیا بهشون در اول ورود وام میدن؟ بچه ها میدونین به مازادی هاهم خوابگاه میدن یانه؟؟
ممنون میشم ب سوالاتم جواب بدین
:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا