نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sara.sharifi

New member
بچه ها درصدا یه فرمول خاصی داره الکی حساب نکنین ... منم جالب نزدم .. به نظر منم چند تا سوال فوق العاده نا حق بود مثل گل دیقه 90 که خوردیم :1dco2x0p1lilzhfpg1t
فرمولش رو من بلدم. پارسال هم درصد گرفتم دقیقا همونطور شد. سه برابر درستها رو ضربدر سه میکنید منهای تعداد غلطاتون بعد هم تقسیم بر سه برابر تعداد کل سوالا.

sepideeee

New member
فرمولش رو من بلدم. پارسال هم درصد گرفتم دقیقا همونطور شد. سه برابر درستها رو ضربدر سه میکنید منهای تعداد غلطاتون بعد هم تقسیم بر سه برابر تعداد کل سوالا.
من حساب نکردم ولی اگه حساب کردم میام میگم .. منم تو مایه های شما زدم تقریبا یه چند تا درسو کمتر یه چند تا درسم یه ذره بیشتر ..
راستی اینجا تخمین رتبه هم داره ها اگه شرکت کنین نمره و درصد و دقیق میگه ولی هنو فعلا نشده

mina khanoom

New member
سارا جون به نظر من احتمال قبوليت تهران بالاست

آخرین ویرایش:

rawy

New member
نمره کلم می شه 185
رسما از عرش افتادم روی فرش :sad::sadsmiley:

nargesbahari

New member
بچه ها سوال آخر آمار جوابش چی میشه؟
در تحقیق پس رویدادی همیشه....؟
الف یا ب؟

rawy

New member
به نظر من به این فکر نکنید که اعتراض بزنید, هیچ کسی ترتیب اثر نخواهد داد :sad:

rawy

New member
نمره کل رو چطور حساب حساب کردین؟

جناب مصفا قبلا تو همین تاپیک توضیح داده بودند:

عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان
امیدوارم حال همگی خوب باشه و امتحان رو خیلی خوب داده باشید
ببینید ضریب زبان رشته ی ما همون 2 هست ، بنابراین چون 40 تا سوال هست باید ضربدر 0.5 بکنیم، بالنتیجه:
فرمول محاسبه نمره کل:
( درصد هر درس * 3 * تعداد کل سوالات همان درس) برای هر درس بدست می آید و سپس این نمراتِ بدست آمده برای هر درس، با هم جمع شده و نهایتا تقسیم بر 100 میگردد
فقط در درس زبان بجای ضرب در 40 بایستی در 20 ضرب کرد!

marjane

New member
سارا جان سلام خوشبحالت انشاله که انستیتو قبول میشی عزیز چطور خوندی و برنامه ریزی داشتی شکسته نفسی نکنیا :smiliess (12)::smiliess (12)::smiliess (12)::smiliess (12):

sepideeee

New member
بچه ها درصدای منم اینه ولی این درسای ضریب دو رو خراب کردم
اسیب 73.33
شخصیت 68.33
روان درمانی 45
ارزیابی 13 ( در این مورد یعنی مایه ی ننگ انجمن هستم بنده به تنهایی ):
رشد 60
فیزیولوژی 80
بالینی 57
امار 57
زبان 49
بچه ها واقعا خود کلید که چند تا اشتباه بد داشت .. خودم هم خیلی سوالارو به خاطر شک نزدم که همش درست بود .. خیلی پشیمونم به خصوص توی روان درمانی ... اگه امسال قبول نشم باید همه چیو بزارم کنار :(

sara.sharifi

New member
سارا جان سلام خوشبحالت انشاله که انستیتو قبول میشی عزیز چطور خوندی و برنامه ریزی داشتی شکسته نفسی نکنیا :smiliess (12)::smiliess (12)::smiliess (12)::smiliess (12):

مرسی عزیزم. امیدوارم اینطوری بشه که شما میگی. انشاله شما هم موفق باشی. من از اولش هدفم بهداشت بود. از مهر کم کم خوندمو کتابارو هم طبق آزمونهایی که میدادم میخوندم.بعد از عید هم مرور کردم چیزایی که خونده بودم البته خیلی خسته شدم آخراش و سر جلسه هم یکم خرابکاری کردم

sara.sharifi

New member
بچه ها درصدای منم اینه ولی این درسای ضریب دو رو خراب کردم
اسیب 73.33
شخصیت 68.33
روان درمانی 45
ارزیابی 13 ( در این مورد یعنی مایه ی ننگ انجمن هستم بنده به تنهایی ):
رشد 60
فیزیولوژی 80
بالینی 57
امار 57
زبان 49
بچه ها واقعا خود کلید که چند تا اشتباه بد داشت .. خودم هم خیلی سوالارو به خاطر شک نزدم که همش درست بود .. خیلی پشیمونم به خصوص توی روان درمانی ... اگه امسال قبول نشم باید همه چیو بزارم کنار :(

منم مثل شما خیلی ازین اشتباهها کردم. چندتارو شانسی زدم که کارمو خراب کردو چندتارو هم الکی نزدم. پیش میاد واسه همه. امیدوارم نتیجه ی تلاشتون رو بگیرین. درمورداشتباههایی که کلید داره واقعا هیچ امیدی نیست؟!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا