نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

henri

New member
بچه ها من ک باید کم کم از اینجا رفع زحمت کنم و برم ب تاپیک 95 بپیوندم ... متاسفانه البته خودم میدونمستم قبول نمشما ... یجورایی البته مجاز شدم ولی خب بماند ک صرفا مجاز شدم دیگه :smiliess (2): وگرنه مازاد زاهدانم نمیارم ...

rawy

New member
خیلی خوبن والا...یکی دوتا درسو پایین زدی بقیشون خوبن...
مررسی راوی جووونم :(40):
من تهرانو میخاستم بعدش دیگه برام فرقی نمیکرد،چون بعد تهران کرمانشاه میزنم،
هی... آرزوی انستیتو بر باد رفت:sad:

دقیقا..درصداشون خیلی خوبه..

- - - Updated - - -

مرسی بچه ها از لطفتون, منم دقیقا مثل سعیده جون تهران که نشه دیگه برام مهم نیست, کلیدها که اومد حساب کردم دیگه تموم شد برام عددی که بعدش می دن برام مهم نبود
خب نبایدم انتظار می داشتم چون باز چوب زبان و آمار رو خوردم, اما شخصیت رو هم به قدر رواندرمانی خونده بودم, درسته که رواندرمانی خیلی ساده تر بود اما 40 از شخصیت خیلی کم بود برام چون حداقل سه تا سوال رو کاملا جواب درست رو بلد بودم اشتباه زدم, همین اتفاق توی ارزیابی برام افتاد , ولی خب با همه ی اینا اگه بالا می اومد می رسیدم تازه به قبولی شهرستان که من نمی زنم, بنابراین جای افسوس نداره

آقا محمد رضا تبریک می گم به شما هم امیدوارم دانشگاهی که دوست دارید قبول بشید

henri

New member
ی تبریک جانانه هم میگم ب جوادو و سعیده عزیز و ممدرضا خان ... و به همه کسایی ک رتبه زیر 100 اوردن ... ب نظرم شانس قبولی تا زیر 100 باشه ؟ هان ؟؟؟
راوی جون عزیزم ب شمام تبریک میگم بابت درصدای خوبتون مخصوصا رواندرمانی و فیزیو ک انگار بیشترین درصد بودیناااا
:bunnyearsmiley::4d564ad6::bunnyearsmiley:

henri

New member
بچه ها ب نظرم میانگینا امسال خیلی بالا رفته ها نه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
راوی جون میشه شما هم میانگینت رو بگی ؟
دیگه کی میانگین کل نگفته .... بگه ؟ فک کنم اگه ب ترتیب میانگینارو بذارید اختلافا 1 درصد 1 درصد باشه

- - - Updated - - -

تا رتبه چند مجاز میشن ؟ واقعا 8 برابر ظرفیت اعلام مجازی میکنن ؟!!!!!!!!!!!

henri

New member
راوی جون شما احتمال میدین بین الملل ایران یا بهشتی قبول شید ؟ایران 4 تا مازاد میگیره !!

negar shekarchi

New member
مرسی بچه ها از لطفتون, منم دقیقا مثل سعیده جون تهران که نشه دیگه برام مهم نیست, کلیدها که اومد حساب کردم دیگه تموم شد برام عددی که بعدش می دن برام مهم نبود
خب نبایدم انتظار می داشتم چون باز چوب زبان و آمار رو خوردم, اما شخصیت رو هم به قدر رواندرمانی خونده بودم, درسته که رواندرمانی خیلی ساده تر بود اما 40 از شخصیت خیلی کم بود برام چون حداقل سه تا سوال رو کاملا جواب درست رو بلد بودم اشتباه زدم, همین اتفاق توی ارزیابی برام افتاد , ولی خب با همه ی اینا اگه بالا می اومد می رسیدم تازه به قبولی شهرستان که من نمی زنم, بنابراین جای افسوس نداره

روای شما رتبه و درصدات و میشه بگی؟

rawy

New member
من دیشب درصدهامو کپی کردم, چون سرعت پایین بود و شلوغ بود نتونستم عکس بزارم
این کارنامه من

p5ji_capture2.jpg

هنری جان مرسی از محبتت , ایران رو هوا می ره, شک نکن

mmdreza.psy

New member

ممنونم....ایشالا همیشه موفق باشید..:rose:

javadoo

New member
یه تشکر جانانه و تبریک خدمت همه دوستان:riz304:

ممنونم

- - - Updated - - -

یه تشکر جانانه و تبریک خدمت همه دوستان:riz304:

ممنونم

mmdreza.psy

New member
بچه ها یه سوال دارم..ممنون میشم جواب بدین..
موقع انتخاب دانشگاه ٬ اول تمام اولویت های نفر x رو بررسی میکنن ببین کودوم رو اول قبوله بعد میرن نفر بعدش از اول تمام اولویتاش چک میشه و ال الاخر ؟؟؟
و این که بین کرمانشاه و زنجان احتمال قبولی جفتشون رو دارم...به نظرت در کل کودوم از نظر سطح علمی٬ قوی بودن رشته مون و اب هوا و... . بهتره؟

javadoo

New member
آقا محمد رضا شما از چه نظر کاشان رو بالاتر از زنجان می دونید؟:smiliess (11):

mmdreza.psy

New member
آقا محمد رضا شما از چه نظر کاشان رو بالاتر از زنجان می دونید؟:smiliess (11):

جواد جان من رتبم در سهمیه شده ۳۷ و شانس قبولی کاشان رو ندارم....واسه همینم در موردش بحثی نمیکنم...وگرنه تاجایی که من میدونم و از چند نفر پرسیدم کاشان بهتره....
اما‌موندم اول زنجانو بزنم یا کرمانشاه!

javadoo

New member
موقع انتخاب دانشگاه ٬ اول تمام اولویت های نفر x رو بررسی میکنن ببین کودوم رو اول قبوله بعد میرن نفر بعدش از اول تمام اولویتاش چک میشه و ال الاخر ؟؟؟
و این که بین کرمانشاه و زنجان احتمال قبولی جفتشون رو دارم...به نظرت در کل کودوم از نظر سطح علمی٬ قوی بودن رشته مون و اب هوا و... . بهتره؟

به احتمال زیاد روالش همین هست.

- - - Updated - - -

به احتمال زیاد روالش همین هست.

javadoo

New member
جواد جان من رتبم در سهمیه شده ۳۷ و شانس قبولی کاشان رو ندارم....واسه همینم در موردش بحثی نمیکنم...وگرنه تاجایی که من میدونم و از چند نفر پرسیدم کاشان بهتره....
اما‌موندم اول زنجانو بزنم یا کرمانشاه!

منم تو همین کاشان و زنجان موندم مثلا هیئت علمی بهتری داره یا امکانات آمورشی بهتری یا خوابگاه میده کاشان که بهتره
من رزومه استاد طارمیان و مظاهر رضایی زنجان رو سرج کردم به مراتب قوی تر بود
البته از اساتید کاشان تنها نام دکنر عبدالله امیدی رو پیدا کردم
اگه اطلاعات کاملتری داری بگو؟ لطفا

mmdreza.psy

New member
منم تو همین کاشان و زنجان موندم مثلا هیئت علمی بهتری داره یا امکانات آمورشی بهتری یا خوابگاه میده کاشان که بهتره
من رزومه استاد طارمیان و مظاهر رضایی زنجان رو سرج کردم به مراتب قوی تر بود
البته از اساتید کاشان تنها نام دکنر عبدالله امیدی رو پیدا کردم
اگه اطلاعات کاملتری داری بگو؟ لطفا

خیلی ممنون از اطلاعاتت...
من اصفهانیم و محیط و ...کاشان رو تقریبا میشناسم...م
از نظر علمی که یکی از بچه های دانشگاه ما خانم شهیدی دو سه سال پیش کاشان قبول شد..ایشون میگفت که از یه نظر خوبه که چون خیلی نزدیک تهرانه میتونی پایان نامت رو یه جورایی مشترک با تهران کار کنی و همین در قبولی دکترات خیلی میتونه موثر باشه.و این که سطح علمیش خوبه ولی بیشتر به درد کسی میخوره که درمانگر شناختی اونم در سطح فردی بخواد بشه و از لحاظ اموزش گروه درمانی و خانواده درمانی به نسبت زنجان ضعیفی داره.....
خوابگاه هم که جفتشون میدن....
البته کاشان گرماش خیلی زیاده در حده اهواز هست ...هفته پیش رفتم کاشان کار داشتم هوا ۴۵درجه بود ساعت ۴عصر.....

اما زنجان زیاد اطلاعاتی ندارم.....
فعلا امار شهرشو دراوردم....که گویا خلوت و تمیز و خوبه ولی خب زنجان همش برف و سرماست....
امشب وقت کنم حتما در مورد سطح علمی زنجان و کرمانشاه تحقیق میکنم....هرچی شد همینجا میگم...

javadoo

New member
از نظر علمی که یکی از بچه های دانشگاه ما خانم شهیدی دو سه سال پیش کاشان قبول شد..ایشون میگفت که از یه نظر خوبه که چون خیلی نزدیک تهرانه میتونی پایان نامت رو یه جورایی مشترک با تهران کار کنی و همین در قبولی دکترات خیلی میتونه موثر باشه.و این که سطح علمیش خوبه ولی بیشتر به درد کسی میخوره که درمانگر شناختی اونم در سطح فردی بخواد بشه و از لحاظ اموزش گروه درمانی و خانواده درمانی به نسبت زنجان ضعیفی داره.....
البته کاشان گرماش خیلی زیاده در حده اهواز هست ...هفته پیش رفتم کاشان کار داشتم هوا ۴۵درجه بود ساعت ۴عصر.....

فعلا امار شهرشو دراوردم....که گویا خلوت و تمیز و خوبه ولی خب زنجان همش برف و سرماست....
امشب وقت کنم حتما در مورد سطح علمی زنجان و کرمانشاه تحقیق میکنم....هرچی شد همینجا میگم...

ممنونم منم همه اطلاعاتمو هم اینجا می نویسم البته هنوز به دستم نرسید
دوستان دیگه هم دریغ نکنن راهنمایی بفرمایند.

- - - Updated - - -

ممنونم منم همه اطلاعاتمو هم اینجا می نویسم البته هنوز به دستم نرسید
دوستان دیگه هم دریغ نکنن راهنمایی بفرمایند.

greenbook

New member
سلام. باید اعتراض زد. اینا الکی به هرکی ی رتبه دادن.

نه دوست من. الکی نیست...

رقابت خیلی نزدیکه. واقعا زبان و روش تحقیق نقش مهمی داره.

از آمار کم آوردم. بهتره بگم از روش تحقیق. آمار رو کار کرده بودم.

- - - Updated - - -

والا من خودمو برای زاهدانم اماده کردم....میدونم اخرشم میرم زاهدان...این ۲۵٪ رو از کم کردن دادن به خانواده ایثارگر و... یه خرده نگرانم کرده که مبادا قبول نشم.....

نگران نباش قبولی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا