نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

دل آرام

New member
ممنون دل آرام
نزدیکیش به تهران خوبه،من دغدغم اینه که مدرکش برا ادامه تحصیل ایجاد مشکل نکنه برام
درباره اینم فک نکنم اطلاعاتی پیدا بشه،شما جا من بودی چی برات مهم بود تو انتخابت؟

شما چندمین سالیه که دارین کنکور میدین ؟
من 24 سالمه و به زعم خودم دیر شده واسه یه سال دیگه پشت کنکور بودن ! حالا خیلی ها تازه از الان کلا درس خوندنو شروع میکنن و ...
من شرایط زمانیم برام مهم بود که راضی به شهرستان رفتن شدم !

برای ادامه تحصیلم نمیدونم والا هر سال یک چیزی رو این اقایون مد میکنن !
ولی میدونم برای هییت علمی شدن اولویت با کسایی هست که روزانه بودن !
برای دکترا گرفتنم حتی اگر نفر اول دوره باشی نمیتونی بدون کنکور و با استعداد درخشان بری دکترای روزانه !

havash

New member
تبریک می گم زهرای عزیزم و سپیده جون
سارا جان نمی گی کجا قبول شدی؟

آقای هاااااااااوش بدویید بیایید بگید چی شد؟؟؟؟ انستیتو آری یا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عرض می کنم خدمت همه عزیزان( به خصوص خانم مدیر) و یه تبریک ویژه خدمت سارا خانم سپیده خانم زهرا خانم و خانم دلارام.
متاسفانه انستیتو نشد راوی جان ولی خوشبختانه افتخار اینو پیدا کردم که با سارا خانم و سپیده خانم هم ک ل ا س بشم. بازم شکر

sepideeee

New member
سلام عرض می کنم خدمت همه عزیزان( به خصوص خانم مدیر) و یه تبریک ویژه خدمت سارا خانم سپیده خانم زهرا خانم و خانم دلارام.
متاسفانه انستیتو نشد راوی جان ولی خوشبختانه افتخار اینو پیدا کردم که با سارا خانم و سپیده خانم هم ک ل ا س بشم. بازم شکر
مرسی دوست خوبم ... منم تبریک میگم قبولیتو... ولی امید داشتم که انستیتو قبول شی ... ولی دیگه انستیتو رو میدیم راوی .. ایشاله سال دیگه سرفرازمون کنه
چقد دیر اومدی هاوش ... :mad_majidonline: چقد خونسردی :))

دل آرام

New member
البته بگم من اولین سالی بود که واسه بهداشت میخوندم. تقریبا یه ماه قبل عید درس خوندم با 3 ماه بعد عید !
سال پیش فقط واسه علوم خوندم بعد وفتی منابع اومد و دیدم یه ماه ازمونو انداختن جلو بیخیالش شدم !!!
که خیلی خیلی اشتباه کردم !
اما خب خودمو بخشیدم دیگه چه میشه کرد آدمیست دیگر ! :))

havash

New member
مرسی دوست خوبم ... منم تبریک میگم قبولیتو... ولی امید داشتم که انستیتو قبول شی ... ولی دیگه انستیتو رو میدیم راوی .. ایشاله سال دیگه سرفرازمون کنه
چقد دیر اومدی هاوش ... :mad_majidonline: چقد خونسردی :))

ممنون سپیده جان راستش خودمم بعد از اعلام افزایش ظرفیتها یه ریزه به انستیتو امیدوارتر شدم ولی نشد که نشد ... آره دیگه با این انگیزه ای که داره ایشالا قبول میشه:a2d3:
چی بگم والا!!! :riz304:

zahra2013

New member

سلام هاوش خان

منم بهتون تبریک میگم.

sara.sharifi

New member

مرسی آقا هاوش ممنون از لطفتون :riz304:... منم تبریک میگم به شما دوست عزیز ... :applause:

henri

New member
سلام دوستای گلم دلم براتون تنگ شده بود به همتون تبریک میگم همراه با حلقه گل
امیدوارم موفق باشید :thanks::bunnyearsmiley::riz304::riz304:

henri

New member
نتیجه علومتون چی شد ؟
سپیده ک گفته بود فقط بهداشت خونده بود ولی هاوش خان و زهرا جون و سارا جون چی ؟
هاوش خان شما علومتونم خوب شده بودید تو علوم کجا قبول شدید؟

havash

New member
نتیجه علومتون چی شد ؟
سپیده ک گفته بود فقط بهداشت خونده بود ولی هاوش خان و زهرا جون و سارا جون چی ؟
هاوش خان شما علومتونم خوب شده بودید تو علوم کجا قبول شدید؟

سلام هنری جان. ممنون. خوارزمی قبول شدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا