نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

گل نیا

New member
سلام پیام جان باور کن اصلا وقت نمی کنم برم تخمین رتبه ،بعدشم یه کم میترسم میگم صبرکنم تا جواب بیاد :sad::sad:

mmdreza.psy

New member
مثلا چند نفر باشه خوبه

بچه ها من بخاطر تک امتحان ترم8 اومدم خوابگاه ، کل بلوک بچه های ارشد پارسال رو زیر رو کردم و از طریق اونا 10-12 نفر از رشته های مختلف که پارسال ارشد می خوندن رو پیدا کردم...........جندتاشون که جواب دادن گفتن اگه تعغداد شرکت کننده ها داخل تخمین رتبه بالای 60-70 تا باشه توی رشته ای که بین 1500-2000تا شرکت کننده داره ، رتبه های تک رقمی رو بردار + و _ 10 کن حدود رتبشون میشه !
حاتلا بذارید یه 4-5 روز بگذره تعداد بره بالاتر ، اونوقت حساب کنید .......................

یه سوالم داشتم! بچه ها من شماره ی یه خانمی که دو سال پیش کاشون قبول شده بود رو پیدا کردم...به نظرتون رتبه خام دو سال پیش با الان خیلی فرق داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته اینم هست که امسال سخت تر شده بود.
رتبه های بین 10-30 هم رتبشونو ضربدر 2 کنن و + و_ 10 کنن ......احتمالا همون حدودا بشن

payammarabi

New member
بچه ها من بخاطر تک امتحان ترم8 اومدم خوابگاه ، کل بلوک بچه های ارشد پارسال رو زیر رو کردم و از طریق اونا 10-12 نفر از رشته های مختلف که پارسال ارشد می خوندن رو پیدا کردم...........جندتاشون که جواب دادن گفتن اگه تعغداد شرکت کننده ها داخل تخمین رتبه بالای 60-70 تا باشه توی رشته ای که بین 1500-2000تا شرکت کننده داره ، رتبه های تک رقمی رو بردار + و _ 10 کن حدود رتبشون میشه !
حاتلا بذارید یه 4-5 روز بگذره تعداد بره بالاتر ، اونوقت حساب کنید .......................

یه سوالم داشتم! بچه ها من شماره ی یه خانمی که دو سال پیش کاشون قبول شده بود رو پیدا کردم...به نظرتون رتبه خام دو سال پیش با الان خیلی فرق داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته اینم هست که امسال سخت تر شده بود.
رتبه های بین 10-30 هم رتبشونو ضربدر 2 کنن و + و_ 10 کنن ......احتمالا همون حدودا بشن
من این +و-10رونگرفتم

mmdreza.psy

New member
من این +و-10رونگرفتم

داداش 10 تا از عدد به دست اومده کم و زیاد کن میشه حدود رتبت احتمالا !!!!!!!
مثلا فک کن تو الان 11 هستی میشه 22 ...حالا در واقع اگه این نمره بچه ها باشه 22 رو ازش 10 تا زیاد کن میشی 32!تو تا الان ممکنه بین 32-12 ............الته صبر کن تا تعداد بره بالای 50 تا ...امسال خیلی مبهم بوده ، احتمالا زیاد میشن به مرور !!!

payammarabi

New member
داداش 10 تا از عدد به دست اومده کم و زیاد کن میشه حدود رتبت احتمالا !!!!!!!
مثلا فک کن تو الان 11 هستی میشه 22 ...حالا در واقع اگه این نمره بچه ها باشه 22 رو ازش 10 تا زیاد کن میشی 32!تو تا الان ممکنه بین 32-12 ............الته صبر کن تا تعداد بره بالای 50 تا ...امسال خیلی مبهم بوده ، احتمالا زیاد میشن به مرور !!!
ممنون ممد رضا جان

jbagheri

New member
سلام.

بچه هايي که توي تخمين رتبه شرکت کردن رتبشونو ضربدر5کنن تا رتبه ي واقعيشون بدست بياد
البته اين براي نفرسوم به بعد خوب جواب ميده که رتبه واقعيش احتمالا 15ميشه

sepideeee

New member
ضربدر 5 ؟!!!:5::5::5:

نه تا این حد :)
مثلا میگن رتبه های زیر ده به رتبه های واقعیشون نزدیک میشه
هر چی رتبه بیشتر میشه احتمالا اینکه فاصله بیافته بین تخمین و واقعیت بیشتر میشه
البته پارسال نه نفر اول اصلا تو تخمین شرکت نکرده بودن
واسه همین یه ذره تخمین کج و کوله از آب درومد :black_eyed:

sepideeee

New member
من توی امسال فعلا هفتمم....یه فایلم یکی از دوستان فرستاد مال تخمین پارسال،اونجام هفتم میشدم....
به نظرت حالا امسال کنکور سخت بوده چند میشم حدودا؟؟؟؟
نمره خامم219
این که رتبت چند میشه معلوم نیس.. ولی چون نمرت خوبه .. دیگه قبولی دیگه .. انقد خودتو اذیت نکن .. هر جا هم قبول شدی برو ارزش یه سال دیگه خوندنو نداره
به عنوان یه با تجربه گفتم :black_eyed:

negar shekarchi

New member
من شدم 7... بچه ها کسی میدونه نتایج چند تیر میاد؟؟ ی جا خوندم ولی یادم نمیاد کی زده بود؟؟

marzieh88

New member
:tonguesmiley::tonguesmiley::tonguesmiley:سپیده جون
میشه به منم بگی نمرت خوب شده و قبولی و اینا

sepideeee

New member
تو اول نمرتو بگو .. اگه دختر خوبی باشی به تو هم میگما :)))))) ولی قول بده بالای دویست باشی :)

mmdreza.psy

New member
این که رتبت چند میشه معلوم نیس.. ولی چون نمرت خوبه .. دیگه قبولی دیگه .. انقد خودتو اذیت نکن .. هر جا هم قبول شدی برو ارزش یه سال دیگه خوندنو نداره
به عنوان یه با تجربه گفتم :black_eyed:

مرسی...ایشالا...والا هرجایی وزارت بهداشت بیارم ارزشش رو داره...میرم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا