نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 93

Sun flower

New member
بالاخره موفق به دریافت شماره دانشجویی شدیم.انتخاب واحد دانشگاه تهران از 29 شهریور تا 1 مهر است.

Sun flower

New member
شروع کلاسا کیه؟
ننوشته بود وارد سیستم اموزش سما دانشگاه شدم شماره دانشجویی امو که وارد کردم قسمت تقویم اموزشی اینو گفته بودن حالا برا تحویل مدارک میپرسیم.همه دانشگاه ها شروع کردن کلاساشون رو غیر دانشگاه تهران،سالی که نکوست از بهارش پیداست.خدا به دادمون برسه با این بی برنامگی های بعدیشون

talashgar

New member
شروع کلاسا کیه؟

احتمالا همون 5 مهر.چون تحویل مدارک تا 2 مهر هست طبیعتا بعد تحویل مدارک کلاسا شروع میشه.شما کی میرین برا تحویل مدارک ؟.دوستان باید صحبت کنیم برا جابجایی کلاسا.اگه کسی زودتر رفت لطفا خبر بگیره ببینه کی مدیرگروه میاد تا باهاش صحبت کنیم.خواهش میکنم دوستان.:sad:

Sun flower

New member
خبری از نفر 5 نیست وگرنه خیالمون راحت تر بود برای درست کردن برنامه انشاله که درستش میکنن.

food hygienist

New member
اگه کلاسای صبح یه خورده دیرتر شروع شه عالی میشه.راستی خودمون باید انتخاب واحد کنیم؟

Sun flower

New member
بچه ها فرم تاییدیه موقت تغییر کرده شماره دانشجویی بهش اضافه شده اگه پرینت گرفته بودید دوباره بگیرید یه وقت گیر ندن

food hygienist

New member
دوستان از مدارکتون 2سری کپی بگیرین.متاسفانه کلاسا شنبه.دوشنبه و سه شنبه ست یکشنبه هم شیمی و میکروبه که قبلا پاس کردیم دیگه نمیخواد.اگه کلاسای شنبه بیفته یکشنبه یا چهارشنبه خیلی خوب میشه.رفتین پیش مدیر گروه اینوبگین.من گفتم میشه 2روز باشه گفتن استادا وقت ندارن حالا شاید با سه روز پشت سر هم موافقت کنند.

talashgar

New member
شما پیش کی رفتین؟یعنی برای اینکه پشت سر هم باشه هم موافقت نکردن؟

talashgar

New member
مدیر گروه.راستش من فقط گفتم دو روز نمیشه گفتن نه استادا وقت ندارن و برنامه ریزی شده دیگه حواسم نبود بگم سه روز پشت سر هم باشه

من خودم نمیرم برا انتخاب واحد به نظرتون ایراد میگیرن؟کلاسا از کی شروع میشه؟

food hygienist

New member
مدیر گروه.راستش من فقط گفتم دو روز نمیشه گفتن نه استادا وقت ندارن و برنامه ریزی شده دیگه حواسم نبود بگم سه روز پشت سر هم باشه

من خودم نمیرم برا انتخاب واحد به نظرتون ایراد میگیرن؟کلاسا از کی شروع میشه؟
از شنبه .راستش نمیدون انتخاب واحدتونو باید پرینت بگیرین امضا کنین .البته سرشون شلوغ باشه فکر نکنم متوجه شن

Sun flower

New member
سلام اره مثه اینکه بخشنامه اومده کلا وزارت علوم هم اینجوری شده ک 3-4 روز در هفته داشته باشند،به نظر من هم اگه کلاسای شنبه رو یکشنبه بذاریم بهتره، food hygienist شما هم انتخاب واحد کردید؟چند واحد برداشتید?

food hygienist

New member
من همه رو گرفتم بعد که رفتم برای امضا مدیر گفت صنایع غذایی ها لازم نیست میکروب و شیمی موادو بگیرن.حالا باید تو حذف و اضافه درست کنم اون دوتارو 14واحد این ترم داریم

talashgar

New member
سلام دوستان من به اداره خوابگاها زنگ زدم گفت مسئول خوابگاه خودش اتاقو مشخص میکنه.همه چی هم باید خودمون ببریم.از بچه ها پرسیدم گفتم کلاسامونو اینجوری گذاشتن گفتن خودتون باید برین دنبالش من برنامه استادا رو هم نگا کردم (مال ترم 3 )راحت میتونن عوض کنن.فقط فکر کنم خودمون باید دنبال باشیم.کی میخاد شیمی تجزیه هم برداره؟اگه موافقین کلاسای شنبه رو بندازیم دوشنبه و سه شنبه.

food hygienist

New member
سلام دوستان من به اداره خوابگاها زنگ زدم گفت مسئول خوابگاه خودش اتاقو مشخص میکنه.همه چی هم باید خودمون ببریم.از بچه ها پرسیدم گفتم کلاسامونو اینجوری گذاشتن گفتن خودتون باید برین دنبالش من برنامه استادا رو هم نگا کردم (مال ترم 3 )راحت میتونن عوض کنن.فقط فکر کنم خودمون باید دنبال باشیم.کی میخاد شیمی تجزیه هم برداره؟اگه موافقین کلاسای شنبه رو بندازیم دوشنبه و سه شنبه.
شیمی تجزیه رو ک فکر کنم مجبوریم برداریم.اما کلاسا را سنبه با استادا حرف میزنیم انشالا درست میشه.یا شنبه رو بندازن یکشنبه یا چهار شنبه یا سه شنبه رو بیارن یکشنبه پشت سرهم شه

بالا