نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

*سما*

New member
سما جونی یه چیزی بگو دلم پوسید تو قبول نشی از کی میخونی؟

مریم جون عزیزم..خدا نکنه دلت بپوسه..قبول نشم هیچی دیگه میخونم.

امسال درست نخونده بودم همش مشکل پی مشکل اگه خونده بودم درصدام خوب میشد.

از بدشانسیمم برگه سوالاتو ندارم ببینم چی کردم..قراره دوستم بهم بده کپی بگیرم..

مریم20

New member
مریم خانوم شما سال اولته؟کنکور چطور بودبه نظرت؟
بعله من سال اولمه همه منابعو خونده بودم به غیراز شمسی پور و زبانمم که تقریبا ضعیف بود سوالای اسیب بخاطر همون شمسی پور که نخوندم برام سخت بود زبانمم زیاد نتونستم بزنمم بقیه درسا نسسبتا خوب زدم ولی بخاطر زبانم فک نمیکنم رتبه بیارم

مریم20

New member
مریم جون عزیزم..خدا نکنه دلت بپوسه..قبول نشم هیچی دیگه میخونم.

امسال درست نخونده بودم همش مشکل پی مشکل اگه خونده بودم درصدام خوب میشد.

از بدشانسیمم برگه سوالاتو ندارم ببینم چی کردم..قراره دوستم بهم بده کپی بگیرم..
مرسی گلم. برات ارزوی قبولی دارم خانمی و اینکه مشکلات امسالو برای درس خوندن نداشته باشی هرچند مشکل همیشه هست من یکی که زمانی که درس میخوندم یه لحظه ام طاقت فک کردن ب کنکور سال دیگه رو نداشتم اما الان خودمو دارم اماده میکنم واسه قبول کردن واقعیته کنکور سال 95هرچند واقعا برام سخته نه برای من برای خانواده ام واقعا شرایط درس خوندنو موندن تو خونه نیست

- - - Updated - - -

تقريبي حساب كردم،هنوز خيلي سوال هست كه جوابهاي درستشون رو نميدونم!
اون سوال ارزيابي روانشناختي رو نميدوني جوابش جي ميشه!?
کدوم عزیزم؟

jbagheri

New member
اگه بالای 60باشه قبولی ناامید نباش.فک کنم بیشتر بچه های بالای 60 هستند تو انجمن

fada19990

New member
اگه بالای 60باشه قبولی ناامید نباش.فک کنم بیشتر بچه های بالای 60 هستند تو انجمن

بالاي بنجاهبارسال قبول شدن,خودتون هم كه ميانكينتون بنجاه بود،جرا اينقدر نااميديت!بارسال اسنقدر رتبتون خوب شده بود!
بالاي شصت انيستيتو ميارن!

crazy 4 u

New member
سلام بچه ها منم نجومی زدم زبانوووووو:25r30wi:
آمارم که ترکوندم:25r30wi:
بدترین جای مشکلم اینه توهم زده بودم خوب زدم به خونواده گفتم قبول میشم:: هرکی پرسیده گفتم قبول میشم:
نمیدونم چه گلی به سرم بریزم آخه یکی نیست به من بگه با چک کردن چند تا سوال قبول میشی؟؟:j58r36j3gcr4suxymup
حالا خونده بودم اوضام این بود منم زمینه اختلال به بیماری روانی رو دارم نشانه هام دارن رو میشن البته قبل کنکورم نشانه های اختلال رو داشتم علایم پیش مرضی بود فکر کنم........ از خود ناکام سازی هم استفاده کرده بودمممممم.... به هر حال من نابود شدم رفت:25r30wi:
..........................................
بچه ها به پاسخنامه سنا چقدر میشه اعتماد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

crazy 4 u

New member
سلام بچه ها
من خییییییییلی میترسم خیلی بد زدم
حالا خونده بودم اوضام این بود منم زمینه اختلال به بیماری روانی رو دارم نشانه هام دارن رو میشن البته قبل کنکورم نشانه های اختلال رو داشتم علایم پیش مرضی بود فکر کنم........ از خود ناکام سازی هم استفاده کرده بودمممممم.... به هر حال من نابود شدم رفت:25r30wi:

fada19990

New member
كداميك از موارد زير از مكانيسم هاي جبراني اسيب مغزي در ازمون بندر كشتالت مي باشد!
قاب كردن طرح......
از حفظ كشيدن......
ابراز رضايت از ظرح هايي كه به درستي كشيده نشده اند
ترسيم مجدد بدون اصلاح تصوير قبلي
من كزينه سه زدم
منظورم با اين سواله!
ميكم سوال فيزيو رو مطمئني سيستم ايمني ميشه!?

fada19990

New member
سلام بچه ها
من خییییییییلی میترسم خیلی بد زدم
مكه به جز زبان باسخنامه ديكه اي هم زده!?عزيزم خودتو اذيت نكن من كه شبيه دو قطبي ها شدم يه بار خوشحالم ميكم انيستيتو ميارم يه بار ميكم خدا كنه كرمانشاهو بيارم!!!!!!بهش فكر نكن تا ايشالا يه ماه ديكه نتيجه رو بزنن!

jbagheri

New member
ناپلئونی حساب کردم فداخانوم یا همون پریسا خانوم.پارسال فک کنم 4تا ازبچه های انجمن زیر20شدن یعنی حدود80درصد قبولی ها زیر 20نمیان انجمن.فک کنم بااین استدلال برا تهران بالای 65باید باشی.وبرای سایر جاها بالای 55

آخرین ویرایش:

fada19990

New member
ناپلئونی حساب کردم فداخانوم یا همون پریسا خانوم.پارسال فک کنم 4تا ازبچه های انجمن زیر20شدن یعنی حدود80درصدشون نمیان انجمن.فک کنم بااستدلال برا تهران بالای 65باید باشی.وبرای سایر جاها بالای 55

بابا بارسال با ميانكين 49كرمانشاه قبول شدن ،ميانكين اونايي هم كهتهران قبول شدن 57و58بود،خيلي دست بالا رو كرفتيد،تازه بارسال ازمونش ساده تر بود ،درسته سطح علمي بجها سال به سال بالاتر ميره ولي نه تا اين حد!!!!!

crazy 4 u

New member
مكه به جز زبان باسخنامه ديكه اي هم زده!?عزيزم خودتو اذيت نكن من كه شبيه دو قطبي ها شدم يه بار خوشحالم ميكم انيستيتو ميارم يه بار ميكم خدا كنه كرمانشاهو بيارم!!!!!!بهش فكر نكن تا ايشالا يه ماه ديكه نتيجه رو بزنن!

نه گلم فقط زبانه یعنی من کلی مطمعن بودم سوالایی رو که زدم........ براهمین پرسیدم چقدر میشه بهش اعتماد کرد
میدونی فدا جان من کل عمرمو گذاشته بودم ..... با دوتا درس نابود شدم نمیشه بیخیال شد سوپر ایگو داره عذابم میده!!!
هرکی سوال آمارو طرح کرده بود خیییییییلییییییییییییییییی بی رحمه حالا چی میشد چندتا هم امار میداد بی انصاففففففففف:mad_majidonline: منکه اگه خدایی نکرده قبول نشم اون دنیا یقه شو میگیرم نمیذارم از پل صراط رد شه.......

- - - Updated - - -

نه گلم فقط زبانه یعنی من کلی مطمعن بودم سوالایی رو که زدم........ براهمین پرسیدم چقدر میشه بهش اعتماد کرد
میدونی فدا جان من کل عمرمو گذاشته بودم ..... با دوتا درس نابود شدم نمیشه بیخیال شد سوپر ایگو داره عذابم میده!!!
هرکی سوال آمارو طرح کرده بود خیییییییلییییییییییییییییی بی رحمه حالا چی میشد چندتا هم امار میداد بی انصاففففففففف:mad_majidonline: منکه اگه خدایی نکرده قبول نشم اون دنیا یقه شو میگیرم نمیذارم از پل صراط رد شه.......

jbagheri

New member
به نظرمن پریساخانوم شخصیت مث پارسال بودروان درمانی اسونتر فیزیو اسونتر رشد اسونتر زبان اسونتر بالینی ومارنات بدون تفاوت وامارواسیب سختر بود درکل میانگین طبق محاسبات فوق پیشرفته من 7درصد الی 10درصد بالاتر ازپارساله.:ahi5slcgm04mi8jqqklیعنی اگه پارسال با میانگین 57تهران بود امسال با65هست

bashaw

New member
به نظرمن پریساخانوم شخصیت مث پارسال بودروان درمانی اسونتر فیزیو اسونتر رشد اسونتر زبان اسونتر بالینی ومارنات بدون تفاوت وامارواسیب سختر بود درکل میانگین طبق محاسبات فوق پیشرفته من 7درصد الی 10درصد بالاتر ازپارساله.یعنی اگه پارسال با میانگین 57تهران بود امسال با65هست

شما معظمی هم خونده بودی؟
من با اینکه فیزیو رو خوب خونده بودم ولی واقعا برام سخت بود....

fada19990

New member

- - - Updated - - -

دركت ميكنم منم جندتا اشتباه داشتم كه صد درصد مطمئن بودم درس زدم!واقعا خيلي بي انصافي بود كه يه سؤال امارمرندادن!

crazy 4 u

New member
بچه ها شما در مورد دانشگاه بقیه الله خبر دارین که با چه رتبه ای قبول میشن؟؟؟ من از اولشم قبل کنکور این یونی رو دوست داشتم هر کی میدونه لدفا بگه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا